Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

Išbandžiau Palominos depiliaciją bigsmile.gif
Labai patiko, kad mažai terlionės, palyginus su cukraus pasta. Labai greitai viskas pasidaro. Bet buvau pasiruošus mažai juostelių, tai ten man truputį vėlėsi viskas, plaukeliai prilipdavo prie odos. Kitą kartą, manau, geriau gausis, įgudimo reikia.
Beje, man atrodo, kad mažiau skauda nei su pasta, gal net bikini apačią išeis nusidepiliuot tokiu būdu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 16:42)
Žinok, jis labai švelnus, mano oda tikrai jautri, bet jis man visiškai nedirgina odos...


Gali būti, bet šį kartą jau užsisakiau Neobio medvilnės pienelį, bandysim ax.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 08 19, 23:55)
Kad jau apie tušus kalbat, tai man super Benecos tušas  wub.gif Nematau skirtumo tarp jo ir sintetinių, labai gerai padažo  smile.gif


O gal bandei Dr. H? Galėtum palyginti? 4u.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 11:11)
del maskavimo, dabar galvoju-nebera man labai ka maskuoti, spuogeliu nebeaptinku, va tik skruostu raudonis islenda, bet realiai galima zalia maskuokli po apacia panaudoti.


Kokį čia žalią maskuoklį? bigsmile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 15:56)
pilveliuk, oda tavo jautri, kodėl užsikabinai už to muilo? Jautriai normaliai odai yra labai geras Logonos rožių šveitiklis. Jo konsistencija kreminė, grūdeliai švelnūs smile.gif


Nesuprantu.. ar aš jo neberandu (nei violey nei biologisch24), ar jau jį išimė iš prekybos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 20, 18:36)
Man dabar svyla dėl nilinio sviestmedžio doh.gif  biggrin.gif Nu myliu aš tave už tokias rekomendacijas  wub.gif

O dėl mano išmanymo apie sudėtis, tai aš pati nesijaučiu tvirta,


oi, ačiū 4u.gif blush2.gif Gerą daiktą negaila ir rekomenduoti. Jei tiks paakiams, bus pinigų sutaupymas, plius, ekstra situacijoms jis labai tinka. Mano bandytas ir dėl sumušimų, ir po įkandimo. Kadangi esu linkusi didelėms tinimo reakcijoms, o jis man veikia, vadinasi, efektyvus rolleyes.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 20:23)
Išbandžiau Palominos depiliaciją  bigsmile.gif
Labai patiko, kad mažai terlionės, palyginus su cukraus pasta. Labai greitai viskas pasidaro. Bet buvau pasiruošus mažai juostelių,


kiek kartų viena juostelė gali būti panaudojama? Ir aš bandysiu, tik medų matyt pirksiu neaiškų iš parduotuvės, nes depiliacijai man naminio gaila doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 15:56)
pilveliuk, oda tavo jautri, kodėl užsikabinai už to muilo? Jautriai normaliai odai yra labai geras Logonos rožių šveitiklis. Jo konsistencija kreminė, grūdeliai švelnūs smile.gif

man logonos produkcija netinka iskarto veidas reaguoja alergiskai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 20, 20:46)
Nesuprantu.. ar aš jo neberandu (nei violey nei biologisch24), ar jau jį išimė iš prekybos? g.gif


pačiame Logonos puslapyje dar matosi tūbelė ir tarp produktų Facial Scrub Cream. Bet šito produkto taipogi nerandu nė viename puslapyje blink.gif Savo mėgiamo Logonos mėtinio šveitiklio riebiai odai taip pat nerandu pardavime blink.gif doh.gif frusty.gif

seniai pirkau, maniškis kaip tik į pabaigą - ruošiausi vėl tokį patį pirkti ir štai verysad.gif Čia bryylos minėtas produktų sudėčių ir produktų keitimas...

sakyčiau, kad švelnus pylingas iš dabartinių gali būti Logonos šveitiklis su alijošiais, bet nei aš jo rankose laikiau, nei galiu ką nors pasakyti sad.gif

pilveliuk, aš irgi nesu Logonos gerbėja, bet šitie produktai geri labai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 20 rugpjūčio 2010 - 20:08
o va laveros nebandziau sveitikliu smile.gif na nezinau man norisi kokio tai muilo kad ir kunuj ir veiduj viena priemone nemegstu apsistatyti buteliukais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 19:48)
kiek kartų viena juostelė gali būti panaudojama? Ir aš bandysiu, tik medų matyt pirksiu neaiškų iš parduotuvės, nes depiliacijai man naminio gaila  doh.gif


Su juostelių panaudojimu, reikia klaust Palominos, kaip ji daro. Aš dariau taip, užtepdavau košės, priklijuodavau juostelę, nuplėšdavau, ir jei ne visus plaukelius nupešdavo, tada klijuodavau tą pačią juostelę ant tos pačios vietos (ta košė tokia nestingstanti) ir tada nusipešdavo galutinai. Bet įtariu, kad mano juostelės buvo per plonos medžiagos, dėl to taip visa išsiterliojau... Ir, kaip minėjau, per mažai jų buvau pasiruošusi. Žodžiu, reikia įgusti. Bet žinok, bent jau kol kas atrodo patogiau nei įprastinė mūsų pasta. Jau vien ką reiškia, kad galima tos masės daugiau pasigaminti ir pasidėti, o kai reikia, tik pasišildyti thumbup.gif
Aš medaus dėjau pusantro šaukšto. Kad ir kiekis gal panašus, vis ne taip baisiai kaip ketvirtis stiklinės skamba doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 20, 20:46)
Kokį čia žalią maskuoklį?  bigsmile.gif

Turi EM , o siaip su bryla del maskuokliu pasitarem, blog'e atsiras nauja kategorija, gal daugiau surinksim kokios firmos turi butent zaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 21:20)
Turi EM , o siaip su bryla del maskuokliu pasitarem, blog'e atsiras nauja kategorija, gal daugiau surinksim kokios firmos turi butent zaliu 4u.gif


Čia tas Mint color corrector, ar ne? Ir jis tepasi kaip biri pudra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 21:12)
Bet žinok, bent jau kol kas atrodo patogiau nei įprastinė mūsų pasta.


turėjau minčių pirkti Acorelle cukrų, kai ant mūsų pastos supykau, bet kažkaip pamiršau pas lenkus į krepšelį įsidėti doh.gif biggrin.gif Dabar šaukštai po pietų, reiks ir man šito gėrio išsivirti - paprasta ir pigu, neskaitant medaus drinks_cheers.gif

QUOTE(GinMintė @ 2010 08 20, 21:16)
Tai va, man taip reikia šveitiklio, bet vat nebėra jau Logonos  verysad.gif Reikės su kitu traukinuku jau kažką mastyti, dabar dar pratempsiu kaip nors..


kažkas baisaus... Na negi tų produktų niekas nepirko. Dar puslapių patikrinau, tai tikrai rašo prie tų aloe, kad nauji produktai. O Logonos mėtinės putos praturtintos hamameliais. Žodžiu, nebežinau. Vistiek norėsiu ir aš kažkada putojančio šveitiklio. Logonoje tokio net nematau riebiai odai...
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 20:23)
turėjau minčių pirkti Acorelle cukrų, kai ant mūsų pastos supykau, bet kažkaip pamiršau pas lenkus į krepšelį įsidėti  doh.gif  biggrin.gif Dabar šaukštai po pietų, reiks ir man šito gėrio išsivirti - paprasta ir pigu, neskaitant medaus  drinks_cheers.gif


Per karščius ir man su pasta nieko nesigavo...
O ką su juostelėmis darysi? Aš radau namie tokią skiautelę paprastos medžiagos ir susikarpiau, reiktų kažką rimčiau sugalvot, nes prie kosmetikos niekur neparduoda vienų juostelių kad be vaško būtų... g.gif
O medaus parduotuvinio nusipirk iš prekybos centro, manau, kad tikrai gero medaus neapsimoka dėti...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 21:29)
O ką su juostelėmis darysi? Aš radau namie tokią skiautelę paprastos medžiagos ir susikarpiau, reiktų kažką rimčiau sugalvot, nes prie kosmetikos niekur neparduoda vienų juostelių kad be vaško būtų...  g.gif

Aš juostelių radau čia: http://www.naturata....moni-papildymas
Atsakyti