Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 16:41)
šiaip duoda matiškumo, bet gali dirginti jautrią odą

Aš irgi kažkur skaičiau, kad stiprus dirgiklis ir šiaip nerekomenduojamas naudot nei išoriškai, nei į vidų.
Atsakyti
aš galvoju, ar čia tikrai tas stebuklingas ingredientas? Ar gerai veikia ryžių pudra, kuri turėtų būti labai švelni? smile.gif
Atsakyti
o biri pudra nenusausina veido, pvz uzsitepi ja ant veido, dar kokiu skaistalu ir viskas g.gif as galvoju, kad gal pirma reikia skysta pagrinda patepti, tada dedi biria, kad pilnai islygintu veido oda ir tada skaistalus, aukstasis pilotazas dekoratyvines naudojimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 20 rugpjūčio 2010 - 16:03
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 20, 17:01)
o biri pudra nenusausina veido, pvz uzsitepi ja ant veido, dar kokiu skaistalu ir viskas g.gif as galvoju, kad gal pirma reikia skysta pagrinda patepti, tada dedi biria, kad pilnai islygintu veido oda ir tada skaistalus, aukstasis pilotazas dekoratyvines naudojimas doh.gif

Aš galiu tik apie EM pakomentuot, kitų nesu bandžiusi: mano oda sausa, tai biri nesausina, bet maišau semi matt + glow formules. Šiaip ji ant odos tokia kaip šiek tiek kreminė palieka, susigeria, nėr kaip miltai smile.gif Bet jau birios su pirštais neužtepsi, reik tam skirto šepetėlio. Gali tepti ir ant krempudros ją, tada gausis kaip kompaktinė.
Atsakyti
siaubas,na ir tempai pas jus blink.gif
del UT ir apacioj neissiplaunanciu plauku - man irgi apatniai plaukai neissiplove,tai tiesiog isplaunu plauku virsu, tada palenkiu galva, plaukus zemyn ir isplaunu plauku apacia.po to antra karta suputoja isvis gerai ir viskas issiplauna.jau pripratau taip,visai nesudetinga 4u.gif
man UT lb tinka siaip..
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 20, 13:39)

nvey gal kas bandet juoda pravedima nelabai suprantu ar ten miltukai presuoti ar jis kreminis, labai jau gundo juo labiau su akcija dabar

Turiu, patiko ir kas svarbiausia gerai laiko. Kad ryskesni pravedima isgauti galima tepti dregna, dienai puikiai sueina ir sausas, zodziu patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 16:10)
Aš galiu tik apie EM pakomentuot, kitų nesu bandžiusi: mano oda sausa, tai biri nesausina, bet maišau semi matt + glow formules. Šiaip ji ant odos tokia kaip šiek tiek kreminė palieka, susigeria, nėr kaip miltai smile.gif Bet jau birios su pirštais neužtepsi, reik tam skirto šepetėlio. Gali tepti ir ant krempudros ją, tada gausis kaip kompaktinė.

aciu 4u.gif bet jei naudoti kaip kompaktine, tai reiketu tokio pat atspalvio ar turetu kokiu vienu tonu skirtis, ta prasme sviesesne ar tamsesne?
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 20, 17:23)
aciu 4u.gif bet jei naudoti kaip kompaktine, tai reiketu tokio pat atspalvio ar turetu kokiu vienu tonu skirtis, ta prasme sviesesne ar tamsesne?

Tokio pat tono mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 20, 13:58)
O man atrodo jūs lyginate visiškai skirtingus produktus ax.gif "Madara" mėnulio gėlė - toninis kremas, o "Hauschka" - krempudra. Tai yra skirtingos kategorijos produktai, ne tas pats..
"Hauschka" toninį kremą irgi turi ir ji irgi lengvesnė, prisitaiko prie odos spalvos ir suteikia švytėjimo.


Labai juokingai su tuo palyginimu išėjo biggrin.gif Niekada gyvenime nemėginau toninio kremo- naudoju krempudras, bet net nesuabejojau, kad Madara krempudra (ant meginėlio nebuvo parašyta, kad toninis kremas, o tik spalva), nes maniau kad toniniai kremai yra skystoki ir spalva "skysta".
Kaip tik dabar nubėgau palyginti ant rankos Hauschka ir Madara (kaip čia aš galėjau apsižioplinti, kad Madara toninis kremas blush2.gif )- niu konsistencija laabai panaši (gal Hauschka net skystesnė), spalvos intensyvumas ir dengimas, tik vat pojūtis ant odos man skiriasi. Iš esmės, laabai panašūs- dėl to ir palyginau . Kitą kartą reikės pavadinimą atidžiau skaityti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 20 rugpjūčio 2010 - 17:09
QUOTE(supere @ 2010 08 20, 18:04)
Labai juokingai su tuo palyginimu išėjo  biggrin.gif Niekada gyvenime nemėginau toninio kremo- naudoju krempudras, bet net nesuabejojau, kad Madara krempudra (ant meginėlio nebuvo parašyta, kad toninis kremas, o tik spalva), nes maniau kad toniniai kremai yra skystoki ir spalva "skysta".
Kaip tik dabar nubėgau palyginti ant rankos Hauschka ir Madara (kaip čia aš galėjau apsižioplinti, kad Madara toninis kremas  blush2.gif )- niu konsistencija laabai panaši (gal Hauschka net skystesnė), spalvos intensyvumas ir dengimas, tik vat pojūtis ant odos man skiriasi. Iš esmės, laabai panašūs- dėl to ir palyginau . Kitą kartą reikės pavadinimą atidžiau skaityti  biggrin.gif

Aš žinau, kad tikrai daug kas sumaišo toninį kremą su kremine pudra drinks_cheers.gif

Aš "Madara" esu naudojus, bet tik vasarą, kai nesinori darytis pilno makiažo, bet būna situacijų, kai norisi šiek tiek pakoreduoti veido spalvą..
"Mėnulio gėlė: odos natūralų skaistumą išryškinantis mėnulio gėlės veido kremas visų tipų odai, 50 ml. Drėkinantis makiažo pagrindas."

arba dar kitaip: "Kremas veidui su natūraliu atspalviu Madara Mėnulio gėlė (ekologiškas) 50 ml"

Tuo tarpu "Hauschka" rašo: "Dr. Hauschka skysta kreminė pudra visų tipų odai"

Ir "Hauschka" turi tokį pat toninį kremą (aš jį irgi naudoju, turiu kaip tik) kaip ir "Madara":
user posted image
O čia aprašymas: http://www.drhauschk...toned-day-cream
Papildyta:
Satura, kad tave kur biggrin.gif Man dabar svyla dėl nilinio sviestmedžio doh.gif biggrin.gif Nu myliu aš tave už tokias rekomendacijas wub.gif

O dėl mano išmanymo apie sudėtis, tai aš pati nesijaučiu tvirta, man atrodo, kad šiose temose yra tikrai daug daugiau žinančių, tad prašom manęs čia negirti smile.gif
Bet va dėl "Annemarie Borlind" krempudros tai būtent ane ir stabdo labai didelė ingridientų gausa ir jie tokie neypatingi ax.gif Pvz. "Benecos" vos ne dvigubai mažesnė kaina, ingridientų mažiau, bet jie tokie 'aiškesni' ir geresni atrodo.
Kitą savaitę sakiau apvažiuosiu parduotuvės ir išbandysiu testeriukus visų. Dar "Miessence" firmos yra, tik ta krempudra nemaskuojanti (bet mėginuką irgi nusipirksiu).
Atsakyti
Pažiūrėjau pirkto rožių eleksyro kiekį - 15 ml smile.gif

Šiandien išbandžiau AO balzamą sportuojantiems su kamparo aliejumi, nagi super dalykėlis bigsmile.gif Vos tik užtepiau po keletos minučių pradėjo šilti raumenys, toks jausmas, kad netgi treniruotė efektyvesnė buvo, nes vos tik jai prasidėjus raumenys jau buvo gerai sušilę thumbup.gif Sportuojančioms aktyviai siūlau išbandyti 4u.gif

Beje, nežinau ar matėt, bet SP atsirado nauja firma "Almacabio". Jeigu ką pirksit, būtinai pasižiūrėkite į sudėtį, aš apsišoviau nusipirkus muilą. Sudėtyje radau propylene glycol doh.gif, o deklaruoja, kad be jokios sintetikos cool.gif


QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 14:56)
Jautriai normaliai odai yra labai geras Logonos rožių šveitiklis. Jo konsistencija kreminė, grūdeliai švelnūs smile.gif

Dar gal ir Laveros rožių šveitiklis tiktų 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 15:41)
mėgsta dėtis šviežio faršo kaukes ant veido - bloga pasidarė biggrin.gif

Vargeli doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 20 rugpjūčio 2010 - 19:14
O koks esminis skirtumas tarp toninio kremo ir kreminės pudros? blush2.gif

Rasma, kaip tau Hauschka toninis kremas? ax.gif
Atsakyti