Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(supere @ 2010 08 20, 14:54)
Mano patyrimai apie krempudras. Turiu Hauschka ir Madara (Mėnulio gėlė) mėginėlį. Kai tik ateina laikas naudoti- tai ir kyla ranka link Madaros. Man ji, palyginus su Hauschka, lengvesnė, spalva idealiai tinka (taip atrodo, kad prisitaiko prie odos spalvos) ir tikrai suteikia švytėjimo. Hauschka užsitepus- jaučiasi man krempudra ant veido, visiškai nieko įpatingo. Hauschkos nebepirksiu.

O, tikrai, priminei Madarą, aš gi turiu saulės gėles spintoje. Ot vištelė, jau tikrai reik mažint priemonių kiekį doh.gif
Man Hauschka visai patiko, gan rieboka ir greit tept reikia, nes džiūna ant veido akimirksniu (kaip ir dauguma mėgintų nat. pudrų), bet maskavimo irgi apskritas nulis smile.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 20, 14:55)
O kažkiek maskuoja?  ax.gif
Aš labiausiai noriu paslėpti strazdanas, todėl ir ieškau, kad maskuotų. Pala, o Hauschka skystas bronzatas lyg ir paslėptų jas, taip? g.gif

Maskuoja labai gerai smile.gif Tik ten tų spalvų gan daug, tai yra ką veikt bandant atitaikyt tinkamą, bet čia su visomis priemonėmis taip, kai perki internetu.
Atsakyti
nieko tokio lauksiu komentaro bigsmile.gif
ziurekit ka uztikau kaip manot g.gif http://www.baroca.lt/?page_id=4098 ar gras butu sveitiklis
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 10:09)
kad labiau nusimanančią už Rasmą sudėtinga būtų rasti šiaip jau  4u.gif  ax.gif Paryškinti Natures Lift ingredientai vertinami prieštaringai ir, kaip suprantu, labiau naudojami kaip vaistai, papildai. Kas smegenims, kas artritams gydyti. Berods tas pirmasis, kaip radau viename šaltinyje, gali netgi ne jauninti odą, o ją "sukietinti"...

tetrasodium edta vienas iš poveikių gali būti reprodukcinės sistemos nuodijimas. Aš šį ingredientą dažnai matau muiluose ir kur matau, tai jau neperku. O čia reiktų ant veido užtepus palikti - na nežinau smile.gif

kodėl man nepatiko Annemarie Borlind sudėtis. Iš pirmo žvilgsnio, visko per daug ir dauguma ingredientų atrinkta kaip selekcijoje, man atrodo, kad iš pigesnių Pvz.:  Coco-Caprylate/Caprate - emulsiklis iš kokosų - jau bijočiau, kad kokosai gali poras kimšti, plius, kaip suprantu, imtas kaip nebrangus ingredientas. O kai su gerais, brangiau kainuojančias ingredientais nepersistengta, tai nežinau, ar labai vertas dėmesio dalykas smile.gif


ačiū 4u.gif visgi geriausia rinktis sertifikuotas priemones, bet taip norisi išbandyt ką nors naujo blush2.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 12:46)
Man asmenikai savo gamybos kremai šimtąkart geriau nei visi bandyti pirktiniai, tokios odos dar nesu turėjusi  rolleyes.gif


o man veidui kažkaip geriau (ar patikimiau blush2.gif ) naudot gatavas priemones. Kūnui taip, gaminuosi, veidui... nepasitikiu savo gamybiniais sugebėjimais blush2.gif

Vat dabar turiu užduotėlę, reikia išsirinkt veidui kremą doh.gif
Tiesa, Bryyla, gal turit ekošaly neobio kremų mėginukų? 4u.gif man reiktų jautriai odai
Esu naudojus Hauschkos, laveros, AO, bandžius logonos, dabar Annemarie Borlind mėginukų turiu, ką čia daugiau išbandyt neįsivaizduoju doh.gif noris kokių naujienų
Atsakyti
pilveliuk, oda tavo jautri, kodėl užsikabinai už to muilo? Jautriai normaliai odai yra labai geras Logonos rožių šveitiklis. Jo konsistencija kreminė, grūdeliai švelnūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 08 20, 15:52)
Vat dabar turiu užduotėlę, reikia išsirinkt veidui kremą doh.gif
Tiesa, Bryyla, gal turit ekošaly neobio kremų mėginukų? 4u.gif  man reiktų jautriai odai
Esu naudojus Hauschkos, laveros, AO, bandžius logonos, dabar Annemarie Borlind mėginukų turiu, ką čia daugiau išbandyt neįsivaizduoju doh.gif  noris kokių naujienų

Greitai turėtų būti mėginukų, čia pranešiu, kai atveš ir atidėsiu norinčios, nes kaip minėjau - greit išgraibsto. Jautriai odai yra ir Logonos su alavijais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 15:05)
Greitai turėtų būti mėginukų, čia pranešiu, kai atveš ir atidėsiu norinčios, nes kaip minėjau - greit išgraibsto. Jautriai odai yra ir Logonos su alavijais smile.gif


ačiū, lauksim 4u.gif
Logonos su alavijais esu bandžius gal prieš metus, per riebus man buvo.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 13:44)
Aš labai panaš turiu biggrin.gif tik dar dėjau kiparisų EA ir vanilės fitolį, na ir dumblių hidrolato bei kamelijų nedėjau smile.gif Glicerino visada dedu gaminimo pabaigoj apie 2 % nuo viso kremo kiekio smile.gif
Kazkaip mazai kas pamini glicerina, uztai paklausiau 4u.gif ir kaip patinka toks kremas?
QUOTE(Palomina @ 2010 08 20, 13:46)
dumbliu hidrolato kvapas labai stiprus ir as kai dariau krema kazkada, tai nepermuse net EA  biggrin.gif  aisku, nusigaruoja po to tas kvapas kai pasitepi, bet kazkaip antra karta man nekyla noras ji det i kremus
Aha zinau, bet ka jau darysi su tuo kvapu, man ir su ersketr. al. kvapas nelabai buvo rolleyes.gif schmoll.gif
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 13:46)
Man asmenikai savo gamybos kremai šimtąkart geriau nei visi bandyti pirktiniai, tokios odos dar nesu turėjusi  rolleyes.gif
Be kalbu thumbup.gif
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 13:54)
gali būti kvapų puokštė keista smile.gif
Faktas, kad bus biggrin.gif bet jei poveikis atpirktu, kentesim karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 12:54)

gali būti kvapų puokštė keista smile.gif


Man savos gamybos kremai visada būna keisto ir ne itin malonaus kvapo gaunasi (kartais grybais, kartais žaliom bulvėm). Bet poveikis viską atperka thumbup.gif
Tikiuosi, kada nors ir aš būsiu tokia profė, kad galėsiu kvapus suderinti cool.gif
Atsakyti
Stai ikeliu Barex minerals pudros sudeti:
Titanium dioxide, zinc oxides, kaolin clay, magnesium stearate, rice powder, sericite
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 14:57)
jis parudins veidą ir strazdanos taps mažiau matomos smile.gif

Hmm... Gal tada geriau bronzatas g.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 15:02)
Paminėjot Madarą, tai tokį dalykėlį prisiminiau  ax.gif Kažkada Barokoj rašė, kad nebesiveš Madaros, nes pasikeitė gamintojai ir ale prastesnė kokybė bus produktų. O aš va neseniai sužinojau, kad Baroka tiesiog prasiskolino ir jiems nebetiekė Madaros, o jie paskleidė tokius negražius gandus   verysad.gif  Papletkinau  blush2.gif
Papildyta:

Man šią vasarą gerokai mažiau strazdanų ir tik dėka erškėtrožių aliejaus  wub.gif

O aš galvojau, kad su Madara kažkas negerai. Negražiai Baroca pasielgė sad.gif

Dar prie sąrašo pridėsiu ir šį aliejų biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 15:08)
Maskuoja labai gerai smile.gif Tik ten tų spalvų gan daug, tai yra ką veikt bandant atitaikyt tinkamą, bet čia su visomis priemonėmis taip, kai perki internetu.

Aišku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 20 rugpjūčio 2010 - 15:26
QUOTE(Odrey @ 2010 08 20, 16:21)
Stai ikeliu Barex minerals pudros sudeti:
Titanium dioxide, zinc oxides, kaolin clay, magnesium stearate, rice powder, sericite

Jei neklystu, šitas yra negeras.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 20, 16:21)
Stai ikeliu Barex minerals pudros sudeti:
Titanium dioxide, zinc oxides, kaolin clay, magnesium stearate, rice powder, sericite


na, apie šitą dalyką rašoma, kad jei pudra yra mineralinė, tai joje negali būti tokių ingredientų, nes pvz. šitas daiktas, ypač vaistų gamybos pramonėje, dažniausiai išgaunamas iš jautienos blink.gif Ir greičiausiai taip ir yra, jei nepažymėta, kad produktas tinka veganams/vegetarams.

šiaip duoda matiškumo, bet gali dirginti jautrią odą

prisiminiau, kaip kažkokia rusų dainininkė girdavosi, kad gerai atrodo, nes mėgsta dėtis šviežio faršo kaukes ant veido - bloga pasidarė biggrin.gif
Atsakyti