Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

Sveikos, gal gali kuri patarti kuri naturali dantu pasta mazina dantu jautruma?

Gal daddygirl cia pamatys, jos az perpildyta, niekaip negaliu susisiekti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 20, 13:50)
esu alytuj o jus kaip suprantu vilniuj blush2.gif va cia ir kliutis o mane labiau domina kremine konsistencija smile.gif ar sita presu ta galima sudrekinus sepeteli naudoti

Pabandysiu antradienį, jei neužiršiu ir parašysiu wink.gif

QUOTE(chemistry @ 2010 08 20, 13:58)
Sveikos, gal gali kuri patarti kuri naturali dantu pasta mazina dantu jautruma?

Logonos Sensitive gera. Pati nebandžiau, bet daug klienčių giria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 20 rugpjūčio 2010 - 13:11
QUOTE(chemistry @ 2010 08 20, 13:58)
Sveikos, gal gali kuri patarti kuri naturali dantu pasta mazina dantu jautruma?


arbatmedžio EA ant bet kokios natūralios pastos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 14:07)
Pabandysiu antradienį, jei neužiršiu ir parašysiu wink.gif
Logonos Sensitive gera. Pati nebandžiau, bet daug klienčių giria.

As Lavera naudoju, tai tikrai gera ir kaina normali, taciau del jautriu dantu, tai negaliu garantuot...
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 20, 13:44)
tai va ir as turejau meginuka nu pasaka tiesiog stebukla su veidu padaro nereikia nei kremines pudros po ja smile.gif o turit dideli kieki ar maza idomu kaip tas mazas kiekis kuriam laikuj jos uztenka g.gif

As jau antra turiu didele pakuote. Man meginuko (to maiselyje) uzteko tik vienam kartui.

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 13:54)
ant indelio turi būti pilna sudėtis užrašyta - įdėk čia ir pasmalsausim visos  rolleyes.gif

Apie 17 h busiu namie ir butinai imesiu sudeti nuo indelio nurasyta.
Uzmesite savo profesionalo aki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 10:57)
Na tikrai tavo oda "išlepus"  blink.gif  unsure.gif
O tai nebandei kaukes daryt tik iš augalų ir vaisių miltelių? Kaip drėkinamąją darausi tik iš banan ir mango miltelių. Man labai patinka smile.gif o jei reikia pavalyt, dar panaudoju varnalėšų miltelius  ax.gif


Aš darau balto molio kaukes su visokiais milteliais ir lašeliais ir tinka man. Bet norėčiau dar kokį molį išbandyti, labai prisireikė to violetinio po Saturos parašymo ax.gif

QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 11:42)
Kaip supratau, Nvey Deluxe, bet ji sunki ir gali kimšti poras smile.gif


Na aš ją naudoju kartą į dvi savaites, kai proga būna... Kažkaip niekad nesusimąsčiau dėl sunkumo, bet gal jei kas sugalvotų naudoti kasdien ir būtų problemų...

QUOTE(chemistry @ 2010 08 20, 12:58)
Sveikos, gal gali kuri patarti kuri naturali dantu pasta mazina dantu jautruma?


Aš irgi turiu jautrių dantų problemą, man Aloedent Sensitive nuėmė labai gerai jautrumą, ji su alijošium ir arbatmedžiu 4u.gif Brangoka, bet tikrai verta savo kainos thumbup.gif
Atsakyti
Mano patyrimai apie krempudras. Turiu Hauschka ir Madara (Mėnulio gėlė) mėginėlį. Kai tik ateina laikas naudoti- tai ir kyla ranka link Madaros. Man ji, palyginus su Hauschka, lengvesnė, spalva idealiai tinka (taip atrodo, kad prisitaiko prie odos spalvos) ir tikrai suteikia švytėjimo. Hauschka užsitepus- jaučiasi man krempudra ant veido, visiškai nieko įpatingo. Hauschkos nebepirksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 20 rugpjūčio 2010 - 13:55
Kas žino, kur dingsta puslapiai? unsure.gif


QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 13:54)
Aš naudoju everyday minerals mineralinę (tiek birią, tiek presuotą), tai gera sudėtis ir nekemša veido man, gerai dengiasi.

O kažkiek maskuoja? ax.gif
Aš labiausiai noriu paslėpti strazdanas, todėl ir ieškau, kad maskuotų. Pala, o Hauschka skystas bronzatas lyg ir paslėptų jas, taip? g.gif


Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 14:41)
norėčiau dar kokį molį išbandyti, labai prisireikė to violetinio po Saturos parašymo  ax.gif


ten žydras, iš ežero Sibire smile.gif Davai palaukit, kol aš iš Biolander gausiu prekes ir matysim, ar sklandžiai visa logistikos grandinė sudirbo ir ar verta toliau iš ten užsisakinėti. Gal paaiškės, kad neverta, o gal ir ne smile.gif Apskritai man ta firma tai net nematyta, kurią jie siūlo: Les argiles du soleil - rožinės tūbelės, pagal gamintoją nesigauna išrinkti sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 08 20, 14:55)
Kas žino, kur dingsta puslapiai? unsure.gif

Pala, o Hauschka skystas bronzatas lyg ir paslėptų jas, taip? g.gif


manau, čia klausimas Vitulkai

jis parudins veidą ir strazdanos taps mažiau matomos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 08 20, 14:54)
Mano patyrimai apie krempudras. Turiu Hauschka ir Madara (Mėnulio gėlė) mėginėlį. Kai tik ateina laikas naudoti- tai ir kyla ranka link Madaros. Man ji, palyginus su Hauschka, lengvesnė, spalva idealiai tinka (taip atrodo, kad prisitaiko prie odos spalvos) ir tikrai suteikia švytėjimo. Hauschka užsitepus- jaučiasi man krempudra ant veido, visiškai nieko įpatingo. Hauschkos nebepirksiu.

O man atrodo jūs lyginate visiškai skirtingus produktus ax.gif "Madara" mėnulio gėlė - toninis kremas, o "Hauschka" - krempudra. Tai yra skirtingos kategorijos produktai, ne tas pats..
"Hauschka" toninį kremą irgi turi ir ji irgi lengvesnė, prisitaiko prie odos spalvos ir suteikia švytėjimo.
Atsakyti
Paminėjot Madarą, tai tokį dalykėlį prisiminiau ax.gif Kažkada Barokoj rašė, kad nebesiveš Madaros, nes pasikeitė gamintojai ir ale prastesnė kokybė bus produktų. O aš va neseniai sužinojau, kad Baroka tiesiog prasiskolino ir jiems nebetiekė Madaros, o jie paskleidė tokius negražius gandus verysad.gif Papletkinau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 08 20, 14:55)
Kas žino, kur dingsta puslapiai? unsure.gif
O kažkiek maskuoja?  ax.gif
Aš labiausiai noriu paslėpti strazdanas, todėl ir ieškau, kad maskuotų. Pala, o Hauschka skystas bronzatas lyg ir paslėptų jas, taip? g.gif

Man šią vasarą gerokai mažiau strazdanų ir tik dėka erškėtrožių aliejaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 20, 13:58)
O man atrodo jūs lyginate visiškai skirtingus produktus ax.gif "Madara" mėnulio gėlė - toninis kremas, o "Hauschka" - krempudra. Tai yra skirtingos kategorijos produktai, ne tas pats..
"Hauschka" toninį kremą irgi turi ir ji irgi lengvesnė, prisitaiko prie odos spalvos ir suteikia švytėjimo.


Dabar supratom, kame reikalas doh.gif . Blogai palyginom, atsiprašom 4u.gif
Atsakyti