Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Babi* @ 2010 08 20, 12:35)
Nepamenu ar jau buvo klausta, tai paklausiu. Kokia pudra yra labiau maskuojanti? ax.gif
Tai kogero deluxe (nvey) drinks_cheers.gif o tau labai reikia maskavimo? ji kaip supratau tokia iseigine, kasdienai gali per sunki buti, jei poros linkte kimstis ar pan.
QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 12:42)
Aš irgi naudoju hamamelius, nesakau, kad neapmažėjo, bet čia jau bėda visam gyvenimui, todėl tikrai nesitikiu, kad tas raudonis stebuklingai dingtų smile.gif Nebent eit kokiu lazeriu gydyti, kur irgi nėr garantijų. Bet čia ne į temą jau ax.gif
Galiu ir aš be pudros kartais išeiti, bet dažniausiai norisi būt užsimaskavusiai biggrin.gif
Ar medetkų fitolis nekimšo odos? Aš sąžiningai naudojau jį beveik 3 sav ir baisiai užsikimšo viskas man
Kaip supratau, Nvey Deluxe, bet ji sunki ir gali kimšti poras smile.gif
As su lazeriu viena nedideli, bet jau siaubingai rysku kraujagysliu tinkla buvau pasisalinus, tai neatsinaujina, nors ir labai kepiau soliariume kuri laika, ir siaip, nesaugojau. Viso veido tikrai nesidarysiu, kazkaip nelabai vilioja. Pas mane problema tik zanduose, tai nelabai ten yra ka kimsti (spuogai pas mane nekyla tose vietose niekada, labai jautri, plonoka oda-nors pas kitus ir ant zandu esu macius spuogu blink.gif ), siaip jis toks sunkesnis pagal ideja, o tau probleminiai tik skruostai ar ir daugiau? Man kazkaip normaliai smile.gif
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 12:50)
jei iš AN, tai alyvuogių, pati tokį turiu. Bet nenaudoju dideliems odos plotams, tik lokaliai, jeigu reikia smile.gif
As irgi naudoju alyvuogiu ir tik zandams patepti, dazniausiai vakare, po prausimosi drinks_cheers.gif nebedaug liko, tai i krema supilsiu dar ir sekantis bus saulegrazu (turiu nusipirkus is anksto). Gal galesiu palyginti drinks_cheers.gif
QUOTE(Dovish @ 2010 08 20, 13:02)
Gryną tepi? 4u.gif
Taip, gryna 4u.gif visam veidui gal nedrisciau gryno tepti, bet vietiskai-viskas gerai man mirksiukas.gif
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 13:08)
Ar  man čia vaidenasi, ar puslapių vis mažėja?  blink.gif
Aš tepu gryną arba į kremus maišau smile.gif
Man irgi taip atrodo g.gif kartais tam forume tokiu NSO nutinka, cituoju nedasicituoja kazkas, pasimeta, zinute buvo-šast ir nebra doh.gif nebe pirma karta pastebiu
Ir puikiai darai, as is paskos drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
tikrai puslapiu mazeja buvo 47pl. g.gif o kokia brangi ta pudra blink.gif nnvey blink.gif
http://www.barexmine...php?cPath=22_28 o va sitos pudrytes niekaip nerandu sudeties gal kas domejotes g.gif
Papildyta:
nvey gal kas bandet juoda pravedima nelabai suprantu ar ten miltukai presuoti ar jis kreminis, labai jau gundo juo labiau su akcija dabar
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 20, 13:28)
http://www.barexmine...php?cPath=22_28[/url] o va sitos pudrytes niekaip nerandu sudeties gal kas domejotes g.gif

Sitas klausimas ir mane labai domina.
Nes sudetis jos visiskai neaiski, bet ji man taip tinka,tai naudoju jau antra indeli, bet butu labai idomu suzinoti apie ja daugiau. Tas truputi kelia nerima, kadangi info apie ja nelabai yra. Bet sakau, man ji labai patinka savo spalva ir maskavimu, ir bandau tiketi, kad nera jos sudetis labai bloga blush2.gif
Atsakyti
O i gaminamus veido kremus kuri nors dedate glicerino?
Ir ar gera butu puokste kremui: medetku fitol., ersketroziu ir kameliju aliejai, hamameliu+dumbliu hidr. ir emulsinis v.? Gal dar glicerino lasas. Ar dumbliu hidr. palikti atskirai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 20, 13:39)
nvey gal kas bandet juoda pravedima nelabai suprantu ar ten miltukai presuoti ar jis kreminis, labai jau gundo juo labiau su akcija dabar

Presuotas. Ateik pasibandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 20, 13:41)
Sitas klausimas ir mane labai domina.
Nes sudetis jos visiskai neaiski, bet ji man taip tinka,tai naudoju jau antra indeli, bet

tai va ir as turejau meginuka nu pasaka tiesiog stebukla su veidu padaro nereikia nei kremines pudros po ja smile.gif o turit dideli kieki ar maza idomu kaip tas mazas kiekis kuriam laikuj jos uztenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 13:42)
O i gaminamus veido kremus kuri nors dedate glicerino?
Ir ar gera butu puokste kremui: medetku fitol., ersketroziu ir kameliju aliejai, hamameliu+dumbliu hidr. ir emulsinis v.? Gal dar glicerino lasas. Ar dumbliu hidr. palikti atskirai? g.gif


Aš labai panaš turiu biggrin.gif tik dar dėjau kiparisų EA ir vanilės fitolį, na ir dumblių hidrolato bei kamelijų nedėjau smile.gif Glicerino visada dedu gaminimo pabaigoj apie 2 % nuo viso kremo kiekio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 20 rugpjūčio 2010 - 12:45
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 13:42)
O i gaminamus veido kremus kuri nors dedate glicerino?
Ir ar gera butu puokste kremui: medetku fitol., ersketroziu ir kameliju aliejai, hamameliu+dumbliu hidr. ir emulsinis v.? Gal dar glicerino lasas. Ar dumbliu hidr. palikti atskirai? g.gif


dumbliu hidrolato kvapas labai stiprus ir as kai dariau krema kazkada, tai nepermuse net EA biggrin.gif aisku, nusigaruoja po to tas kvapas kai pasitepi, bet kazkaip antra karta man nekyla noras ji det i kremus
Atsakyti
Man asmenikai savo gamybos kremai šimtąkart geriau nei visi bandyti pirktiniai, tokios odos dar nesu turėjusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 13:42)
Presuotas. Ateik pasibandyt  ax.gif

esu alytuj o jus kaip suprantu vilniuj blush2.gif va cia ir kliutis o mane labiau domina kremine konsistencija smile.gif ar sita presu ta galima sudrekinus sepeteli naudoti
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 20, 13:41)
Sitas klausimas ir mane labai domina.
Nes sudetis jos visiskai neaiski, bet ji man taip tinka,tai naudoju jau antra indeli, bet butu labai idomu suzinoti apie ja daugiau. Tas truputi kelia nerima, kadangi info apie ja nelabai yra. Bet sakau, man ji labai patinka savo spalva ir maskavimu, ir bandau tiketi, kad nera jos sudetis labai bloga  blush2.gif

Ant indelio turėtų juk sudėtis būt smile.gif
Aš naudoju everyday minerals mineralinę (tiek birią, tiek presuotą), tai gera sudėtis ir nekemša veido man, gerai dengiasi.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 20, 13:41)
Nes sudetis jos visiskai neaiski, bet ji man taip tinka,tai naudoju jau antra indeli, bet butu labai idomu suzinoti apie ja daugiau.


ant indelio turi būti pilna sudėtis užrašyta - įdėk čia ir pasmalsausim visos rolleyes.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 13:42)
Ar dumbliu hidr. palikti atskirai? g.gif


gali būti kvapų puokštė keista smile.gif
Atsakyti