Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

Sveikos,

tikrai gražiai ant Palominos Nvey atrodo, bet jeigu nemaskuoja, tai man netinkama visai, nes ant nosikės ir žandų išsiplėtusių kapiliarų yra ir rausta greit verysad.gif

Aš krempudrą tepu vienu iš Katherinos nurodytų šepetėlių (Mac 187), anksčiau tepiau pirštais ir neįsivaizdavau, kad gali būt geriau, kol nepradėjau naudot šepetėlio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 20, 12:00)
merginos o po sio gelio http://www.violey.co...am_p_10496.html ar ilgai kvapas ant kuno lieka?smile.gif
Papildyta:
sita duske gal turejot? http://www.violey.co...ash_p_5991.html kokie atsiliepimai, patiko?

Turiu Lavera su pienu ir medum bei miško uogų, tikrai nepasakyčiau, kad ilgai kvapas lieka ant kūno. Tik tiek, kad tie kvapai nuostabūs tiesiog.
Weleda irgi turiu, konsistencija kaip pienelio, todėl praktiškai neputoja. Gal ir neblogai toms, kurių oda labai sausa, o aš tikriausiai nebepirksiu. Patiko tik dėl rožių kvapo.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 12:04)
Sveikos,

tikrai gražiai ant Palominos Nvey atrodo, bet jeigu nemaskuoja, tai man netinkama visai, nes ant nosikės ir žandų išsiplėtusių kapiliarų yra ir rausta greit verysad.gif

Dėl kapiliarų... Pasidariau veido kremą su hamamelijų hidrolatu ir kiparisų EA, naudoju apie du mėnesius ir kapiliarų tikrai apmažėjo smile.gif kitą kartą darysiuosi su kokiu kitu antikuperoziniu EA ir taip pakaitom darysiuos. Tokią bėdą visų pirma reikia gydyt, o ne slėpt tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 20, 11:40)
Nera uz ka  smile.gif  Vis lengviau bus apsispresti kam nors..
Skruostus patepiau skaistalais, kad nuotraukoj neatrodyciau labai blankiai..
Raudonio, manau, tikrai neuzmaskuos.. Bet veido spalva palygina sakyciau neblogai, gal net geriau uz Hauschka..
aciu  smile.gif  ten truputi neaiskiai parasius buvau.. Deluxe zymiai sunkesne pudra, tai tik retom progom tokia deciausi..
tuomet pagirsiu ir skaistalus-laaabai graziai ziurisi thumbup.gif kokius cia naudojai?
as irgi taip buvau supratus, kad sita sunkesne uz deluxe 4u.gif o kur pigiau galima jos isigyti gal zinot? ax.gif cia pv. kaina 45lt dabar, gal siusti vertetu g.gif reiks eiti per visus psl. ir ieskotis is anksto biggrin.gif vis delto, as noriu jos. tik pirma isbandyti reiks drinks_cheers.gif
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 20, 11:45)
baigiat rasyti prasau, nes man reikia dirbti, o as is cia negaliu islysti  lotuliukas.gif  iki 17 nerasote nei viena  blink.gif  lotuliukas.gif
ok lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 12:04)
Sveikos,
tikrai gražiai ant Palominos Nvey atrodo, bet jeigu nemaskuoja, tai man netinkama visai, nes ant nosikės ir žandų išsiplėtusių kapiliarų yra ir rausta greit verysad.gif
sveika;) pas mane irgi beda su kapiliarais, bet galvoju isbandyti vis delto, jei veido spalva aplygina, turetu visai neblogai ziuretis. o jei vistiek smarkiai persimus raudonis, galvoju zalia maskuokli isbandyti ir busiu panele tobulybe lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 12:22)
Dėl kapiliarų... Pasidariau veido kremą su hamamelijų hidrolatu ir kiparisų EA, naudoju apie du mėnesius ir kapiliarų tikrai apmažėjo smile.gif kitą kartą darysiuosi su kokiu kitu antikuperoziniu EA ir taip pakaitom darysiuos. Tokią bėdą visų pirma reikia gydyt, o ne slėpt  tongue.gif  rolleyes.gif

Paantrinsiu-naudojau medetku fitoli (aisku ir iv. kaukes, molius, miltelius) tai galiu pasakyti, kad labai pamazino ir man ta raudoni, galiu ir be pudros kai kada iseiti. net kai esu visiskai perbalusi ir, atrodo, viskas matosi kaip ant delno tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 19, 20:32)
Kada gyriau?  biggrin.gif  Su pudrom sunkus reikalas.. vis dar ieskau sau idealios  doh.gif

Nepamenu, gali būti, kad kažką maišau blush2.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 08 19, 23:08)
Internetinio puslapio dar nėra, turėtų greit atsirast, nes daro jau, tačiau internetinės parduotuvės nebus, nebent tolimesnėje ateityje. Tad Ekošalis yra tik Panoramoje. Kosmetika: Logona, Sante, Neobio, Aquabio, na ir kol kas dar turim Nvey, kol neatsibos jais prekiaut  biggrin.gif O vat nuolaidų visada būna... Facebooke jas visada skelbiam, rašiau ir čia.

Aišku 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 10:06)
žinot, kokį pastebėjau šalutinį poveikį? Išbalo strazdanėlės paakiuose  thumbup.gif Daugiau tokių netikėtų poveikių biggrin.gif

Reikia ir man šito sviestemdžio biggrin.gif

Nepamenu ar jau buvo klausta, tai paklausiu. Kokia pudra yra labiau maskuojanti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 20 rugpjūčio 2010 - 11:37
QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 12:22)
Dėl kapiliarų... Pasidariau veido kremą su hamamelijų hidrolatu ir kiparisų EA, naudoju apie du mėnesius ir kapiliarų tikrai apmažėjo smile.gif kitą kartą darysiuosi su kokiu kitu antikuperoziniu EA ir taip pakaitom darysiuos. Tokią bėdą visų pirma reikia gydyt, o ne slėpt  tongue.gif  rolleyes.gif

Aš irgi naudoju hamamelius, nesakau, kad neapmažėjo, bet čia jau bėda visam gyvenimui, todėl tikrai nesitikiu, kad tas raudonis stebuklingai dingtų smile.gif Nebent eit kokiu lazeriu gydyti, kur irgi nėr garantijų. Bet čia ne į temą jau ax.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 12:32)
sveika;) pas mane irgi beda su kapiliarais, bet galvoju isbandyti vis delto, jei veido spalva aplygina, turetu visai neblogai ziuretis. o jei vistiek smarkiai persimus raudonis, galvoju zalia maskuokli isbandyti ir busiu panele tobulybe lotuliukas.gif

Paantrinsiu-naudojau medetku fitoli (aisku ir iv. kaukes, molius, miltelius) tai galiu pasakyti, kad labai pamazino ir man ta raudoni, galiu ir be pudros kai kada iseiti. net kai esu visiskai perbalusi ir, atrodo, viskas matosi kaip ant delno tongue.gif

Galiu ir aš be pudros kartais išeiti, bet dažniausiai norisi būt užsimaskavusiai biggrin.gif
Ar medetkų fitolis nekimšo odos? Aš sąžiningai naudojau jį beveik 3 sav ir baisiai užsikimšo viskas man smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 08 20, 12:35)
Kokia pudra yra labiau maskuojanti? ax.gif

Kaip supratau, Nvey Deluxe, bet ji sunki ir gali kimšti poras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 12:42)
Aš sąžiningai naudojau jį beveik 3 sav ir baisiai užsikimšo viskas man smile.gif


matyt su alyvuogių aliejumi nedraugauji. Dar be to, jis prie riebesniųjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 12:45)
matyt su alyvuogių aliejumi nedraugauji. Dar be to, jis prie riebesniųjų smile.gif

Va, dabar nebepamenu, ar saulėgrąžų, ar alyvuogių aliejuj buvo blush2.gif
Atsakyti
jei iš AN, tai alyvuogių, pati tokį turiu. Bet nenaudoju dideliems odos plotams, tik lokaliai, jeigu reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 20, 11:00)
po sio gelio http://www.violey.co...am_p_10496.html ar ilgai kvapas ant kuno lieka?smile.gif
Papildyta:
http://www.violey.co...ash_p_5991.html kokie atsiliepimai, patiko?

Laveros gelis nuostabiai kvepia, gerai putoja, bet nepasakyčiau, kad tas saldumas ilgai išlieka, netgi sakyčiau greitai nusikvepia.
Rožių dušo pienelis irgi skaniai kvepia (aišku, jeigu patinka rožių kvapas), po jo nieko tepti ant kūno nereikia, visai netraukia odos. FruitSalad rašė, kad blogai putoja, aš su tuo nesutikčiau - putoja tikrai gerai 4u.gif Gal tiesiog be kempinės naudojo ax.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 11:32)
Paantrinsiu-naudojau medetku fitoli

Gryną tepi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 12:32)
Paantrinsiu-naudojau medetku fitoli (aisku ir iv. kaukes, molius, miltelius) tai galiu pasakyti, kad labai pamazino ir man ta raudoni, galiu ir be pudros kai kada iseiti. net kai esu visiskai perbalusi ir, atrodo, viskas matosi kaip ant delno tongue.gif

Medetkų ir aš naudoju smile.gif
Papildyta:
Ar man čia vaidenasi, ar puslapių vis mažėja? blink.gif


QUOTE(Dovish @ 2010 08 20, 13:02)
Gryną tepi? 4u.gif

Aš tepu gryną arba į kremus maišau smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, vakar teko uostyti "Mėtos" ekstraktą sausiems plaukams stiprinti. Skaniai kvepia wub.gif, o jūs dauguma dilgėlių ekstraktą naudojat, nes man užstrigę, kad kvapas ne koks ax.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 08 20, 12:08)
Ar  man čia vaidenasi, ar puslapių vis mažėja?  blink.gif
Aš tepu gryną arba į kremus maišau smile.gif

Tikrai sumažėjo doh.gif biggrin.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti