Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Honey @ 2010 08 11, 15:18)
Kūdai čia pas mus su eko parduotuvėm..
Yra Sveiki produktai Akropolyje ir Studlende bei BioEco (visokie hidrolatai, ea ir pan) prie Fridricho pasažo. Daugiau nežinau schmoll.gif


Nežinau, kaip Klaipėdoje, bet apskritai Lietuvoje tai manau, kad neturėtume skųstis, palyginus su užsieniu, tai pas mus labai daug eko parduotuvėlių. Užsienyje labai problematiška surasti tokių vietų (gal paklausos nėra, ten atrodo žmonės visai nesusirūpinę maisto ir apskritai savo aplinkos kokybe šiuo atžvilgiu)... Aš Kaune kurį laiką nebuvau, tai tiek jų pridygę ant visų kampų. Taip kad mes žymiai toliau pažengę šioje srityje už vakarų Europą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 13:12)
koks tikslus receptas?? Čia virti nereikia?  blink.gif Aš su savo cukrus+vanduo+citrina jau vieną emaliuotą dubenėlį negrįžtamai suviriau - taip pridegė dugnas, kad teko išmesti... Kame tu kitiems kartams masę apskritai laikai??

Receptas toks:
½ citrinos sulčių
1 stiklinė cukraus
¼ stiklinės medaus
Visus ingridientus sumaisau ir pakaitinu iki kol pradeda virti (bandziau ir trumpiau, tada nelabai gerai.. geriau, kad pradetu virti).. Tada palaukiu kol atvesta tiek, kad butu galima jau tept ant odos.. Tepu.. Klijuoju juostele ir plesiu.. Labai nesudetinga smile.gif
As darau metaliniame dubenelyje, jei tos mases lieka tai ir palieku iki kito karto.. o dabar tai turiu specialiai issivirus tam paciam dubenelyje ir palikus kada kai skubiai prireiks biggrin.gif Laikau tiesiog spinteleje.. Negenda..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 16:59)
Receptas toks:
½ citrinos sulčių
1 stiklinė cukraus
¼ stiklinės medaus
Visus ingridientus sumaisau ir pakaitinu iki kol pradeda virti (bandziau ir trumpiau, tada nelabai gerai.. geriau, kad pradetu virti).. Tada palaukiu kol atvesta tiek, kad butu galima jau tept ant odos.. Tepu.. Klijuoju juostele ir plesiu.. Labai nesudetinga  smile.gif
As darau metaliniame dubenelyje, jei tos mases lieka tai ir palieku iki kito karto.. o dabar tai turiu specialiai issivirus tam paciam dubenelyje ir palikus kada kai skubiai prireiks  biggrin.gif Laikau tiesiog spinteleje.. Negenda..


Oho kaip įdomu bigsmile.gif Man irgi per karščius sunkiai sekasi su namine mase, labai ji tęžta..
O kokias juosteles naudoji? perki ar kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 17:59)
As darau metaliniame dubenelyje, jei tos mases lieka tai ir palieku iki kito karto..

Siaip, Satura, jei gerai perskaiciau, klausei kaip iskrapstyti likusia mase.
As irgi dariau metaliniame puode, po to tiesiog uzmerkiau vandenyje ir viskas gan greit atmirko, nebereikejo plauti praktiskai smile.gif
Tai aisku galima palikti, nieko nenutiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 11, 18:03)
Oho kaip įdomu  bigsmile.gif Man irgi per karščius sunkiai sekasi su namine mase, labai ji tęžta..
O kokias juosteles naudoji? perki ar kaip? smile.gif

Kazkada Pelenej nusipirkau dezute juosteliu skirtu depiliacijai (salonuose kur naudoja) tai va, tokias ir naudoju biggrin.gif Po to issiplauna jos ir vel galima naudot..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 11 rugpjūčio 2010 - 17:14
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 10, 16:01)
Idomumo (ir ne tik biggrin.gif) delei, ar bandet kas skaiciuot gaminiu savaikainas? As pabandziau primesti sampuno ir kondicionieriaus, tai brangus jie man gavos visai  doh.gif Perkant naujus buteliukus (kaip priklausytu) ir t.t.; tai sampunas nelabai toli parduotuviniu kainu  smile.gif Kondicionierius kiek pigesnis.


Aš skaičiuoju visų pagamintų kremukų ar kitų gaminių savikainas. Man pačiai labai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 11, 18:12)
Siaip, Satura, jei gerai perskaiciau, klausei kaip iskrapstyti likusia mase.
As irgi dariau metaliniame puode, po to tiesiog uzmerkiau vandenyje ir viskas gan greit atmirko, nebereikejo plauti praktiskai  smile.gif
Tai aisku galima palikti, nieko nenutiks drinks_cheers.gif

aaaa.. matyt nesupratau klausimo doh.gif blush2.gif taip issiplauna labai lengvai.. indai lieka nesugadinti
Atsakyti
Gal kuri daugiau esate girdėjusi apie Jamaikos juodąjį ricinos aliejų g.gif
user posted image
Noriu labai pabandyti, tik nežinau ar jis labai skiriasi nuo paprasto, ar verta. Žinau, kad jis retas Europoje ax.gif Arba gal norėtų kas nors irgi iš smalsumo pabandyti, tai užsisakytume per pusę, a blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 18:15)
aaaa.. matyt nesupratau klausimo  doh.gif  blush2.gif  taip issiplauna labai lengvai.. indai lieka nesugadinti

doh.gif nesigedink, as turbut ne taip suformulavau ax.gif , papildziau tavo posta, paminedama kaip ten su mases iskrapstymu is indo. Gal pati ne i tema pasakiau, nes paskubom perskaiciau postus. Zodziu, viskas cia gerai, info visoms naudinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 17:13)
Kazkada Pelenej nusipirkau dezute juosteliu skirtu depiliacijai (salonuose kur naudoja) tai va, tokias ir naudoju  biggrin.gif Po to issiplauna jos ir vel galima naudot..


Aišku smile.gif O kaip ta masė peša? Ar nupeša silpnus ir plonus plaukelius?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 11:11)
Nuėjau į tą Lenkijos puslapį Biolander ir pamačiau žiūrėkit ką - čia makiažo pagrindas? Ar kas? Nematytas gamintojas Argile Provence, o man gal pirmą kartą patiko pirmiausiai sudėtis - pirmoje vietoje ne aliejai, o gėlių vanduo, aliejaus nedaug, sertifikuotas ir net su hialurono rūgštimi  bigsmile.gif Kaip jums atrodo? wink.gif Rašo, kad vitaminų bomba odai  rolleyes.gif



Naturado firmos pora gminiu esu naudojus, visai nieko gamintojas thumbup.gif

Turejau sita makiazo pagrinda, yra trys spalvos : bronzine, rozine ir smelio. Mano sviesiai odai, geriausiai tiko smeline (sable). Odai suteikia siek tiek spalvytes, naudojau vasaros pradzioj, atrodziau lengvai idegus thumbup.gif gana lengvas greitai isigeria, nekemsa poru ir nera riebus. Man vienintelis minusas - kvapas, bet greitai dingsta, tai nieko tokio.
Na, o del jame esancios haliurono rugsties - gal koks poveikis ir yra, bet nepastebejau.

Turiu dar Naturado vaniline duske - pirma karta naudojant labai patiko, nes tikrai skaniai kvepejo, o dabar per aitrus kvapas pasidare, ir jau negera nuo tos vaniles, visgi labai stipriai kvepia, bet jei kam patinka vanile tai rekomenduoju.

viska pirkau is cia


Man pati paciausia Naturalios kosmetikos firma tai Cattier wub.gif labai malonus kremai, kainos labai geros ir rezultats man patinka thumbup.gif
Papildyta:
eglute82 kaip tau dezodorantai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chippie: 11 rugpjūčio 2010 - 20:21
o catier esi naudojusi sampunus
Atsakyti