Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

Na ką, bandos instinkto pagauta turiu ir aš AO balzamą biggrin.gif Kolkas neišbandytas, bet turėtų būti geras dalykėlis, pvz, po baseino ar pirčių arba net prieš pirtį išsitepti plaukus ax.gif Beje, pirkau Vilniuje ir kiek mačiau liko 1 buteliukas 4u.gif

Satura tiek gyrė nilininį sviestmedį, kad ir aš nusipirkau KN mažą indelį. Taip aš pripratus prie įprasto sviestmedžio, kad net keista, kad toks minkštas ir greitai tirpsta. Patapšnojau su juo žandus - minkštučiai kaip kūdikio thumbup.gif
Beje, kam svarbu - KN yra ir nerolio eleksyro mažyčiai buteliukai (atrodo ~30lt kainuoja) mirksiukas.gif Man asmeniškai nuo kvapo galva neapsisuko, bet rožių eleksyras pakerėjo.... wub.gif Labai laukiu, kada galėsiu panaudoti veido kaukėje, šiandien kaktą pasitepiau, tai nepasakyčiau, kad labai jau staigiai susigėrė ir kad pats marulų al. labai lengvas. Simondsijų al. mano odai lengvesnis. Bet visvien malonus naudoti, o dar kvapas... rolleyes.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2010 08 19, 17:14)
O aš dar turiu klausimą, pooperacinį randą (slenka jau link antro mėnesio) ar palikti taip gyti ar vertėtų kažkuo pateplioti, ką manot?

Tamanai būtų puikus sprendimas, gi buvo mūsų tarpe kas randus tepliojo ir jie mažėjo 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 19, 17:36)
Mane vis vilioja tie sviestai... Dar truputi placiau - traukiniais gabenates? Ar yra LT pirkti?

Logonos sviestų yra ir LT pirkti, bet kaina doh.gif Geriausia išeitis traukinukas 4u.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 17:44)
Dar nebandytas, kol kas sandėliuke, nes ir taip du šiuo metu naudoju, tai galvojau palaukti, jei ištversiu  ax.gif  biggrin.gif

Man atrodo iš ar tokį Lavera šampūną turiu, kaip tik aliejinėms kaukėms ėmiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 20, 11:02)
Na, rodausi (Etamos prasymu) savo makiaza su Nvey krempudra..

Na ir dar prie to pacio pasigirsiu, kad siandien galva ploviau su rasulo moliu  biggrin.gif  Ir likau labai nustebinta rezultatu..

O, maloniai nustebinai is ryto bigsmile.gif aciu wub.gif 4u.gif zinok ant tavo veido, tai man labai graziai ziurisi, svytejimas toks subtilus bigsmile.gif skruostu netepei niekuo? del maskavimo, dabar galvoju-nebera man labai ka maskuoti, spuogeliu nebeaptinku, va tik skruostu raudonis islenda, bet realiai galima zalia maskuokli po apacia panaudoti drinks_cheers.gif siaip rezultate man net labai graziai viskas atrodo thumbup.gif sakai per sunki g.gif hm, buvau isitikinus, kad deluxe lb sunki :mastau idomu ar nekims poru sitoji g.gif (kad nesusikurciau iliuziju-bandei juk sita pudryte? ) atspalvis manau ir man tiktu 514 drinks_cheers.gif

Del rasulo, tai esu ir as karta bandziusi plauti galva (ekstra atveju, kai sampuno pritrukau biggrin.gif ) kaip ir nieko gavosi, tik man kazkiek elektrinosi plaukai, na tokie idomus buvo g.gif va dabar turesi pakaitala, jei kada netycia baigtusi sampunas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 20, 10:02)
Apie pudra galiu pasakyt tiek, kad tikrai nieko nemaskuoja, ne tokia riebi kaip Hauschka, is pradziu veidas kaip ir matinis buna, bet greit tas matiskumas dingsta ir atsiranda kaip ir svytejimas..

tiesa, is vakaro buvau istepus plaukus kokoso aliejum, tai irgi idomu buvo ar isplaus alieju molis.. na, ir isplove..

Gražiai atrodo 4u.gif Na, tai bendrai paėmus galima būtų sakyti, kad efektas kaip kremo su spalva?

Oho, netgi aliejų išplovė bigsmile.gif ir pačius plaukus per visą ilgį trynei ta košele?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 11:02)
o gal ir i krema ji bandei jau deti?


nieko paskutiniu metu negaminu ir niekuo odos netepu - užšaldyto mineralinio ledukas ir hidrolatas, viskas. Nėra jokio poreikio. Tik paakius tepu kreminiu. Dėl kremų tai man buvo įdomu, ar pvz. pakeistų jis beemulsiniame kreme paprastą sviestmedį. Jei pakeistų, tai būtų gerai, o jei ne, tai man nereikia biggrin.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 20, 11:02)
Na, rodausi (Etamos prasymu) savo makiaza su Nvey krempudra..

kas dar nustebino, kad plaukai tiesus ir nepasisiause  biggrin.gif  net tiesintuvo nereikia..


nuostabus makiažas - turi akį, labai gražiai visad pasidažai 4u.gif Ir tas švytėjimas tau labai tinka wink.gif Nematau, ką dar reikia maskuoti smile.gif

taip taip, o kai man gražu būti susišiaušusiai, tai visai nepatinka plaukų išsitiesinimas ir sukritimas po molio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 20, 11:09)
ir aš nusipirkau KN mažą indelį.

Beje, kam svarbu - KN yra ir nerolio eleksyro mažyčiai buteliukai (atrodo ~30lt kainuoja) mirksiukas.gif



kaip jis tau kvepia?? Aš mačiau ant lentynos permatomam plastmasiniame indelyje, tai toks gana geltonas pasirodė, o padėtas pabandymams - baltas ir kvapo kažkaip visai nepagavau.... sad.gif Iš Monicos tai man gryna kakava. Širšės gali užpulti suuodusios biggrin.gif

KUR??? Čiurlionyje buvau prieš porą dienų - nebuvo. Šeimyniškių ceche irgi viskas išparduota....
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 20, 10:02)
Na, rodausi (Etamos prasymu) savo makiaza su Nvey krempudra..
Lyginant su Deluxe pudra, tai manau per sunki ta pudra yra, man ji primena mano turima Nvey concealer'i..

atrodai nuostabiai 4u.gif
nesupratau kuri pudra sunkesne, deluxe ar ta kuria nusipirkai

QUOTE(Dovish @ 2010 08 20, 10:09)
Beje, kam svarbu - KN yra ir nerolio eleksyro mažyčiai buteliukai (atrodo ~30lt kainuoja) mirksiukas.gif

gal atsimeni kokia talpa buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 11:14)
nieko paskutiniu metu negaminu ir niekuo odos netepu - užšaldyto mineralinio ledukas ir hidrolatas, viskas. Nėra jokio poreikio. Tik paakius tepu kreminiu. Dėl kremų tai man buvo įdomu, ar pvz. pakeistų jis beemulsiniame kreme paprastą sviestmedį. Jei pakeistų, tai būtų gerai, o jei ne, tai man nereikia biggrin.gif
aciuks.gif as tai maisysiuosi nauja krema, pabaigaiu savaji ir turbut kiek nusausinau oda moliais per tas dienas, siek tiek jauciasi tempimas g.gif jau svajoju apie nilini sviestm. wub.gif stoju i eile, kai atsiras AN biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 10:19)
kaip jis tau kvepia??

KUR??? Čiurlionyje buvau prieš porą dienų - nebuvo. Šeimyniškių ceche irgi viskas išparduota....

Kaip tu ir minėjai, turi kažkokio lengvo saldumo, bet tikrai ne stiprus tas kvapas.

Vakar Čiurlionio g. buvau 4u.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 08 20, 10:26)
gal atsimeni kokia talpa buvo 4u.gif

Mažyliukai užsukami, mažiau negu 30 ml, nes dabar pažiūrėjau kainas, tai 30 ml, pvz, rožių eleksyras kainuoja virš 60 lt, o aš atrodo iki 30lt mokėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 08:59)
na, dabar paklausiu  biggrin.gif Jūs krempudras tepat pirštais ar kempinėlę reiktų tam reikalui įsigyti?  ax.gif

nesamone su tomis kempinelemis, puse krempudres lieka jose. Tai netaupu ir dargi reikia kasdien plauti kempinele. Su pirstukais geriausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 11:11)
O, maloniai nustebinai is ryto bigsmile.gif aciu wub.gif  4u.gif zinok ant tavo veido, tai man labai graziai ziurisi, svytejimas toks subtilus bigsmile.gif skruostu netepei niekuo? del maskavimo, dabar galvoju-nebera man labai ka maskuoti, spuogeliu nebeaptinku, va tik skruostu raudonis islenda, bet realiai galima zalia maskuokli po apacia panaudoti drinks_cheers.gif siaip rezultate man net labai graziai viskas atrodo thumbup.gif sakai per sunki g.gif hm, buvau isitikinus, kad deluxe lb sunki :mastau idomu ar nekims poru sitoji g.gif  (kad nesusikurciau iliuziju-bandei juk sita pudryte? ) atspalvis manau ir man tiktu 514 drinks_cheers.gif

Nera uz ka smile.gif Vis lengviau bus apsispresti kam nors..
Skruostus patepiau skaistalais, kad nuotraukoj neatrodyciau labai blankiai..
Raudonio, manau, tikrai neuzmaskuos.. Bet veido spalva palygina sakyciau neblogai, gal net geriau uz Hauschka..
Del sunkumo, tai kazkaip dviprasmiskai parasiau pirmai.. Norejau pasakyti, kad Deluxe pudra yra sunki, o su sita viskas ok.. jos gali ir daugiau uztepti ir nei labai jauciasi, nei matosi, kad prisipudravus..

QUOTE(Dovish @ 2010 08 20, 11:13)
Gražiai atrodo 4u.gif Na, tai bendrai paėmus galima būtų sakyti, kad efektas kaip kremo su spalva?

Oho, netgi aliejų išplovė bigsmile.gif ir pačius plaukus per visą ilgį trynei ta košele?

Na, kremu su spalva irgi visokiu buna.. vieni labai lengvi ir permatomi, kiti sunkesni.. Tai priskirciau prie tu sunkesniu (riebesniu, tirstesniu) kremu su spalva.. g.gif

As irgi stebejausi, kad alieju isplove.. Dedu pliusa rasului.. Dar ziuresiu kiek dienu plaukai isbus grazus..

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 11:14)
nuostabus makiažas - turi akį, labai gražiai visad pasidažai  4u.gif Ir tas švytėjimas tau labai tinka wink.gif Nematau, ką dar reikia maskuoti smile.gif

aciu smile.gif

QUOTE(Dovish @ 2010 08 20, 11:16)
Palomina, visgi neperskaičiau iki galo, matau, kad visu plaukus plovei - na tikrai puiku tada thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 20, 11:26)
atrodai nuostabiai 4u.gif
nesupratau kuri pudra sunkesne, deluxe ar ta kuria nusipirkai
gal atsimeni kokia talpa buvo 4u.gif

aciu smile.gif ten truputi neaiskiai parasius buvau.. Deluxe zymiai sunkesne pudra, tai tik retom progom tokia deciausi..

QUOTE(Nidulia @ 2010 08 20, 11:36)
nesamone su tomis kempinelemis, puse krempudres lieka jose. Tai netaupu ir dargi reikia kasdien plauti kempinele. Su pirstukais geriausia smile.gif

drinks_cheers.gif as irgi krempudra pirstais tepu ir labai liuks
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 09:50)
Raudonas man išvis buvo tragedija, aš jo net kilogramą nusipirkus buvau, nes iš aprašymų įsivaizdavau, kad jis labai jau švelnus. Bet vos tik užtepiau ant odos, degė tiesiog viskas, tai aš jį nuvaliau iškart. Vat toks vat įnoringas mano veidas verysad.gif

Na tikrai tavo oda "išlepus" blink.gif unsure.gif
O tai nebandei kaukes daryt tik iš augalų ir vaisių miltelių? Kaip drėkinamąją darausi tik iš banan ir mango miltelių. Man labai patinka smile.gif o jei reikia pavalyt, dar panaudoju varnalėšų miltelius ax.gif
Atsakyti
merginos o po sio gelio http://www.violey.co...am_p_10496.html ar ilgai kvapas ant kuno lieka?smile.gif
Papildyta:
sita duske gal turejot? http://www.violey.co...ash_p_5991.html kokie atsiliepimai, patiko?
Atsakyti