Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

Hibisco, ne tu viena tokia atsilikusi unsure.gif drinks_cheers.gif

pasidalinsiu ne iš dekoratyvinio grožio pusės vienu atradimu. Jau nekart rašiau, kad kreminis sviestmedis man pats geriausias paakių priežiūrai. Ir kažkaip susikaupusi vis stengiuosi paakių nepamiršti patepti - jei ne ryte, tai vakare, kad jie nuolat būtų prisotinti visko gero.

žinot, kokį pastebėjau šalutinį poveikį? Išbalo strazdanėlės paakiuose thumbup.gif Daugiau tokių netikėtų poveikių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 10:02)
Ir su tokiais šepetėliais tepamos krempudros? Niekad taip nesugalvočiau... pasijaučiau visiška neišmanėle  blush2.gif

Taip smile.gif man tas ne plokščias šepetėlis lengviau padengia veidą, nes aš tiesiog vietom patapšnoju pudra ir išsukinėju po veidą doh.gif biggrin.gif panačiu principu kaip su mineraline smile.gif Nors man pirštais greičiau...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 20, 10:11)


KN:

Šio aliejaus antioksidacines savybes lemia vitaminas E (100 g iki 11,5 mg), provitaminas A ir tokie pat kaip žaliojoje arbatoje polifenoliai (viename kilograme iki 75mg). Dėl to reguliariai juo tepantis odą sulėtėja senėjimo procesas, sumažėja galimybė, kad atsiras pigmentinių dėmių.

AN:

Turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, todėl labai naudingas vabzdžių įkandimų, alergijų, nudegimų, nušalimų ar kitų odos pakenkimų atvejais; taip pat esant traumenų skausmams ir patempimams, prieš ir po treniruočių.

ir tikrai jis nuskausminantis. Man kontaktinio dermatito stebuklingai neužgydo, bet kai kartą laukuose įkando uodas į kaktą ir pusė kaktos ėmė tinti, o manuka tokiais atvejais negelbsti, teko šituo sviestmedžiu mozotis - nuėmė niežulį labai greitai smile.gif
Atsakyti
Satura, gal gali paaiskinti kaip suprasti- kreminis sviestmedis? Ta prasme kaip KN, kur induke? Ar jo buna kazkokio kitokio? Nes as turiu is KN sviestmedi indelyje, tai tiesiog imi, tepi, ta prasme-ne gabale.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 20 rugpjūčio 2010 - 09:31
kalbu apie vadinamąjį nilinį sviestmedį:
KN ir AN, lotyniškam pavadinime turi būti nilotica wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 10:32)
kalbu apie vadinamąjį nilinį sviestmedį:
KN ir AN, lotyniškam pavadinime turi būti nilotica wink.gif

Supratau 4u.gif
Tai kazin koks pas mane? g.gif Reikes pasiskaityti namie, bet manau, kad ne toks.
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2010 08 20, 10:30)
vis susirandu priezasciu, kad tarkim nebus kaip atsigabent ir pan biggrin.gif


ir pati patiki tokiomis melagingomis priežastimis? blink.gif biggrin.gif Va ko daugiau nesiruošiu pirkti, tai paprasto sviestmedžio, o šitas tai viskam: paakiams, lūpoms, mėlynėms, įkandimams etc
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 20, 10:35)
Tai kazin koks pas mane?  g.gif 


jeigu kvepia riešutais, yra purvinesnės spalvos, tai įprastas. O jei tekstūra daugiau kreminė, kvepia saldžiai - tai kreminis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 09:20)
pildau klausimą eglutės82: o kaip su higiena? Vieną kartą pudrai šepetėlį panaudoji ir reik jį išplauti? Ar kaip?


Aš plaunu kartą į savaitę ar dvi - priklausomai nuo to, kaip dažnai tą pudrą naudoju (paskutiniu metu tai retokai smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 19, 23:07)
Šią savaitę kaip tik noriu pirkti ir neišsinreku ar geriaus imti tą Natures-Lift bandyti ar Annemarie Borlind..
Nvey man visai nieko (tačiau aš tik bandžiau porąsyk, neturiu įsigijusi), bet norisi 'kažko naujo' biggrin.gif
Nors labai giriasi natūralumu, bet sudėtis baisoka "Annemarie Borlind", ania?
"Aqua (Water), Olus, Sorbitol, Coco-Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Mica, Aluminum Oxide, Distarch Phosphate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Silica, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-6 Dioleate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Panthenol, Potassium Cetyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, glyceryl Laurate, Xanthan Gum, Sucrose Cocoate, Bisabolol, Laminaria Cloustoni Extract, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Aroma (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Lecithin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Limonene
May Contain: CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77489 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides)"


Nors "Natures lift" sudėtis irgi ginčytina (tie raudoni visiškai nepatinka):
"89% Sertifikuoti Organiniai Ingredients: Aloe barbadensis (certified organic aloe) juice, simmondsia chinensis (certified organic jojoba), iron oxide, mica, titanium dioxide, natural emulsifying wax, natural mixed tocopherols (vitamin E), hyaluronic acid, vitamin C ester, alpha lipoic acid, zinc oxide, phenoxyethanol (organic derived compound), dimethylaminoethanol (DMAE), stearic acid, CoQ10, limnanthes alba (meadowfoam), daucus carota sativa (carrot extract), methylsulfonylmethane (MSM), konjac glucomannan (mannan), rosmarinus officinalis (rosemary extract), azadirachta indica (neem extract), tetrasodium edta, citric acid. Active SPF Ingredients: Titanium dioxide 9%, zinc oxide 1%."

Dar "Benecos" nebandyta irgi - neblogų atsiliepimų girdėjus g.gif


Na gal labiau nusimanančios pakuomentuos sudėtis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

dėl Annemarie Borlind, mačiau, kad nesertifikuota, bet tikrai maniau natūrali. Kaip tik nusižiūrėjau veidui kremą, pienelį, ir mėginukus nupirkau...

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 07:59)
na, dabar paklausiu  biggrin.gif Jūs krempudras tepat pirštais ar kempinėlę reiktų tam reikalui įsigyti?  ax.gif


aš pirštais tepu...
Atsakyti
Satura, man mirtinai uzsireike nilinio sviestm. bigsmile.gif o gal ir i krema ji bandei jau deti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 20 rugpjūčio 2010 - 10:02
Na, rodausi (Etamos prasymu) savo makiaza su Nvey krempudra..
user posted image
Apie pudra galiu pasakyt tiek, kad tikrai nieko nemaskuoja, ne tokia riebi kaip Hauschka, is pradziu veidas kaip ir matinis buna, bet greit tas matiskumas dingsta ir atsiranda kaip ir svytejimas.. Sakyciau visai graziai oda atrodo..
Si karta su spalva pataikiau (514 nr.)..
Lyginant su Deluxe pudra, tai manau per sunki ta pudra yra, man ji primena mano turima Nvey concealer'i..

Na ir dar prie to pacio pasigirsiu, kad siandien galva ploviau su rasulo moliu biggrin.gif Ir likau labai nustebinta rezultatu..
user posted image
Is pradziu kai pasidariau ta molio kosele (rasulas+rozmarinu vanduo+paprastas vanduo+apelsinu EA), tai per tirsta pasidariau.. sunku buvo itrinti i galvos oda ir plaukus, tai dar pripyliau vandens ir po to buvo thumbup.gif kelias minutes masazavau galvos oda ir plaukus, kad visur patektu molio.. po to isploviau galva vandeniu.. balzamo nedejau, nes norejau paziuret kaip ten atrodys plaukai kai isdzius..
tiesa, is vakaro buvau istepus plaukus kokoso aliejum, tai irgi idomu buvo ar isplaus alieju molis.. na, ir isplove.. ir plaukai nesusivele.. blizga dabar.. ir kas dar nustebino, kad plaukai tiesus ir nepasisiause biggrin.gif net tiesintuvo nereikia..
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 08 20, 10:38)
Na gal labiau nusimanančios pakuomentuos sudėtis 4u.gif  4u.gif  4u.gif


kad labiau nusimanančią už Rasmą sudėtinga būtų rasti šiaip jau 4u.gif ax.gif Paryškinti Natures Lift ingredientai vertinami prieštaringai ir, kaip suprantu, labiau naudojami kaip vaistai, papildai. Kas smegenims, kas artritams gydyti. Berods tas pirmasis, kaip radau viename šaltinyje, gali netgi ne jauninti odą, o ją "sukietinti"...

tetrasodium edta vienas iš poveikių gali būti reprodukcinės sistemos nuodijimas. Aš šį ingredientą dažnai matau muiluose ir kur matau, tai jau neperku. O čia reiktų ant veido užtepus palikti - na nežinau smile.gif

kodėl man nepatiko Annemarie Borlind sudėtis. Iš pirmo žvilgsnio, visko per daug ir dauguma ingredientų atrinkta kaip selekcijoje, man atrodo, kad iš pigesnių Pvz.: Coco-Caprylate/Caprate - emulsiklis iš kokosų - jau bijočiau, kad kokosai gali poras kimšti, plius, kaip suprantu, imtas kaip nebrangus ingredientas. O kai su gerais, brangiau kainuojančias ingredientais nepersistengta, tai nežinau, ar labai vertas dėmesio dalykas smile.gif

Atsakyti