Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Rasma @ 2010 08 19, 22:49)
Kokius? ax.gif

Ieškau paprasto ir lengvo drėkinančio kremo savo nenusakomo tipo biggrin.gif jaunai odai - lyg mišriai lyg sausai lyg normaliai. Tiko Alterros alijošiaus kremas, bet va nebeparduoda. Knisuosi violey, gal kas užklius.
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 19, 22:52)
Ieškau paprasto ir lengvo drėkinančio kremo savo nenusakomo tipo biggrin.gif jaunai odai - lyg mišriai lyg sausai lyg normaliai. Tiko Alterros alijošiaus kremas, bet va nebeparduoda. Knisuosi violey, gal kas užklius.

Mano "Aquabio" produktai bandyti iš "Phyto" serijos, t.y. 30+ berods ax.gif
Dievinu šios serijos prausimosi putas..jau nebe pirmą flakonėlį naudoju. Tik berods nesu dar bandžiusi dieninio kremo ir serumo, nors turiu.
Iš esmės tikrai nenuvylė, bet kitąsyk dar kažką kito bandysiu smile.gif
Atsakyti
Hibisko, pabandyk jautriai odai dar raudoną molį mirksiukas.gif Aš jį maišau su baltu, tai daug geriau nei vienas baltas, geriau poras pavalo ir nedirgina smile.gif


QUOTE(blueberry_nights @ 2010 08 19, 15:15)
beje ar Bryyla, turite Nvey tuso pas save nes niekur neberandu, kur jo nusipirkt?

Turim tik mėlyną. Juodo neatveža, nors prašėm, neįsivaizduoju, kodėl g.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 08 19, 15:22)
o iki kada nuolaidos

Atvirai sakant, nežinau biggrin.gif Sunkiai bendraujasi su tais tiekėjais, keičia nuomonę dažnai ir šiaip nesusikalbam g.gif Iki rugsėjo atsiras naujų prekių, su geru galiojimo laiku, bet dabar nebeįsivaizduoju, ar bus nuolaidos, ar nebe. Na bet kokiu atveju čia pranešiu smile.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 19, 15:39)
bryyla, o koks Ekošalies ineternetinis puslapis ir kokių firmų ten yra? Ar perkant internetu taikomos nuolaidos? ax.gif

Internetinio puslapio dar nėra, turėtų greit atsirast, nes daro jau, tačiau internetinės parduotuvės nebus, nebent tolimesnėje ateityje. Tad Ekošalis yra tik Panoramoje. Kosmetika: Logona, Sante, Neobio, Aquabio, na ir kol kas dar turim Nvey, kol neatsibos jais prekiaut biggrin.gif O vat nuolaidų visada būna... Facebooke jas visada skelbiam, rašiau ir čia.

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 19, 22:30)
O kokie atsiliepimai apie Aquabio kremus?


QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 19, 22:52)
Ieškau paprasto ir lengvo drėkinančio kremo savo nenusakomo tipo biggrin.gif jaunai odai - lyg mišriai lyg sausai lyg normaliai. Tiko Alterros alijošiaus kremas, bet va nebeparduoda. Knisuosi violey, gal kas užklius.

Pas mus yra Aquabio, na vežamės dar tik testerius, nes brangūs jų kremai. Tai kiek žinau, jie nėra labai jaunoms... g.gif Phyto nuo 30 metų, Thalaso nuo 40 m., Golda nuo 50 m. Taip ir jų puslapyje rašo. Pažįstama naudoja Phto dieninį kremą, tai ji sakė, kad geresnio nėra naudojusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2010 08 19, 18:14)
O aš dar turiu klausimą, pooperacinį randą (slenka jau link antro mėnesio) ar palikti taip gyti ar vertėtų kažkuo pateplioti, ką manot?


tamanai labai gerai odą nusluoksniuoja, atnaujina. Tepčiau arba neskiestus, arba mažai skiestus. Aišku, jei tas randas ne ant veido, nes akis gali pagraužti 4u.gif


QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 19:17)
Nu va...  biggrin.gif Satura, kiek žinau, irgi su OP iš vakaro plauna galvą, agl tikrai taip geriau su juo  g.gif


nes man jie kitaip nesitvarko, būna nutįsę, sukritę, per švelnūs ir t.t. Bet aš kasdien su OP plaunu smile.gif

QUOTE(natasele @ 2010 08 19, 20:11)
Labai senai (gal jau du metai), is jusu pirkau muiliukus  ax.gif


gal jau pelės sugraužė tuos muilus ax.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 19, 20:32)
dar gundziausi bandyti (su mintim, kad gal man kitaip bus nei Saturai  biggrin.gif  ), bet jau daugeja neigiamu atsiliepimu, tai nebandysiu...


kad ir linutiaaa berods panašiai buvo kažkaip. Ar su Suki? Abu jie aliejiniai, abu pandos paakius padaro. Jei labai knieti, tai bandyk, bet mes tau bandom padėti vėjais pinigų nepaleisti wink.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 08 19, 21:18)
O man jis visiškai nieko nevalo ax.gif
Gal dėl to, kad dedu lako pagrindą ir viršutinį spec. sluoksnį..kančia su "Sante" nuvalyt doh.gif


sudrėkinu vatos gabalėlį ir palieku šiek tiek, nusivalo nagai ne prasčiau nei su acetotiniais g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 19, 23:08)
Pas mus yra Aquabio, na vežamės dar tik testerius, nes brangūs jų kremai. Tai kiek žinau, jie nėra labai jaunoms...  g.gif Phyto nuo 30 metų, Thalaso nuo 40 m., Golda  nuo 50 m. Taip ir jų puslapyje rašo. Pažįstama naudoja Phto dieninį kremą, tai ji sakė, kad geresnio nėra naudojusi  smile.gif

Dėkui už atsiliepimus.
Minėjai, kad turit Logonos su alijošiumi seriją? Yra mėginukų kremo?
Atsakyti
Dar kalbant ape natūralias krempudras (manęs irgi bandytos nesužavėjo doh.gif ), radau šai tokią Natures-Lift, gal kas bandėt? 4u.gif
sudėtis atrodo normali unsure.gif ir šiaip puslapis tvarkingas, t.y. ir kitos priemonės natūralia sudėtim g.gif
Atsakyti
Kad jau apie tušus kalbat, tai man super Benecos tušas wub.gif Nematau skirtumo tarp jo ir sintetinių, labai gerai padažo smile.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 19, 23:18)
Dėkui už atsiliepimus.
Minėjai, kad turit Logonos su alijošiumi seriją? Yra mėginukų kremo?

Su alijošiumi iš Logonos dabar daaaug yra visokių produktų, yra ir kremai. Pranešiu, kai turėsim mėginukų smile.gif
Beje, Logonos visų kremų ne tik pakuotės pasikeitė, bet ir sudėtys. Tai kaip ir nauji kremukai smile.gif jei kam bus įdomu pabandyt, tikrai galėsiu atidėt, nes mėginukus labai greitai išdalinam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 08 19, 23:34)
Dar kalbant ape natūralias krempudras (manęs irgi bandytos nesužavėjo doh.gif ), radau šai tokią Natures-Lift, gal kas bandėt? 4u.gif
sudėtis atrodo normali unsure.gif  ir šiaip puslapis tvarkingas, t.y. ir kitos priemonės natūralia sudėtim g.gif

Šią savaitę kaip tik noriu pirkti ir neišsinreku ar geriaus imti tą Natures-Lift bandyti ar Annemarie Borlind..
Nvey man visai nieko (tačiau aš tik bandžiau porąsyk, neturiu įsigijusi), bet norisi 'kažko naujo' biggrin.gif
Nors labai giriasi natūralumu, bet sudėtis baisoka "Annemarie Borlind", ania?
"Aqua (Water), Olus, Sorbitol, Coco-Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Mica, Aluminum Oxide, Distarch Phosphate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Silica, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-6 Dioleate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Panthenol, Potassium Cetyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, glyceryl Laurate, Xanthan Gum, Sucrose Cocoate, Bisabolol, Laminaria Cloustoni Extract, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Aroma (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Lecithin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Limonene
May Contain: CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77489 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides)"


Nors "Natures lift" sudėtis irgi ginčytina (tie raudoni visiškai nepatinka):
"89% Sertifikuoti Organiniai Ingredients: Aloe barbadensis (certified organic aloe) juice, simmondsia chinensis (certified organic jojoba), iron oxide, mica, titanium dioxide, natural emulsifying wax, natural mixed tocopherols (vitamin E), hyaluronic acid, vitamin C ester, alpha lipoic acid, zinc oxide, phenoxyethanol (organic derived compound), dimethylaminoethanol (DMAE), stearic acid, CoQ10, limnanthes alba (meadowfoam), daucus carota sativa (carrot extract), methylsulfonylmethane (MSM), konjac glucomannan (mannan), rosmarinus officinalis (rosemary extract), azadirachta indica (neem extract), tetrasodium edta, citric acid. Active SPF Ingredients: Titanium dioxide 9%, zinc oxide 1%."

Dar "Benecos" nebandyta irgi - neblogų atsiliepimų girdėjus g.gif
Atsakyti
aciu visoms uz patarimus del rasulio molio kazkaip tik siandien perskaiciau blush2.gif kaip kartas uzsisakiau levandu hidrolata, reiks kazka bandyti o su glicerinu esu darius netiko, su jogurtu ir dariau kazkaip gerai neissimaise ir tepesi gabalais ir vistiek pabere, g.gif su aliejum nebandziau kazkaip baisu nes aliejus ir mano veidas nedraugai smile.gif
Papildyta:
va o po argitalio naslaiciu mano veidas svyyyyyti atsikeliau tokia skaisti balta, vakar buvau vakare pardej tai taip visi ir spokso o as plaukiu plaukiu tokia jaucius isgrazejus jau net vyras snairuoja tongue.gif sako gal tu nestuke.gif kad taip svyti lotuliukas.gif na kol kas jis draugas man sis argitalis ziuresim kaip toliau tas kvapas labai jau stiprus
Atsakyti
na, dabar paklausiu biggrin.gif Jūs krempudras tepat pirštais ar kempinėlę reiktų tam reikalui įsigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 08:59)
na, dabar paklausiu  biggrin.gif Jūs krempudras tepat pirštais ar kempinėlę reiktų tam reikalui įsigyti?  ax.gif


Šiaip man geriausia šepetėliu smile.gif Kempinėlės irgi ok, bet jos labai daug pudros pačios sugeria... g.gif
O štai natūralios krempudros man geriau pirštais tepasi ax.gif
Atsakyti
netikėtas man atsakymas, TekilaSunrise 4u.gif Šepetėlį kažkokį turiu, bet net neįsivaizduoju, kaip ten su juo doh.gif Reiks mokytis cool.gif Žinokit, lyg ir pavyko pasidaryti užsakymą iš lenkų, žiūrėsim, kaip atsiųs: ar greitai ir ar saugiai smile.gif
Atsakyti