Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 20:51)
Man nuo Urtekram šampūno irgi taip pasidarydavo unsure.gif Galvojau, kad aš čia kažką ne taip darau, bet vat su kitais šampūnais man taip nebūna...

gal pakaitomis naudojant su kt. sampunu ir gerai butu g.gif

Palomina, laaabai lauksiu nuomones apie nvey pudryte (jei nepatingesi, ir su foto reportazu tongue.gif 4u.gif ) o kaip deluxe patiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 rugpjūčio 2010 - 20:07
QUOTE(linutiaaa @ 2010 08 19, 18:01)
Manau tas pats rozmarinų tiktų, aprašomas kaip tinkamas tam, taip pat čiobrelių aliejus skatina plaukų augimą ir kai plaukai jau nuslinkę ir kai jie labai slenka, eterinis šalavijų aliejus taip pat vartojamas kaip ankstyvojo plikimo stabdymo priemonė.


QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 18:05)
Pasakysiu nuo saves-is vyriskos seimos puses paveldejau toki kaip cia pavadint, turbut plikima, nuo smilkiniu, is abieju pusiu. Aisku, kai plaukai ilgi, tai virsutiniai plukai uzdengia, bet atkelus juos, matosi plyni laukeliai tose vietose biggrin.gif  Kad butu aiskiau foto, panasiai kaip to vyro nuotraukoje ir numeriu 1 pazymetuose paveiksleliuose. Tai dabar pasiziurejau, kad atsirado plaukuciu tose vietose, o priemones tai tokias ir naudojau-neturalius sampunus, kaukes ir rozmarinu, arbatmedzio EA. Manau, tai ir padejo smile.gif


QUOTE(sampanines akys @ 2010 08 19, 18:10)
Man siuo klausimu padejo visokios namines kaukes plaukams... ir kavos tirsciu sveitikliukas plaukams ir galvos odai, vis tiek yra ta plauku linija, nuo genu nepasislepsi biggrin.gif bet ataugantys plaukeliai pagerina reikala smile.gif ir siaip tos kaukes padare stebuklus, kad plaukai pradejau augt gerokai greiciau ir ju daugiau pasidare bei sveikesni smile.gif


Ačiū 4u.gif ,žinot,kaip svarbu moterims plaukai,vaškuot plikės nesinori.

Etama, man panašiai paplikę,tik gal žemiau doh.gif

Atrodo kad stengiuosi,bet matyt per mažai,vadinasi laukia kelionė į KN,paplidyt arsenalą,bandysiu meistrauti kaukes,nes jaučiu vien aliejų negana schmoll.gif Geri pavyzdžiai įkvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 08 19, 20:21)
Merginos, kurios pirkote Lavera Biosaloj su akcija- pirkote PC Europa? Ju tinklapy Biosala.lt kažkaip nematyti akcijų Laverai  g.gif


Taip, Europoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 21:05)
Palomina, laaabai lauksiu nuomones apie nvey pudryte (jei nepatingesi, ir su foto reportazu tongue.gif  4u.gif ) o kaip deluxe patiko?

Gerai rytoj bus atsiliepimai, o del foto, tai ziuresiu kas iseis blush2.gif
O Deluxe pasirode maskuojanti, bet sunkokai tepasi g.gif na, bet cia dar neaisku kaip is tikruju, nes bandydama tepiau su paprasciausia popierine servetele.. gal su ta kempinele geriau tepasi..
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 20:49)
O kaip tau UT su cukrumi ir Lavera? Galetum palyginti su UT rasulo samp. ir OP? smile.gif
(As irgi kai kada jauciuos visiskai nesusipratusi, bet manau, kad tai reiskia, jog dar nesu atradus butent savojo sampuno-kai atrasi, suprasi tsakant rolleyes.gif )


Žinok, aš labai didelio skirtumo nematau... 4u.gif Tik po UT labiau reikia balzamo nei po kitų, bet jei jį naudoji, tai skirtumo nelieka ax.gif Lavera apelsinų ok buvo, gal tarpinis variantas tarip UT ir OP. Pastarasis mane veda iš proto savo kvapu, bet plaukai lyg riebaluojasi greičiau.
Nors galvoju, kad ne vien nuo šampūnų juk priklauso, o ir nuo temperatūros, veiklos, sąlygų, kuriose buvai... g.gif
Ai, žodžiu, nelemta man suprasti biggrin.gif Bent jau džiaugiuosi, kad daugmaž visi tinka, nėra taip, kad negalėčiau naudoti kurio nors nusipirkusi (tfu tfu tfu) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 19, 21:01)
Dar nusipirkau Sante nagu lako valikli.. Jau ir spejau isbandyti.. Labai patiko  thumbup.gif  Nagu laka nuvale kuo puikiausiai + kas man patinka, kad nesmirda..

O man jis visiškai nieko nevalo ax.gif
Gal dėl to, kad dedu lako pagrindą ir viršutinį spec. sluoksnį..kančia su "Sante" nuvalyt doh.gif
Šiandien neiškenčiau ir paprasčiausio valiklio su acetonu nusipirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 19, 21:14)
Ačiū 4u.gif ,žinot,kaip svarbu moterims plaukai,vaškuot plikės nesinori.
Etama, man panašiai paplikę,tik gal žemiau  doh.gif
vadinasi laukia kelionė į KN,paplidyt arsenalą,bandysiu meistrauti kaukes,nes jaučiu vien aliejų negana  schmoll.gif 

lotuliukas.gif thumbup.gif
na tai gali vadovautis mano patarimais ir pradeti kelia link apsiplaukavimo mirksiukas.gif po kiek laiko tikrai manau pastebesi naujai dygstancius plaukucius thumbup.gif
Is draugiskumo, nuo saves siulau uzsukti i AN, nes jei daugiau pirkti zadi, tikrai sutaupysi pinigeliu 4u.gif
QUOTE(Palomina @ 2010 08 19, 21:14)
Gerai rytoj bus atsiliepimai, o del foto, tai ziuresiu kas iseis  blush2.gif 
O Deluxe pasirode maskuojanti, bet sunkokai tepasi  g.gif  na, bet cia dar neaisku kaip is tikruju, nes bandydama tepiau su paprasciausia popierine servetele.. gal su ta kempinele geriau tepasi..
ploja.gif su foto, tai kaip jau bus, taip bus, tikrai nereikalauju tongue.gif 4u.gif
del deluxe buvau tokios isankstines nuomones, kad gal ir l. gerai maskuojanti (iseigine), bet kazkiek ir kauke vadinasi g.gif , nors jei tepei su servetele, tai nera ko peikti is anksto. Bandau isivaziduoti, kokia pudra tokiu budu lengvai pasiskirstytu, tai nieko nesugalvoju biggrin.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 21:18)
Žinok, aš labai didelio skirtumo nematau...  4u.gif
Nors galvoju, kad ne vien nuo šampūnų juk priklauso, o ir nuo temperatūros, veiklos, sąlygų, kuriose buvai...  g.gif

Gal reiks kada UT su cukrumi pabandyti, kaip jau bus, taip, gal neissaus ir pakaitomis su druide naudojant nepaliks susiriebalavusio plauku sluoksnio po apacia biggrin.gif buvau perzegnojusi, bet gal neverta spjauti taip kategoriskai mastau.gif .
Taip, o ir nuo hormonu siautejimo dar + labai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 21:19)
O ne geriau tada paprastas be acetono...?  rolleyes.gif

tai turbut kitokio jado bus prideta vistiek, kad ir be acetono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 20:59)
del deluxe buvau tokios isankstines nuomones, kad gal ir l. gerai maskuojanti (iseigine), bet kazkiek ir kauke vadinasi g.gif , nors jei tepei su servetele, tai nera ko peikti is anksto. Bandau isivaziduoti, kokia pudra tokiu budu lengvai pasiskirstytu, tai nieko nesugalvoju biggrin.gif 


Na ji su kempinėle gerai tepasi,bet aišku,pojūtis kitoks nei tepantis krempudrą, kuri pasiskirsto kaip kremas. Bet tikrai su kempinėle nereikia kažkokių ypatingų pastangų ją užtepti schmoll.gif užsitepti
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie Aquabio kremus?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 21:59)
Gal reiks kada UT su cukrumi pabandyti, kaip jau bus, taip, gal neissaus ir pakaitomis su druide naudojant nepaliks susiriebalavusio plauku sluoksnio po apacia biggrin.gif


Na, tfu tfu tfu, pas mane nešaudo UT, nors vonioj karšta (kiek lauke, tiek ir ten, o dar gyvatukas... doh.gif ) - tiesa, pilti į juos nieko nepilu, tik tam kartui. Bet gal ten kažkokia partija brokuota buvo... g.gif Aišku, tai pliuso jiems neuždeda...
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 22:41)
Na, tfu tfu tfu, pas mane nešaudo UT, nors vonioj karšta (kiek lauke, tiek ir ten, o dar gyvatukas...  doh.gif ) - tiesa, pilti į juos nieko nepilu, tik tam kartui. Bet gal ten kažkokia partija brokuota buvo...  g.gif Aišku, tai pliuso jiems neuždeda...

Gali buti, kad tokia partija buvo, bet mane taip supykde, kad sakiau daugiau niekad i ta puse nebeziuresiu biggrin.gif

Merginos, dar is kitos operos uzklausiu-kaip atrodo AN indukas kremui (Skaidraus stiklo indukas 15 ml. su baltu dangeliu)? Galvoju nusipirkti, 15ml. man pats tas veido kremui, tik idomu kaip jis ten ziurisi? Nuotraukoje (cia) man rodos nera jo parodyto g.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 21:19)
O ne geriau tada paprastas be acetono...?  rolleyes.gif

Pažiūrėjau be acetono ir su acetonu..su acetonu - 3 ingridientai, o be acetono - daug painių cheminių pavadinimų..kelios eilutės... ir dar atpažinau sudėtyje gliceriną biggrin.gif . Pagalvojau, kad retai lakuoju nagus (na, 1 kart per savaitę ir bet koks lakas laiko max. 1.5 dienos), tai gal labai jau man acetonas žalos nepadarys..nusivalysiu laką ir kokiu aliejuku nagus pasitepsiu.

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 08 19, 22:30)
O kokie atsiliepimai apie Aquabio kremus?

Kokius? ax.gif
Aš naudoju paakių gelį, ir 'lifting fluid'..bandžiusi dar naktinį kremą.
Paakių gelis tirštas ir užsitepus ne tobulai susigeria, o lieka toks pradžioje lipnus sluoksnelis..jei dar vėliau patrint akis, tai bliamba 'susiraitoja' ..nemoku pasakyt, tiesiog jauti kaip nuo odos susisuka į gabaliukus. Bet šiaip paakiams gerai, oda skaisti ir neužtinus būnu, kaip nuo kitų paakių produktų..

"Lifting fluid", tai nėra skystis kaip tikėjausi, o toks lyg kremas..šiek tiek tirštesnis už pienelį..iškart užsitepus jaučiamas riebumas, susigeria ne itin greit..o efektas net nežinau g.gif Oda kaip oda..komplimentų nepadaugėjo, man kažkokių stebuklų nesimato biggrin.gif

Naktinis kremas laaaabai riebus..vakare užsitepiau,ryte su sviestu ant veido ir pabudau biggrin.gif Man asmeniškai nepriimtinas..veidas pasiutusiai blizga, nesusigeria..aišku, gal ir tobulai maitina, bet yra malonesnių produktų ax.gif
Atsakyti