Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 19, 18:17)
Ka be Hauchkos rekomenduotum? 4u.gif


Jei ne aliejus, tai Laveros after-sun kūno losjoną bei Logonos sviestus smile.gif Prikels odą iš sausros akurat.
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 19, 12:15)
O kiek kainavo, jei nepaslaptis?


Anokia čia paslaptis, 14 litukų mirksiukas.gif Pakuotėje buvo dvi raudonos vakuuminės taurelės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sampanines akys @ 2010 08 19, 18:10)
Man siuo klausimu padejo visokios namines kaukes plaukams... ir kavos tirsciu sveitikliukas plaukams ir galvos odai, vis tiek yra ta plauku linija, nuo genu nepasislepsi biggrin.gif bet ataugantys plaukeliai pagerina reikala smile.gif ir siaip tos kaukes padare stebuklus, kad plaukai pradejau augt gerokai greiciau ir ju daugiau pasidare bei sveikesni smile.gif

Taip, taip, labai gerai kaukytes ir kt. naturalios priemones, be kalbu drinks_cheers.gif atrodo kiek ten pateplioji, bet rezultatas akyse. Kirpeja labai nustebo, kai nuejau anksciau pasikirpti, sako tokie plaukai atsigave, ne tas zodis.
Pas mane irgi ta plauku linija matosi, nepabegsi nuo genu, tiesa. Bet plaukuciu nemazai auga, nors ir ne per visa plota, bet vistiek labai dziugina thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(linutiaaa @ 2010 08 19, 18:14)
O aš dar turiu klausimą, pooperacinį randą (slenka jau link antro mėnesio) ar palikti taip gyti ar vertėtų kažkuo pateplioti, ką manot?

manau pateplioti reiktu, bet gal dar kitos pasisakys. realiai nesu susidurusi pati 4u.gif kokie dabar aliejai tam tinkami..., berods tamanu, ersketroziu jei neklystu?
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 19, 16:29)
Kiek kainavo Basis sensitive šampūnas ir kondicionierius? blush2.gif Kadangi pati ne vilnietė, tai prašysiu giminaitės gal nupirkti  ax.gif , tai norėčiau iš anksto ir kainą žinoti  blush2.gif Dar gundausi ir apelsininiu šampūnu smile.gif


Šampūnas, kondicionierius ir kaukės mėginukas man išėjo 36 Lt. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 17:17)
Druide OP kasdienai, o aliejinems ir kt. kaukems isplauti, kazkur karta per sav. naudoju Druide Purity, abu yra pirkti Nimfali (perku tik su nuolaida, tai vietoj 55lt sumoku 36lt). Mano saknys riebios, plaukai poilgiai, tai automatiskai galiukai sausesni.


O aš jau gal ketvirtį OP butelio nunaudojau, bet nesuprantu, ar jis man patinka, ar ne... doh.gif g.gif Lygtai visgi po jo greičiau plaukai reibaluojasi man, be to, iškart išsiplovus kažkokie nepaklusnūs būna, o antrą dieną ryte - super. Bet į vakarą jau rieboki. Kažkaip man daugelio keikiamas Urtekram netgi labiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 19, 17:09)
kas apie everyday minerals klause taip be blogieciu, bet neekologiskas gamintojas
as naudoju ju pudras

Kokie atsiliepimai? ax.gif

Palomina, gal gali priminti, kokią pudrą gyrei? blush2.gif

TekilaSunrise, kokie atsiliepimai apie Lavera purinamąjį šampūną? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 19, 18:18)
Jei ne aliejus, tai Laveros after-sun kūno losjoną bei Logonos sviestus smile.gif Prikels odą iš sausros akurat.

Mane vis vilioja tie sviestai... karsciai baigesi kaip matau ( basom kojom, atvirom basutem kad perbegau ka tik per teritorija, tai grizau graziai slapia ir pamelusiais pirstais) , tad vertetu isbandyti. Dar truputi placiau - traukiniais gabenates? Ar yra LT pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 19, 18:35)
TekilaSunrise, kokie atsiliepimai apie Lavera purinamąjį šampūną? rolleyes.gif


Dar nebandytas, kol kas sandėliuke, nes ir taip du šiuo metu naudoju, tai galvojau palaukti, jei ištversiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 18:34)
O aš jau gal ketvirtį OP butelio nunaudojau, bet nesuprantu, ar jis man patinka, ar ne...  doh.gif  g.gif Lygtai visgi po jo greičiau plaukai reibaluojasi man, be to, iškart išsiplovus kažkokie nepaklusnūs būna, o antrą dieną ryte - super. Bet į vakarą jau rieboki. Kažkaip man daugelio keikiamas Urtekram netgi labiau...  ax.gif
Zinok as galeciau ta pati pasakyti biggrin.gif drinks_cheers.gif antra diena kad geriau atrodo. Bet siaip sunaudosiu sita buteliuka ir tada vel ziuresiu kito-nesinori 'apsizenyti' su vienu, gal rasiu tobuliausia sau sampuna bigsmile.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 18:44)
Dar nebandytas, kol kas sandėliuke, nes ir taip du šiuo metu naudoju, tai galvojau palaukti, jei ištversiu  ax.gif  biggrin.gif
Kokius apskritai esi bandziusi sampunus? ir ar plaukai prie riebesniu/sausesniu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 18:24)
manau pateplioti reiktu, bet gal dar kitos pasisakys. realiai nesu susidurusi pati 4u.gif kokie dabar aliejai tam tinkami..., berods tamanu, ersketroziu jei neklystu?

aha, gal mintis ir nebloga 4u.gif
Laukčiau dar nuomonių, šiaip pjūvis jau visai sugijęs, galima sakyti, bet mąstau dėl pačio rando g.gif
Atsakyti
Priminkit prašau, kurioj parduotuvėj Vilniuj galima nusipirkti nedidelį kiekį Laveros priemonių? neįsidėmėjau, o lyg buvo rašoma, ar gal ne apie Lavera buvo kalbėta? ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 19:01)
Zinok as galeciau ta pati pasakyti biggrin.gif  drinks_cheers.gif antra diena kad geriau atrodo. Bet siaip sunaudosiu sita buteliuka ir tada vel ziuresiu kito-nesinori 'apsizenyti' su vienu, gal rasiu tobuliausia sau sampuna bigsmile.gif

Kokius apskritai esi bandziusi sampunus? ir ar plaukai prie riebesniu/sausesniu? 4u.gif


Nu va... biggrin.gif Satura, kiek žinau, irgi su OP iš vakaro plauna galvą, agl tikrai taip geriau su juo g.gif Bet aš tai mėgėja rytais galvą plauti, ypač kai kas antrą dieną tai darau, tai papildoma naktis, man atrodo, ne į naudą būtų smile.gif
Plaukai mano gal vidutiniai, prie šaknų riebesni, galai sausesni. Šviesiai dažyti, ilgi.

Bandžiusi esu:
- Urtekram su rasulu
- Lavera su apelsinais
- Urtekram su ruduoju cukrumi
- Druide body&shine (berods taip vadinasi)
- Druide OP

Toks įspūdis, kad nuo Urtekram man mažiausiai reibalavosi. O per ilgį su visais iš esmės tas pats - be to, vis tiek kondicionierių naudoju g.gif
Kažkokia neapsisprendusi aš jaučiuosi dėl savo potyrių su tais šampūnais... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Nvey eco tuso tai tikrai nepatariu pirkti. Buvau girdejusi Saturos neigiama atsiliepima, bet galovojau mano blakstienos iskirtintines, tiks biggrin.gif Deja nusiviliau, neisejus is namu jau tenka valyti juodus paakius doh.gif
Atsakyti