Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 16:59)
Na aš iš pradžių irgi taip pagalvojau, kad reikėtų maišyti abu, bet realiai mano odai užtenka valymo vien iš paturbintos balto molio kaukės. Neturiu nei spuogų, nei inkštirų. Tai nematau reikalo kažką keisti.
O kūnui rasulą naudoju, patinka  thumbup.gif

Man baltas molis vienas l. graziai nuskaistina veideli thumbup.gif ir prausimuisi manau sociai, tikrai. Svarbu sistemingai viska daryti ir nereikssu gremztukais vargti prie odos biggrin.gif
Kunui man irgi pasaka, nusipirkau is KN dideli kieki, tai uzteks oi kaip ilgam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 16:13)
Man baltas molis vienas l. graziai nuskaistina veideli thumbup.gif ir prausimuisi manau sociai, tikrai. Svarbu sistemingai viska daryti ir nereikssu gremztukais vargti prie odos biggrin.gif
Kunui man irgi pasaka, nusipirkau is KN dideli kieki, tai uzteks oi kaip ilgam cool.gif


Tik man nelabai rasulo kvapas, toks specifinis, ar vienai man čia taip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 19 rugpjūčio 2010 - 16:16
QUOTE(Odora @ 2010 08 19, 17:09)
kas apie everyday minerals klause taip be blogieciu, bet neekologiskas gamintojas
as naudoju ju pudras
Kazkoks naujas ingredientas EM berods atsirado, visai neseniai buvo del ju diskusijos, gal Satura trumpai pakomentuos, as neuzfiksavau tiksliai
QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 19, 17:09)
O kokį šampūną naudoji kartu  su šiuo kondicionieriumi?
Sampunai ne taip jau svarbu, svarbiausia, kad tiktu paciai. Nederinu specialiai nieko smile.gif Siaip dabar naudoju Druide sampunus, laveros kauke ir sante kondic. (siandien FIN su alaviju kondic. bandysiu)
Druide OP kasdienai, o aliejinems ir kt. kaukems isplauti, kazkur karta per sav. naudoju Druide Purity, abu yra pirkti Nimfali (perku tik su nuolaida, tai vietoj 55lt sumoku 36lt). Mano saknys riebios, plaukai poilgiai, tai automatiskai galiukai sausesni.

Hibisco, man tai nieko, labai neutralus rasulo kvapas smile.gif gal siek tiek tokiu ezeru ar pan. kvepia, bet tikrai neerzina. Molis toks tikras biggrin.gif , bet kvapas man neintensyvus, jaucias tik nosi i prausikli ikisus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 rugpjūčio 2010 - 16:19
Hibisko, pritariu dėl to specifinio kvapo smile.gif

apie EM pudras tai taip, atsirado lysinas, apie jį galima prieštaringų nuomonių surasti, bet šiaip tai jo net į naujos kartos, jau ne mineralines o visokių augalų miltelių pagrindu pagamintas AO pudras pridėta, tai nemanau, kad blogas ingredientas smile.gif
Atsakyti
Ši tema mane žudo:kaip viską perskaityt,kaip sureaguot greitai ir nusipirkt,kol neišpirko??? biggrin.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 16:51)
tai jau patikėk biggrin.gif
vandenėlis smile.gif

Ačiū,reikės įsigyti kaitaliojimui su Mėtos ekstraktu mirksiukas.gif

O gal patarsite,kokie EA padeda kovoti su plaukų plikimu,ne su slinkimu?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 19, 17:32)
O gal patarsite,kokie EA padeda kovoti su  plaukų plikimu,ne su slinkimu?

Manau tas pats rozmarinų tiktų, aprašomas kaip tinkamas tam, taip pat čiobrelių aliejus skatina plaukų augimą ir kai plaukai jau nuslinkę ir kai jie labai slenka, eterinis šalavijų aliejus taip pat vartojamas kaip ankstyvojo plikimo stabdymo priemonė.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 19, 17:32)
O gal patarsite,kokie EA padeda kovoti su  plaukų plikimu,ne su slinkimu?

Pasakysiu nuo saves-is vyriskos seimos puses paveldejau toki kaip cia pavadint, turbut plikima, nuo smilkiniu, is abieju pusiu. Aisku, kai plaukai ilgi, tai virsutiniai plukai uzdengia, bet atkelus juos, matosi plyni laukeliai tose vietose biggrin.gif Kad butu aiskiau foto, panasiai kaip to vyro nuotraukoje ir numeriu 1 pazymetuose paveiksleliuose. Tai dabar pasiziurejau, kad atsirado plaukuciu tose vietose, o priemones tai tokias ir naudojau-neturalius sampunus, kaukes ir rozmarinu, arbatmedzio EA. Manau, tai ir padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 18:05)
Pasakysiu nuo saves-is vyriskos seimos puses paveldejau toki kaip cia pavadint, turbut plikima, nuo smilkiniu, is abieju pusiu. Aisku, kai plaukai ilgi, tai virsutiniai plukai uzdengia, bet atkelus juos, matosi plyni laukeliai tose vietose biggrin.gif  Kad butu aiskiau foto, panasiai kaip to vyro nuotraukoje ir numeriu 1 pazymetuose paveiksleliuose. Tai dabar pasiziurejau, kad atsirado plaukuciu tose vietose, o priemones tai tokias ir naudojau-neturalius sampunus, kaukes ir rozmarinu, arbatmedzio EA. Manau, tai ir padejo smile.gif

Man siuo klausimu padejo visokios namines kaukes plaukams... ir kavos tirsciu sveitikliukas plaukams ir galvos odai, vis tiek yra ta plauku linija, nuo genu nepasislepsi biggrin.gif bet ataugantys plaukeliai pagerina reikala smile.gif ir siaip tos kaukes padare stebuklus, kad plaukai pradejau augt gerokai greiciau ir ju daugiau pasidare bei sveikesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 19, 11:18)
Nerolio ko gero jau niekur nera, tiesa- paskutinio gavimo jis siek tiek skystesnis, kvapas kaip Satura buvo aprasiusi siek tiek kitoks- as neatkartosiu - bet kitoks, taciau vistiek be galo nuostabus ir mano pats paciausias Nr.1!

na va reikia ir man nerolio... bigsmile.gif kazi gal AZ tokio turi?
Atsakyti
O aš dar turiu klausimą, pooperacinį randą (slenka jau link antro mėnesio) ar palikti taip gyti ar vertėtų kažkuo pateplioti, ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 18, 17:07)
merginos gal butu atsiliepimu apie Hauschkos svarainiu kuno krema?


Jis tiktų nebent visiškai nereikliai odai, kurios įprastai net nėra būtina drėkinti. Yra super lengvas, jau toks visiškai minimalus drėkinimas. Hauschkos rožių losjonas labai gerai drėkina, jei nori iš Hauschkos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 19, 18:16)
Jis tiktų nebent visiškai nereikliai odai, kurios įprastai net nėra būtina drėkinti. Yra super lengvas, jau toks visiškai minimalus drėkinimas. Hauschkos rožių losjonas labai gerai drėkina, jei nori iš Hauschkos mirksiukas.gif

Ka be Hauchkos rekomenduotum? 4u.gif
Atsakyti