Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

Peach18, palauk DG, ji man atrodo kažką tos firmos turi unsure.gif

bryyla, o koks Ekošalies ineternetinis puslapis ir kokių firmų ten yra? Ar perkant internetu taikomos nuolaidos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 14:53)
Aš nemėgstu su vata trinti veido, pienelį naudoju kaip prausiklį, ant šlapios veido odos pamakaluoju ir nuplaunu  smile.gif

Aš irgi taip pat darau. Neputoja, nedirgina ir nesausina.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 15:03)
Manau, kad mūsų oda panaši, aš irgi negaliu prausti muilais, nei DG, nei jokiais kitais, žodžiu, tuo, kas padaro putą ant veido. Tai man labai patinka  Aubrey Organics prausiklis Rosa Mosqueta. Aš irgi sušlapinu veidą, pamakaluoju su pieneliu ir nuprausiu su mineraliniu vandeniu. Ir balto molio kaukes pasidarau porą kartų per savaitę. Man tokio valymo pilnai užtenka odai. O jei tik agresyvesnis valymas, iš karto spuogai kyla, riebaluojasi... Tai va, tokia mano patirtis  4u.gif

Gal ir nieko, tik nepatinka man sudėtyje antru numeriu eina alkoholis g.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2010 08 19, 15:15)
Paieskok, gal rasi kur pirkti arba toj pacioj internetinej parduotuvej..


Reiks pažiūrėti, dėkui 4u.gif

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 19, 15:42)
Aš irgi taip pat darau. Neputoja, nedirgina ir nesausina.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 15:31)
Man sante labai liuks ir uztenka tik laselio, cia jau kaip kam smile.gif  ir dar, aisku, ziurint kiek plaukai pazeisti/issauseje, viska ivertinus reikia ir atitinkamas priemones pasirinkti 4u.gif
As lasinu tik tam kartui, i sauja isipylusi reikiama kieki sampuno, dedu keleta lasu EA (2-3) mirksiukas.gif

O Brilliant Sante kondicionierių, kurį vartoji? Šitą http://www.ekolinija...ante-200ml.html ar šitą http://www.ekoeko.lt...mp;changelang=2

Ir kokį EA naudojį į šampūną? 4u.gif
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 15:32)
Sieloneše, aš bijau, kad joks EA tau AO šampūno kvapo nepermuš, bet bandyk tam kartui lašinti į saują smile.gif

Tikiu, nes kvapas man labai aitrus (bent man). Bet vis tiek pamėginsiu, gal nors švelnesnis bus smile.gif
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, kaip jums Everyday Minerals pudros? ax.gif

Sielonešė, aš ne Etama, bet manau, kad ji naudoja tą pirmą kondicionierių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 19 rugpjūčio 2010 - 15:02
Sveikos 4u.gif

pasidalinu patirtimi apie AO maitinamąjį natūralų tropikų kondicionierių smile.gif Laikiau jį 20 min. prieš galvos plovimą, kaip kaukę. Tai plaukai labai gražiai atrodo, taip žvilga. Manau, kad parduotuvės konsultantė gerai man patarė, nes kondicionierius su kamelijomis man būtų netikęs, kaip sakoma "persunkus". Galvoju kondicionierių ir šampūną naudoti tik kas antrą plovimą. Gal galite parekomenduoti kokį lengvesnį šampūną, naudoti kitu plovimu. Domėjausi Laveros mangų šampūnu, bet sakė, kad jo nebeturi, tai nežinau, kokį pirkti.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 18, 16:44)
Pasinaudojau ir aš šiandien Biosalos nuolaidom Laverai - turiu Basis sensitive purinantį šampūną ir kondicionierių smile.gif


QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 13:57)
Rožių šampūno lygtai buvo, dar apelsinų, rugiagėlių (lygtai??? Toks mėlynas paveiksliukas  ax.gif ) ir basis sensitive serijos smile.gif

Kiek kainavo Basis sensitive šampūnas ir kondicionierius? blush2.gif Kadangi pati ne vilnietė, tai prašysiu giminaitės gal nupirkti ax.gif , tai norėčiau iš anksto ir kainą žinoti blush2.gif Dar gundausi ir apelsininiu šampūnu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 19, 14:21)
As rasula esu dariusi su keliu rusiu aliejais, tai man netgi sakyciau riebokai taip uzsitepdavo, gal toks nesausintu variantas?  g.gif  Tokia gaunasi kosele rieboka, dar zinoma del slapumo ipurksdavau hidrolato.


Rasulas jautriai odai yra labai agresyvus, žinok. Aš pavyzdžiui, galiu tik baltą molį dėtis. O rasulas tikrai nėra toks nekaltas, kūnui jis man super, o veidui ne schmoll.gif

QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 14:48)
Gal ir nieko, tik nepatinka man sudėtyje antru numeriu eina alkoholis  g.gif


Žinok, jis labai švelnus, mano oda tikrai jautri, bet jis man visiškai nedirgina odos...
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 19, 16:00)
O Brilliant Sante kondicionierių, kurį vartoji? Šitą  http://www.ekolinija...ante-200ml.html 
Ir kokį EA naudojį į šampūną?  4u.gif 
Tikiu, nes kvapas man labai aitrus (bent man). Bet vis tiek pamėginsiu, gal nors švelnesnis bus smile.gif

Sita, pirmaji drinks_cheers.gif
EA dedu ne del kvapo, o kad skatintu augima ar su pleiskanomis kovotu, taigi naudoju rozmarinu ir arbatmedzio EA wink.gif
Gal kazkoki labai neperpjaunanti AO kvapo naudok, kaip cia issireiskus, kad kazkiek deretu tarpusavyje, nesigaus tada toks chaosas gal. (nezinau koks ten AO kvapas, tai sunku ka konreciau patarti)

QUOTE(Babi* @ 2010 08 19, 16:00)
Sielonešė, aš ne Etama, bet manau, kad ji naudoja tą pirmą kondicionierių mirksiukas.gif

Tu visiskai teisi thumbup.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 16:42)
Rasulas jautriai odai yra labai agresyvus, žinok. Aš pavyzdžiui, galiu tik baltą molį dėtis. O rasulas tikrai nėra toks nekaltas, kūnui jis man super, o veidui ne  schmoll.gif

Mano zandai jautrus, bet kazkaip neerzina schmoll.gif tikrai tiko ir patiko ax.gif siaip ir su baltu moliu maisiausi prausikli (rasulas+baltas mol.), tikrai galimas ir toks var., kazkiek svelniau gal butu, man nelabai jaucias, nes ir vienas neerzina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 15:55)
Mano zandai jautrus, bet kazkaip neerzina  schmoll.gif tikrai tiko ir patiko ax.gif siaip ir su baltu moliu maisiausi prausikli (rasulas+baltas mol.), tikrai galimas ir toks var., kazkiek svelniau gal butu, man nelabai jaucias, nes ir vienas neerzina drinks_cheers.gif


Na aš iš pradžių irgi taip pagalvojau, kad reikėtų maišyti abu, bet realiai mano odai užtenka valymo vien iš paturbintos balto molio kaukės. Neturiu nei spuogų, nei inkštirų. Tai nematau reikalo kažką keisti.
O kūnui rasulą naudoju, patinka thumbup.gif
Atsakyti
kas apie everyday minerals klause taip be blogieciu, bet neekologiskas gamintojas
as naudoju ju pudras
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 16:55)
Sita, pirmaji drinks_cheers.gif
EA dedu ne del kvapo, o kad skatintu augima ar su pleiskanomis kovotu, taigi naudoju rozmarinu ir arbatmedzio EA wink.gif
Gal kazkoki labai neperpjaunanti AO kvapo naudok, kaip cia issireiskus, kad kazkiek deretu tarpusavyje, nesigaus tada toks chaosas gal. (nezinau koks ten AO kvapas, tai sunku ka konreciau patarti)

Reikės pasižiūrėti dėl EA.
O kokį šampūną naudoji kartu su šiuo kondicionieriumi?
Atsakyti