Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

o man jokie moliai veiduj netinka arba sausina arba alergijuoza tai kol kas sveitimas veido tai kava, bet norisi svelnesnes priemones kuri nebraizytu veido , nesausintu
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 15:05)
na man reikia kad muilas nupraustu oda jos nenusausindamas bet panaikintu makijaza nuo veido, butu aisku neblogai jei dar ir senas lasteles nuimtu tongue.gif bet manau kad muilai to nelabai padaro g.gif

Viska sita man padaro visi DG muilai be isimties. Muilus atradau kaip veido prausikli tik atejus i sia tema ir tik isbandzius DG muilus, nes visa gyvenima man atrode,kad muilu veida? blink.gif Kaip tai muilu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 15:07)
o man jokie moliai veiduj netinka arba sausina arba alergijuoza tai kol kas sveitimas veido tai kava,


net ir rasulas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2010 08 19, 15:07)
Merginos gal esate bandžiusios ar ką nors girdėjusios apie A'kin  firmos gaminius? Internetinėse parduotuvėse niekada nerašo jų gaminių pilnos sudėties, kas kelia įtarimą... ax.gif Gundausi šiuo plaukų balzamu smile.gif

O kas gundo butent ji rinktis? Jei sudetis neaiski g.gif , nesirinkciau niekada.Juk tokia gausybe balzamu, kondicionieriu yra. Bet gal kazkas labai ypatingo jame?
Atsakyti
Vakar klausiau dėl lūpų dažų Elysambre, bet nesulaukiau atsakymo... ax.gif niekas nebandėte? Riebūs jie? Ilgai laikosi?
Beje, ar Elysambre ir Everidey minerals ekologiški ar tiesiog be "blogiečių"?


QUOTE(Dovish @ 2010 08 18, 22:08)
Gal dar galite priminti, kur galima Vilniuje rasti Nvey kosmetikos? 4u.gif


QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 23:09)
Nvey yra pirkti Panoramos Biosaloj..

Panoramos Ekošalyje smile.gif bet pas mus yra su 50 % nuolaida, nes galiojimo laikas daugumos iki rugsėjo-lapkričio mėnesio. Greitai turėtų atvežti su normaliu galiojimo laiku, o nuolaida išliks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 15:08)
net ir rasulas?  blink.gif


aha net ir rasulas netiko schmoll.gif per dauk nusausindavo ir tada kildavo spuogiukai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 14:53)
O kur šios kosmetikos yra pirkti?  ax.gif
Aš nemėgstu su vata trinti veido, pienelį naudoju kaip prausiklį, ant šlapios veido odos pamakaluoju ir nuplaunu  smile.gif


As pagaliau nusipirkau internetinej parduotuvej Acorelle kvepaliukus savo issvajotuosius is cia ! clap.gif ir gavau tos kosmetikos meginuka, vadinasi Aviva natural beauty, tokia gelsva tubele. Paieskok, gal rasi kur pirkti arba toj pacioj internetinej parduotuvej..

Kadangi neturejau vatos, tai pati ji bandziau irgi ant slapios veido odos kaip prausikli, tai viskas gerai isejo smile.gif

beje ar Bryyla, turite Nvey tuso pas save nes niekur neberandu, kur jo nusipirkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 19 rugpjūčio 2010 - 14:23
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 15:15)
aha net ir rasulas netiko schmoll.gif per dauk nusausindavo ir tada kildavo spuogiukai blink.gif

o su kuo maisei moli? su vandeniu? pabandyt gali su kefyru ar jogurtu ar dar kuo nors panasiu.. tada nesausina ir seip faina kauke gaunasi smile.gif
Atsakyti
As rasula esu dariusi su keliu rusiu aliejais, tai man netgi sakyciau riebokai taip uzsitepdavo, gal toks nesausintu variantas? g.gif Tokia gaunasi kosele rieboka, dar zinoma del slapumo ipurksdavau hidrolato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 19 rugpjūčio 2010 - 14:22
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 19, 15:09)
O kas gundo butent ji rinktis? Jei sudetis neaiski g.gif  , nesirinkciau niekada.Juk tokia gausybe balzamu, kondicionieriu yra. Bet gal kazkas labai ypatingo jame?


Va ką radau paie šią kompaniją: The Purist Company uses the purest botanical ingredients, chosen for their skin friendly compatibility, carefully crafted into highly effective formulas to give your more healthy looking skin.

[A'kin] & [Al'chemy] products are free from sulfates, parabens, ethoxylated and petrochemical cleansers, propylene glycol, silicones, phthalates, mineral oils, DEA & artificial colours.

[A'kin] & [Al'chemy] products are ingredient rich, vegan, 100% natural botanical aromatherapy and formulated without animal ingredients or animal testing.

Balzamas yra gavęs šį apdovanojimąuser posted image, tas ir gundo ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 19 rugpjūčio 2010 - 14:24
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 11:11)
Man, pavyzdžiui, Sante Brilliat Care buvo per silpnas kondicionierius, nors visoms labai patinka, man tas pats, kas nieko netepčiau po jo... O šitas kamelijų tai pats tas  thumbup.gif

Man sante labai liuks ir uztenka tik laselio, cia jau kaip kam smile.gif ir dar, aisku, ziurint kiek plaukai pazeisti/issauseje, viska ivertinus reikia ir atitinkamas priemones pasirinkti 4u.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 11:11)
hidroltato nerandu tokio idealaus veiduj nes oda jautri i viska gan reaguoja aktyviai neigiamai roziu netiko, na gakl reik o kuris geriau rugegeliu ar levandu ax.gif

Man roziu produktui veidui irgi visiskai nepatinka, sakyciau netgi erzina g.gif bandei hamameliu ar levandu hidr.? rugiageles atsideciau velesniems bandymams, jei renkiesi is tu dvieju, siulyciau levandas smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 14:59)
vienas dalykas girdėti atsiliepimų, antras - panaudoti realiai. Būna muilų, kurie nuo drėgmės, nuo vandens tęžta. Tai juodasis afrikietis kaip tik tarp kokių. Gal kūdikiams prausti jis ir nieko, bet pati sau jo nenorėčiau. Mamai buvau kažkada pirkusi, tai pliusas tiek, kad buvo švelnus jos jautriai, sausai odai smile.gif

Butent drinks_cheers.gif manes asmeniskai nevilioja tas afrikos muilas taip pat, tikrai yra geresniu alternatyvu mirksiukas.gif

QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 19, 15:02)
Gal galima į šampūną dėti kokį EA, kad skaniai kvepėtų? Jei taip, tai kokiu santykiu reikėtų maišyti?

As lasinu tik tam kartui, i sauja isipylusi reikiama kieki sampuno, dedu keleta lasu EA (2-3) mirksiukas.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 15:05)
na man reikia kad muilas nupraustu oda jos nenusausindamas bet panaikintu makijaza nuo veido, butu aisku neblogai jei dar ir senas lasteles nuimtu tongue.gif bet manau kad muilai to nelabai padaro g.gif

As naudoju rasulo kosele prausimuisi, o DG muiliuku nesi bandziusi?
Papildyta:
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 15:07)
o man jokie moliai veiduj netinka arba sausina arba alergijuoza tai kol kas sveitimas veido tai kava, bet norisi svelnesnes priemones kuri nebraizytu veido , nesausintu

tai aliejaus gali prideti, glicerino, arba kaip kazkuri rase, maisyti ne su vandeniu, o kokiu jogurtu tarkim. ir vandeni gal naudok geriau ne is krano, o distiliuota, ar mineralini smile.gif
Atsakyti
Sieloneše, aš bijau, kad joks EA tau AO šampūno kvapo nepermuš, bet bandyk tam kartui lašinti į saują smile.gif
Atsakyti