Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 11, 14:59)
skaitaliukas mane nustebino. Negalvojau, kad Ecocert toks blogietis... blink.gif


o jums neatrodo, kad ten į vienus vartus? Man čia net panašu ne į sertifikavimo organizacijų susipliekimą, o amžiną konfliktą JAV vs Europa. Europoje viskas griežčiau šiaip negu JAV, mažiau visko leidžiama.

kita vertus, dabar vyksta sertifikavimo perversmas. Pasižiūrėkit Sveikų produktų parengtą sertifikatų apžvalgą - joje yra kažkuris sertifikatas su žvaigždutėmis. Vartotojui tai sudėtinga - imi kremą ir skaičiuok tas žvaigždutes ant pakuotės, aiškinkis, čia ekologiška ar natūralu ir kokio laipsnio pagal tas žvaigždutes.... Na nesąmonė smile.gif

KN paskaitose, kur moterys buvo pasinagrinėję sertifikuotojus giliau ir plačiau, aplodismentų kaip geriausias, didžiausias ar besąlygiškai patikimas, deja, nė vienas nesulaukė. Po tokių pasigilinimų ir atsiranda noras pačioms gaminti, kur irgi - tiek minusų, tiek ir pliusų nemažai smile.gif
Atsakyti
[quote=Satura,2010 08 11, 14:41]
tau dabar reiktų atlikti nemažą darbą - sužiūrėti pirktų šampūnų sudėtis ir susirašyti putojančias medžiagas. Pirmas įtarimas, kad jos problemų sukelia. Taip pat reiktų pažiūrėti, gal koks jį alergizuojantis augalas kartojasi?


UT sampunai tai jau aisku kad netinka,nes ju sudetys beveik vienodos. O vat NS ir UT tai niekas nesikartoja. NS- cocamidopropyl betaine plovejas.
O koks dar sampunas be FIN (nes neradau pirkti ir man rodos ten irgi su cocamidopropyl betaine) apypanasiai kainuoja? Ka cia dar pabandyti kol nenusipirko kokios Nivea doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 15:12)
4u.gif
nes man paskutiniu metu ko tais nesiseka  doh.gif  biggrin.gif su paskutiniu skystu muilu mistika, dabar vel - per ilgai zaidziant sugadinau visus savo debeselius  doh.gif  lotuliukas.gif tik keli liko, ir tie patys negraziausi  biggrin.gif

muilas su silku ir babassu. kvepintas eukaliptu, spearmint (nezn kaip lt), levandom.

spearmint - mėtos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 11 rugpjūčio 2010 - 14:18
kad ar ne pipirmėtė? smile.gif
Atsakyti
pasivijau smile.gif
man rodos, kad man netinka laveros sampunai (bandziau du is neutral serijos) kazkaip suaktyvejo seboreja, nors siaip gana sekmingai su ja tvarkausi, o dabar ir papleiskanoja ir paniezti sad.gif na dar antras variantas karstis gal paveike taip...

priminkite kur klaipedoje yra eko parduotuviu? (buvau paprasyta tokios info)
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 12:55)
o kame pagrindinis skirtumas tarp muilo ir kieto šampūno? Ir kuris ten SLS'as?


gal mane akys apgavo? maciau, atrodo, kokioj antroj eilutej sudetyje (?)

zmones klaidinami ir jie galvoja, kad bet koks putojantis kietas gabaliukas - tai muilas. patys gamintojai/pardavejai klaidina, zinoma.
o pagal reguliuojancias normas, muilu galima vadinti tik toki produkta, kurio pagrindas - riebiuju rugsciu druska. Kaip cia paprasciau... smile.gif zodziu, muilai - tokie produktai, kurie gaunami aliejams (riebalams) reaguojant su sarmu. Sarmas suskaido alieju iki riebiuju rugsciu ir glicerolio. Riebiosios rugstys reaguoja su sarmu ir taip gaunamos riebiuju rugsciu druskos, kurios ir prausia. Plius dar muile buna apie 10-25% glicerino, kuris irgi sios reakcijos produktas.

Visi kiti produktai, nors ir putoja ir kieti gabaliniai smile.gif, turi buti vadinami detergentais (o ne muilais).


Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 15:10)
yra kažkuris sertifikatas su žvaigždutėmis. Vartotojui tai sudėtinga - imi kremą ir skaičiuok tas žvaigždutes ant pakuotės, aiškinkis, čia ekologiška ar natūralu ir kokio laipsnio pagal tas žvaigždutes.... Na nesąmonė smile.gif


NaTrue. Laveros atsinaujinusi Body SPA* serija pasipuošusi šiuo sertifikatu, ant kūno losjonų po 1, ant kūno aliejų - po 3 žavigždutes g.gif Šalia daugumoj eina Vegan sertifikatas. Na, gal painiavos ir nemažai, tad geriausia bent esmę pagaut perskaičius sudėtį ir tada rinktis, nežiūrint į sertifikatus... Man tai kažkodėl BDIH mėgstamiausias ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 15:30)
Visi kiti produktai, nors ir putoja ir kieti gabaliniai smile.gif, turi buti vadinami detergentais (o ne muilais).


O kaip šarmas sudėty rašysis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 13:24)
kad ar ne pipirmėtė? smile.gif


va va, as niekad nemoku ju isverst biggrin.gif

gal peppermint - pipirmete, o spearmint - gauruotoji meta??
Atsakyti
Gal kas susidurete su http://www.bio-kosme...rekiu_katalogas? Kazkaip kainos zymiai didesnes, o info apie kokybe visai neradau..
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 16:24)
kad ar ne pipirmėtė? smile.gif

nesiginčiju ax.gif šito tiksliai nežinau blush2.gif Žinau, kad iš mėtų "giminės" tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 15:30)
riebiuju rugsciu druskos, kurios ir prausia. Plius dar muile buna apie 10-25% glicerino, kuris irgi sios reakcijos produktas.


o jos žymimos pvz.?

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 15:34)
spearmint - gauruotoji meta??


plaukuotoji mėta biggrin.gif

QUOTE(Skaidrė @ 2010 08 11, 15:34)
Gal kas susidurete su http://www.bio-kosme...rekiu_katalogas? Kazkaip kainos zymiai didesnes, o info apie kokybe visai neradau..


bryyla ten yra buvusi, tai ją įtikino kokybe, matė kažkokius sertifikatus ir pan. Kažkada esam labai negailestingai čia juos įvertinę, ypač dėl KN, jų receptų kopijavimo. Dabar vėl atsidariau jų puslapį, tai net šypseną sukėlė - neregistruotiems vartotojams landyt po receptūras neleidžia biggrin.gif

bet retai šitą parduotuvę merginos mini, nelabai ji tarp mūsų populiari. O kuo ji tave patraukė, jei kainos didesnės, o kokybe nesi tikra? ax.gif

QUOTE(Ugniux @ 2010 08 11, 15:35)
nesiginčiju  ax.gif 


ir aš nesiginčiju, irgi tiek pat žinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 11, 15:26)
priminkite kur klaipedoje yra eko parduotuviu? (buvau paprasyta tokios info)

Kūdai čia pas mus su eko parduotuvėm..
Yra Sveiki produktai Akropolyje ir Studlende bei BioEco (visokie hidrolatai, ea ir pan) prie Fridricho pasažo. Daugiau nežinau schmoll.gif
Atsakyti