Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 14:40)
Feniqia, Druide iš Nimfali. Palomina dar galėtų pasakyti, su kuriuo iš šitų muilų ji puikiai ir veidą prausė - tai reiškia, kad pakankamai švelnus ir nesausins smile.gif

Veida prausdavau su Druide muilu su ozkos pienu ir migdolais..
Is Feniqia mano mylimiausias kokosinis muilas (siuo veido tai neprausiu, tik kuna) wub.gif , ir dar turiu pora muiliuku is Feniqia.. zodziu visi muilai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 19 rugpjūčio 2010 - 13:44
tai taip ir nesupratau kodel prastas farikietiskas muilas, juk jo yra labai kieto, as girdejau dauk geru atsiliepimu apie ji tiek veido prausime taiek kuno g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 19, 13:43)
Veida prausdavau su Druide muilu su ozkos pienu ir migdolais..
Is Feniqia mano mylimiausias kokosinis muilas (siuo  veido tai neprausiu, tik kuna)  wub.gif , ir dar turiu pora muiliuku is Feniqia.. zodziu visi muilai  thumbup.gif


O kuo tas feniqia kokosinis muilas toks fainas? Išlieka kvapas ant odos juo nusiprausus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 13:37)
kokiu prausei? Man dar taip nėra buvę smile.gif


Su apelsinais ir cinamonu smile.gif Man net Elytė sakė, kad tokios odos su muilais negalima prausti.

QUOTE(blueberry_nights @ 2010 08 19, 13:40)
As turiu Aviva naturalios kosmetikos veido pienelio meginuka gavusi kai pirkau kazka internetu, tai visai geras jis, specialiai toks, kuris nesausina, kiek bandziau, tai net kremo nesinorejo po to tept, nes nenusausejus oda buvo.. smile.gif bet cia reik ziuret, jei beria, tai matyt kazkokia sudetine dalis netinka, kurios gali buti ir kitur... smile.gif


O kur šios kosmetikos yra pirkti? ax.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 13:53)
Berods rugpjūtį visą, bet prekių mažėja... Tarkim mangų šampūno nebuvo  g.gif


Supratau, man tai reikia rožių šampūno, gal dar bus ax.gif
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 19, 14:12)
Man tikrai nesausina. Jį galima gi naudoti kaip pienelį tiesiog, t.y. su vatos skrituliuku nusivalyti veidą. Šiaip patinka, nes ir nuprausia, ir nuramina. Nebepamenu net tiksliai, kiek paraudimų turėjo mano veido oda, bet dabar atrodo lygesnė. rolleyes.gif


Aš nemėgstu su vata trinti veido, pienelį naudoju kaip prausiklį, ant šlapios veido odos pamakaluoju ir nuplaunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 14:48)
O kuo tas feniqia kokosinis muilas toks fainas? Išlieka kvapas ant odos juo nusiprausus?  4u.gif

Aha islieka kvapas ir pakanakamai ilgai.. Aisku kvepia ne kokosu (cia gal vadinasi kokosiniu del to, kad sudety kokoso daug g.gif ).. Man kvapas labiau primena KN sandalwood smilkalus g.gif tik lengvesne versija.. Turiu si muila jau seniai, ir dar nenusibodo.. kai pabaigsiu (jau greitai) tai vel isigysiu jei bus pirkti..
Putoja labai gerai, odos nesausina..
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 14:53)
Supratau, man tai reikia rožių šampūno, gal dar bus  ax.gif


Rožių šampūno lygtai buvo, dar apelsinų, rugiagėlių (lygtai??? Toks mėlynas paveiksliukas ax.gif ) ir basis sensitive serijos smile.gif Aš tai rožių kaukytę bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 14:47)
tai taip ir nesupratau kodel prastas farikietiskas muilas, juk jo yra labai kieto


vienas dalykas girdėti atsiliepimų, antras - panaudoti realiai. Būna muilų, kurie nuo drėgmės, nuo vandens tęžta. Tai juodasis afrikietis kaip tik tarp kokių. Gal kūdikiams prausti jis ir nieko, bet pati sau jo nenorėčiau. Mamai buvau kažkada pirkusi, tai pliusas tiek, kad buvo švelnus jos jautriai, sausai odai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 19 rugpjūčio 2010 - 14:01
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 14:57)
Rožių šampūno lygtai buvo, dar apelsinų, rugiagėlių (lygtai??? Toks mėlynas paveiksliukas  ax.gif ) ir basis sensitive serijos smile.gif Aš tai rožių kaukytę bandysiu smile.gif


Aš tai kaukę turiu didelę pakuotę, patinka man jinai padrėkina neblogai, bet plaukų nepasunkina, kas man norėtųsi smile.gif
Atsakyti
Dar norėčiau patarimo 4u.gif nusipirkau Aubrey Organics šampūną. Išsiplovus galvą, man jaučiasi toks stiprus šampūno kvapas, man jis nelabai patinka. Gal galima į šampūną dėti kokį EA, kad skaniai kvepėtų? Jei taip, tai kokiu santykiu reikėtų maišyti?
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 13:53)
Su apelsinais ir cinamonu  smile.gif  Man net Elytė sakė, kad tokios odos su muilais negalima prausti.
O kur šios kosmetikos yra pirkti?  ax.gif
Supratau, man tai reikia rožių šampūno, gal dar bus  ax.gif
Aš nemėgstu su vata trinti veido, pienelį naudoju kaip prausiklį, ant šlapios veido odos pamakaluoju ir nuplaunu  smile.gif


Manau, kad mūsų oda panaši, aš irgi negaliu prausti muilais, nei DG, nei jokiais kitais, žodžiu, tuo, kas padaro putą ant veido. Tai man labai patinka Aubrey Organics prausiklis Rosa Mosqueta. Aš irgi sušlapinu veidą, pamakaluoju su pieneliu ir nuprausiu su mineraliniu vandeniu. Ir balto molio kaukes pasidarau porą kartų per savaitę. Man tokio valymo pilnai užtenka odai. O jei tik agresyvesnis valymas, iš karto spuogai kyla, riebaluojasi... Tai va, tokia mano patirtis 4u.gif
Atsakyti
na man reikia kad muilas nupraustu oda jos nenusausindamas bet panaikintu makijaza nuo veido, butu aisku neblogai jei dar ir senas lasteles nuimtu tongue.gif bet manau kad muilai to nelabai padaro g.gif
Atsakyti
Merginos gal esate bandžiusios ar ką nors girdėjusios apie A'kin firmos gaminius? Internetinėse parduotuvėse niekada nerašo jų gaminių pilnos sudėties, kas kelia įtarimą... ax.gif Gundausi šiuo plaukų balzamu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 19 rugpjūčio 2010 - 14:07