Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 12:48)
Bijau, kad nusausins  verysad.gif  Vieną kartą prausiau, tai poto odą labai tempė.


kokiu prausei? Man dar taip nėra buvę smile.gif

QUOTE(Chippie @ 2010 08 19, 13:14)
tikiuosi, né viena nesigaili susipazinus su mano atradimais  tongue.gif

Gal, kuri galetu parasyti trumpa komentara apie Natura Siberica sampunus?

Mergaites, ieskau juodo piestuko akims.


mes tai ne, bet kažkas rankinėj dejuoja gailiai... Ar ne piniginė? bigsmile.gif

neutralų MB mėgsta labiausiai, jau nežinia kelintas butelis. Beje, Maximoje dar vakar radau akciją - butelis 15 litų. Man jie nepatiko, kelis bandžiau - per daug sausina plaukus, man jie nesitvarko. Arba atvirkščiai - prastai plauna, čia priklausomai nuo šampūno rušies, nes pirkta nuo neutralaus iki dažytiems plaukams smile.gif

Hauschka? Aš antakius juo perbraukiu, man labai patinka smile.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 19, 13:17)
Satura, kur įdėjai nuorodą į lilylolo.co.uk puslapį, tai ten visa kosmetika ekologiška, ar reikia skaityti sudėtis? blush2.gif


kas konkrečiai domina? smile.gif Miltukai tai geri, lūpdažių nežiūrėjau. Šiandien pas juos 20 proc. nuolaida, nes gimtadienis wink.gif

QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 19, 13:28)
Gal kas vartojote, kokie atsiliepimai?


sveika prisijungusi 4u.gif Bus labai švelnus, tižus. Jei reikia kažko geriau prausiančio, tai keisk pasirinkimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 11:16)
Beja, kas gali parekomenduoti pienelį ar kažką panašaus prausti veidą? Oda jautri, mėgstanti rausti. Madara putos per stiprios, sausina. Nuo Laveros pienelių, mano manymu, beria. Kas belieka? g.gif


As turiu Aviva naturalios kosmetikos veido pienelio meginuka gavusi kai pirkau kazka internetu, tai visai geras jis, specialiai toks, kuris nesausina, kiek bandziau, tai net kremo nesinorejo po to tept, nes nenusausejus oda buvo.. smile.gif bet cia reik ziuret, jei beria, tai matyt kazkokia sudetine dalis netinka, kurios gali buti ir kitur... smile.gif

Beje, visai idomi sita kosmetika is lilylolo.co.uk ir kainos nesikandzioja!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 19 rugpjūčio 2010 - 12:42
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 13:37)
kas konkrečiai domina? smile.gif Miltukai tai geri, lūpdažių nežiūrėjau. Šiandien pas juos 20 proc. nuolaida, nes gimtadienis wink.gif

Mane domina šitas daiktas ax.gif

Palomina, lūpų balzamas atrodo tobulai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 11:16)
O iki kada dar Biosaloje nuolaidos bus Laverai? Baigėsi visi iki vieno šampūnai  doh.gif


Berods rugpjūtį visą, bet prekių mažėja... Tarkim mangų šampūno nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 19, 13:52)
Mane domina šitas daiktas ax.gif


dėl sudėties tikrai neturėtum jaudintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 12:48)
bigsmile.gif Gal visai nieko būtų, kažkaip pagalvojau apie jį (renkuosi prekes iš Violey)  ax.gif Labai ačiū už pasiūlymą, bet turbūt rizikuosiu įsigyti  4u.gif
O jisai gerai nuprausia veiduką? Nesausina?

Man tikrai nesausina. Jį galima gi naudoti kaip pienelį tiesiog, t.y. su vatos skrituliuku nusivalyti veidą. Šiaip patinka, nes ir nuprausia, ir nuramina. Nebepamenu net tiksliai, kiek paraudimų turėjo mano veido oda, bet dabar atrodo lygesnė. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 13:37)
Jei reikia kažko geriau prausiančio, tai keisk pasirinkimą smile.gif

Aišku, tuomet tikrai nepirksiu, o kokį parekomenduotum? 4u.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 19, 13:53)
Berods rugpjūtį visą, bet prekių mažėja... Tarkim mangų šampūno nebuvo  g.gif

Kaip gerai, jog parašei, nes šiandien žadėjau būtent ten važiuoti pirkti šampūno.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 19, 10:29)
Nuostabus  wub.gif



QUOTE(Nidulia @ 2010 08 19, 13:18)
nu ir grozis smile.gif kazkam pasiseke, su saltalankiais ir as mielai noreciau smile.gif



QUOTE(Babi* @ 2010 08 19, 13:52)
Palomina, lūpų balzamas atrodo tobulai wub.gif

Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif wub.gif Tikiuosi, kad balzamas patiks tam, kam gaminau..

Sugundet su tom mineralinem pudrom (is www.lilylolo.co.uk).. Kaip tik galvojau, kad reikia mineraline pudra isigyti vietoj kremines.. Einu rinktis spalvos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 19, 14:13)
Aišku, tuomet tikrai nepirksiu, o kokį parekomenduotum?  4u.gif


pasakyk, ką prausi su tuo muilu - veidą/kūną, kokia oda, iš kur renkiesi ir kiek žadi mokėti, tada mes tau patarsim smile.gif O tai labai sunku aklai rekomendacijas teikti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 19 rugpjūčio 2010 - 13:18
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 14:16)
pasakyk, ką prausi su tuo muilu - veidą/kūną, kokia oda, iš kur renkiesi ir kiek žadi mokėti, tada mes tau patarsim smile.gif O tai labai sunku aklai rekomendacijas teikti  4u.gif

Gerai smile.gif prausiu kūną, oda normali, nesausa, gal kiek šerpetoja ties alkūnėmis. Mokėti galiu iki 50 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 19, 14:34)
Gerai  smile.gif prausiu kūną, oda normali, nesausa, gal kiek šerpetoja ties alkūnėmis. Mokėti galiu iki 50 Lt.

Feniqia muilus gali isbandyti wub.gif brangoki, bet labai faini..
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 19, 14:34)
prausiu kūną, oda normali, nesausa, gal kiek šerpetoja ties alkūnėmis. Mokėti galiu iki 50 Lt.


Feniqia, Druide iš Nimfali. Palomina dar galėtų pasakyti, su kuriuo iš šitų muilų ji puikiai ir veidą prausė - tai reiškia, kad pakankamai švelnus ir nesausins smile.gif
Atsakyti