Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 18, 17:44)
Pasinaudojau ir aš šiandien Biosalos nuolaidom Laverai - turiu Basis sensitive purinantį šampūną ir kondicionierių smile.gif Taip pat prigriebiau rožių pieno plaukų kaukės mėginuką. Mango man labai patiko (berods keturiems kartams užteko), dabar žiūrėsiu, ar šitas kažkuo skirsis smile.gif


O iki kada dar Biosaloje nuolaidos bus Laverai? Baigėsi visi iki vieno šampūnai doh.gif


Beja, kas gali parekomenduoti pienelį ar kažką panašaus prausti veidą? Oda jautri, mėgstanti rausti. Madara putos per stiprios, sausina. Nuo Laveros pienelių, mano manymu, beria. Kas belieka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 11:08)
Primink, kokia tavo oda? Baigi mane sugundyt tuo neroliu  doh.gif

Mano misri, nelabai isranki, tinka beveik viskas , isskyrus hamameliu hidrolatas netiko- pirma karta gyvenime pamaciau, kad man gali netikti kazkas, o siaip oda nelepi, neproblematiska- ka nori gali pilt smile.gif , tik vat kai atrandi tokius pojucius, norisi ieskoti tobulybes.
Nerolio ko gero jau niekur nera, tiesa- paskutinio gavimo jis siek tiek skystesnis, kvapas kaip Satura buvo aprasiusi siek tiek kitoks- as neatkartosiu - bet kitoks, taciau vistiek be galo nuostabus ir mano pats paciausias Nr.1!

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 11:11)
na va sakai sviestas sviestuotas, nes hidroltato nerandu tokio idealaus veiduj nes oda jautri i viska gan reaguoja aktyviai neigiamai roziu netiko, na gakl reik o kuris geriau rugegeliu ar levandu ax.gif

Labai individualu - man levandu ypac patiko , bet jei oda problematiska sunku ka patarti- tiesiog bandymu keliu galima atsirinkti.Man ir levandu ir rugiageliu tiko, taciau levandu noriu vien del nuostabaus senove atsiduodancio kvapo smile.gif - gali uzsimerkti ir isivaizduoti save kokioje pilyje 17 amz. su pusta pusta suknia, kai eini per laiptus, ir netelpi juose per suknios pustuma , o eidama per kiema link tvenkinio su plaukiojanciomis gulbemis, sluoji ji suknios padalkomis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 19 rugpjūčio 2010 - 10:21
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 11:14)
O tai čia buvo šių metų derlius ir dabar reikės kitų metų laukt ar kaip?  unsure.gif


nežinau šito. Kaip suprantu, KN siunčiasi iš kažkokio gamintojo Afrikoje, o gaunami kiekiai priklauso nuo derliaus - jie patys arba turi, arba ne. Plius, po vieną produktą neužsakinėja, o kitų eliksyrų vistik yra...

QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 11:16)
Kas belieka? g.gif


gal DG muilas?
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 19, 11:16)
Beja, kas gali parekomenduoti pienelį ar kažką panašaus prausti veidą? Oda jautri, mėgstanti rausti. Madara putos per stiprios, sausina. Nuo Laveros pienelių, mano manymu, beria. Kas belieka? g.gif

Gal Neobio prausiklis su medvilnės ekstraktu? Kaip tik traukinukas parvežė man naują, galėčiau duoti net pamėginti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Ievvvvai ir Niduliai už pasidalinimą patirtimi dėl taurių 4u.gif Jūsų pasakojimai įkvepia stengtis mirksiukas.gif Aš turiu ir tas taures nusipirkusi, masažavausi kokį mėnesį, bet ne kasdien, vis pamiršdavau, dar pabijojau dėl odos ištampymo, paskui jos iš viso kažkur užsimetė blush2.gif lotuliukas.gif Nes, kad ir pasportuoju ir mitybą prižiūriu, suspaudus vis tiek matosi duobutės schmoll.gif o taip jų nesimato, bet vis tiek, kai pradedi save prie veidrodžio spaudinėti, tai tik susinervinu doh.gif
Kažkuri mergina iš Kauno teiravosi dėl taurių, tai aš jas įsigijau stoties turgelyje mirksiukas.gif Kur prekiauja visokiais rusiškais papildais ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 08 19, 11:47)
Kažkuri mergina iš Kauno teiravosi dėl taurių, tai aš jas įsigijau stoties turgelyje mirksiukas.gif  Kur prekiauja visokiais rusiškais papildais ir pan. rolleyes.gif

O kiek kainavo, jei nepaslaptis?
Atsakyti
"Ekologiškas levandų kvapo kokosų muilas (100 g), Ölmühle Solling
Ekologiškas levandų kvapo kokosų muilas. Minkšta ir švelni puta suteikia odai švelnaus blizgesio ir svaiginančio levandų kvapo. Sudėtis: natrio kokoatas, kalio kokoatas, kokoso riešutai (Cocos nucifera), vanduo, glicerinas, eteriniai aliejai, dažai.
Naudojamas nesukietėja ir nesuskilinėja. Prausia gerai, bet švelniai.
Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas."

Aprašymas SP muilo. Bet niekaip nesuprantu sudėtyje esančių pirmų dviejų ingridientų, gal kas supranta? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 11:21)
Gal DG muilas?


Bijau, kad nusausins verysad.gif Vieną kartą prausiau, tai poto odą labai tempė.

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 19, 11:29)
Gal Neobio prausiklis su medvilnės ekstraktu? Kaip tik traukinukas parvežė man naują, galėčiau duoti net pamėginti. mirksiukas.gif


bigsmile.gif Gal visai nieko būtų, kažkaip pagalvojau apie jį (renkuosi prekes iš Violey) ax.gif Labai ačiū už pasiūlymą, bet turbūt rizikuosiu įsigyti 4u.gif
O jisai gerai nuprausia veiduką? Nesausina?
Papildyta:
Beja, kur galima įsigyti Neobio kremukų mėginėlių?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 09:09)
tokie Chippie atėjimai neretai turi rimtų pasekmių, kaip kad nutiko su Aroma-Zone  biggrin.gif


tikiuosi, né viena nesigaili susipazinus su mano atradimais tongue.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 08 19, 10:04)
merginos, o iki kada galioja tas kameliju balzamas?
user posted image
parasyta: 10/11
Tai iki 2010 november, ar iki 2011 october?


iki 2011 october. Kaip kvepia sis balzamas ir sampunas???
Desperatiskai ieskau, skaniai kvepiancio, putojancio, purinancio ir plaukams suteikiancio blizgesi naturalaus sampuno ax.gif pora turiu atradus, bet norisi pakeist laikas nuo laiko, nes plaukai pripranta.

Gal, kuri galetu parasyti trumpa komentara apie Natura Siberica sampunus? jie nesertifikuoti regis, ar yra ten kokiu blogybiu? kai buvau LT pabandziau rozini sampuna ir balzama dazytiems plaukams, na gerai putoja, skaniai kvepai, bet apsunkino mano plaukus.

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 19, 10:29)

Chippie- tai kaip ramiai dabar gyvent po tokio pasakojimo?  g.gif  biggrin.gif  Nu jau sitaip tu man isgirk!

Pasipasakojimas:
Ieinu i miegamaji. MB uzsisukes net pucia, kate debtelejo- eini tik greit gult ir tyliai cia mums- mes migdomes! Taip ir baigesi mano gulbes giesme- romantika isbleso.


net balsu uzsikvatojau paskaicius tavo romatiska pasakojima thumbup.gif
Svarbiausia, kad tu pati jauteisi kaip gulbe biggrin.gif


Mergaites, ieskau juodo piestuko akims. Siuo metu turiu Sante, bet nelabai patinka jo spalva, sakyciau daugiau pilka, nelabai laikosi g.gif
Gal galit ka parekomenduot, kad butu tikrai juodas ir gerai laikytusi
Atsakyti
Pagaliau pasivijau jus biggrin.gif
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 15, 22:08)
ir dargi neputoja:) ir mano pirma eko pasta buvo Urtekram:)

drinks_cheers.gif

O kuris tušas geriausiai patankina blakstienas? ax.gif

Satura, kur įdėjai nuorodą į lilylolo.co.uk puslapį, tai ten visa kosmetika ekologiška, ar reikia skaityti sudėtis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 19 rugpjūčio 2010 - 12:23
QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 20:43)
Katik gaminau lupu balzama, tik si karta jau ne sau smile.gif Stai kokie rezultatai..
user posted image user posted image
INCI: biciu vaskas, sviestmedis, kokoso aliejus, roziu eliksyras, saltalankiu aliejus, benzoinas.

nu ir grozis smile.gif kazkam pasiseke, su saltalankiais ir as mielai noreciau smile.gif
subalamutinote mane su tais kondicionieriais doh.gif turiu briliant ir laveros basic, pastarasis -favoritas nr 1, bet jau i pabaiga. Noriu ir laveros mango kondiske ismeginti, nes sampunas tai dieviskas, ir ta kameliju kondic. noriu ismeginti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 19 rugpjūčio 2010 - 12:21
Sveikos smile.gif

tikiuosi priimsite į savo tarpą ir patarsite 4u.gif Galvoju pirkti prausti kūnui afrikietišką juodąjį muilą (sudėtis: : taukmedžio sviestas, kokoso aliejus). Gal kas vartojote, kokie atsiliepimai?
Atsakyti