Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

merginos, o iki kada galioja tas kameliju balzamas?
user posted image
parasyta: 10/11
Tai iki 2010 november, ar iki 2011 october?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 08:09)
tokie Chippie atėjimai neretai turi rimtų pasekmių, kaip kad nutiko su Aroma-Zone  biggrin.gif

Aš beskaitydama apie šokoladinę kaukę, net ir saldumyno užsimaniau biggrin.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 08 19, 09:04)
merginos, o iki kada galioja tas kameliju balzamas?
parasyta: 10/11
Tai iki 2010 november, ar iki 2011 october?

Mano galva, iki 2011 spalio mėn. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 19, 10:04)
merginos, o iki kada galioja tas kameliju balzamas?
user posted image
parasyta: 10/11
Tai iki 2010 november, ar iki 2011 october?



QUOTE(Dovish @ 2010 08 19, 10:17)
Mano galva, iki 2011 spalio mėn. 4u.gif


Maniskis galioja iki liepos menesio tik. As galvojau cia visa serija bus "liepiniu". Tai jeigu galiojanciu ir ilgiau yra, tai ciupsiu dar viena, nes geriu geris jis man thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 18, 18:04)
A, nesupratau klausimo  doh.gif  Aš savąjį būtent ten ir pirkau, bet po tokio susidomėjimo gal jau nebeliko, nežinau  biggrin.gif Na bet tikėkimės, kad dauguma susidomėjusių iš Vilniaus  mirksiukas.gif

Negavau, zinoma tik todel, kad Giedrule paskutini nugriebe biggrin.gif
Nei akcijiniu jau nera , nei naujai gautu- as tik prasiziojau AO kondicionieriai- man iskart pasake, kad akcijiniu nera biggrin.gif , net neklausius ka as apie juos kalbesiu.Zodziu, matosi, jog pirkimo buta.
Is to sielvarto uztat prisipirkau prieskoniu su 50 proc. nuolaida- visokiausiu, reikia-nereikia biggrin.gif , bet tikrai geru-ekol.oregano visas maiselies 2 lt su kapeikom bigsmile.gif, papriku saldziu, astriu prisipirkau ir t.t.
Akciju yra sportuojantiems, zele plaukams ir t.t.

QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 20:43)
Katik gaminau lupu balzama, tik si karta jau ne sau smile.gif Stai kokie rezultatai..

Nuostabus wub.gif

Chippie- tai kaip ramiai dabar gyvent po tokio pasakojimo? g.gif biggrin.gif Nu jau sitaip tu man isgirk!
Pasipasakojimas:
Vakar kaip tai netiketai atradau ( man rodos esu bandziusi ir anksciau, bet kazin kodel nepajutau tokio gerio kaip vakar) Nerolio susigrojima su hidrolatu ( rugiageliu, bet manau tiktu ir kitoks) . As Neroli visad tepuosi ant dregno veido, t.y. nepilnai nusluostyto po prausimosi.Vakar nusisluosciau, manau- ot kvaisa-ant sauso gi netepsiu- prisipurskiau hidrolato ir patepiau Neroliu blink.gif - viespaciausias! Silkas!! Svelnumas, neispasakytas geris , kol susigere as is gerumo lydziausi. Veidas toookio nuostabaus svytejimo paliko! Taigi- visa silkine, veida issitepusi ir kuna slapio silko losjonu buvau pati sau mazu maziausiai Kleopatra rolleyes.gif
Tokia visa uzsvaigus nuo silku biggrin.gif - slapiu ir ne- isplaukiu gulbe is vonios ir einu svyruodama klubais - pati sau nuostabi - i miegamaji...Uzsisvajojus, Nerolio kvapo sleifa po saves palikdama... Ieinu i miegamaji. MB uzsisukes net pucia, kate debtelejo- eini tik greit gult ir tyliai cia mums- mes migdomes! Taip ir baigesi mano gulbes giesme- romantika isbleso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 19 rugpjūčio 2010 - 09:43
QUOTE(Odrey @ 2010 08 19, 10:23)
Maniskis galioja iki liepos menesio tik. As galvojau cia visa serija bus "liepiniu". Tai jeigu galiojanciu ir ilgiau yra, tai ciupsiu dar viena, nes geriu geris jis man thumbup.gif  thumbup.gif

as ir dar viena begsiu pirkti biggrin.gif ateiciai. nes planuoju kasdien ju naudot. bet man labiau patinka kai uztepu ant dregnu plauku, palaikau 30min ir isplaunu sampunu. plaukai neapsunke tokie tada... o po plovimo naudoju labiau galams.
bet sitas tai gerulis balzamas. wub.gif
Atsakyti
na va diva ir man mintis buvo pabandyti neroli ant ko nors tepti tik as galvojau kremu vaeida pasitepti ir tada neroli g.gif ziuresiuu kas gausis kaip tik argitalio nusipirkau naslaiciu bet kos keistas kvapas toks i citrinzoles kvapa nesa o kremas naslaiciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 19, 10:59)
na va diva ir man mintis buvo pabandyti neroli ant ko nors tepti tik as galvojau kremu vaeida pasitepti ir tada neroli g.gif ziuresiuu kas gausis kaip tik argitalio nusipirkau naslaiciu bet kos keistas kvapas toks i citrinzoles kvapa nesa o kremas naslaiciu g.gif

O man jau cia atrodo sviestas sviestuotas gausis, ar ne? O nenori pabandyti su hidrolatu?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 19, 09:04)
merginos, o iki kada galioja tas kameliju balzamas?
parasyta: 10/11
Tai iki 2010 november, ar iki 2011 october?


Anglų kalba visuomet pirma rašoma mėnesis, tada metai 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 19, 09:29)
As Neroli visad tepuosi ant dregno veido, t.y. nepilnai nusluostyto po prausimosi.Vakar nusisluosciau, manau- ot kvaisa-ant sauso gi netepsiu- prisipurskiau hidrolato ir patepiau Neroliu  blink.gif - viespaciausias! Silkas!!


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Primink, kokia tavo oda? Baigi mane sugundyt tuo neroliu doh.gif
Atsakyti
Diva:), na jau tavo istorijos - akys prašviesėja lotuliukas.gif

Hibisco ir kitos, kurios nori nerolio - jo KN nebėra, deja... sad.gif Mažai gavo ir staigiai išpirko
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 19, 09:47)
as ir dar viena begsiu pirkti  biggrin.gif ateiciai. nes planuoju kasdien ju naudot. bet man labiau patinka kai uztepu ant dregnu plauku, palaikau 30min ir isplaunu sampunu. plaukai neapsunke tokie tada... o po plovimo naudoju labiau galams.
bet sitas tai gerulis balzamas.  wub.gif


Man irgi taip labai patinka prieš plovimą kokį pusvalandį palaikyti, jau kokie plaukai būna wub.gif
Man, pavyzdžiui, Sante Brilliat Care buvo per silpnas kondicionierius, nors visoms labai patinka, man tas pats, kas nieko netepčiau po jo... O šitas kamelijų tai pats tas thumbup.gif
Atsakyti
na va sakai sviestas sviestuotas, nes hidroltato nerandu tokio idealaus veiduj nes oda jautri i viska gan reaguoja aktyviai neigiamai roziu netiko, na gakl reik o kuris geriau rugegeliu ar levandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 19, 09:45)
Aciu, mergaites, nu bet is kur jus tokios visos wub.gif  wub.gif ! Tiek to, apseisiu si karta- vakar buvo tik bandos jausmas uzvaldes, turiu gi tu kondicionieriu  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif


Bet tokio už tai neturi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 10:10)
Hibisco ir kitos, kurios nori nerolio - jo KN nebėra, deja... sad.gif Mažai gavo ir staigiai išpirko


verysad.gif
O tai čia buvo šių metų derlius ir dabar reikės kitų metų laukt ar kaip? unsure.gif
Atsakyti