Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Odora @ 2010 08 18, 20:34)
Satura kokia idomi spalva seseliu, kai jau turesi dazykis, fotkink ir mum rodykis wink.gif


ir aš manau, kad reiks akį įdėti. Tik iki tol samdysiuos pamokas, kaip ją iškirpti lotuliukas.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 20:43)
Katik gaminau lupu balzama, tik si karta jau ne sau smile.gif Stai kokie rezultatai..


fantastiškai atrodo thumbup.gif Mano rankose tam bumbuliukui iškart būtų šakės devil.gif Koks čia indelis? Iš kur ir po kiek mokėta? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 20:48)
fantastiškai atrodo  thumbup.gif Mano rankose tam bumbuliukui iškart būtų šakės devil.gif Koks čia indelis? Iš kur ir po kiek mokėta? wink.gif

aciu 4u.gif
indelis Body Shop'o.. kadangi ant dangtelio TBS zenklas, o as ne TBS atstove, tai uzmaskavau savo menais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 20:43)
Katik gaminau lupu balzama, tik si karta jau ne sau smile.gif Stai kokie rezultatai..

Super atrodo wub.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 20:54)
aciu  4u.gif
indelis Body Shop'o.. kadangi ant dangtelio TBS zenklas, o as ne TBS atstove, tai uzmaskavau savo menais  lotuliukas.gif

O po kiek jie ml?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 19:54)
aciu  4u.gif
indelis Body Shop'o.. kadangi ant dangtelio TBS zenklas, o as ne TBS atstove, tai uzmaskavau savo menais  lotuliukas.gif


Palomina, labai gražu 4u.gif
Su tais Bodyshopo indukais, priminei man gerą būdą visai mielų idnukų prasimanyti. Į tuos indukus įpila pabandyti "nuostabiųjų" Bodyshopo kremų. Tai aš apsimesdavau susidomėjusia kokiu kremu, paprašydavau įpilti pabandyt, o namuose jį išplaudavau ir darydavau lūpų balzamus į juos blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 18 rugpjūčio 2010 - 20:04
QUOTE(bryyla @ 2010 08 18, 21:02)
Super atrodo  wub.gif
O po kiek jie ml?

Aciu 4u.gif ant indelio parasyta 5 ml, bet is tikruju tai 10 ml tikrai yra..

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 18, 21:03)
Palomina, labai gražu  4u.gif
Su tais Bodyshopo indukais, priminei man gerą būdą visai mielų idnukų prasimanyti. Į tuos indukus įpila pabandyti "nuostabiųjų" Bodyshopo kremų. Tai aš apsimesdavau susidomėjusia kokiu kremu, paprašydavau įpilti pabandyt, o namuose jį išplaudavau ir darydavau lūpų balzamus į juos  blush2.gif  ax.gif

Aciu 4u.gif
Indeliai tai geri drinks_cheers.gif Padekoruoji kaip nors ir nieks neatskirs kad ten TBS indelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 18, 21:31)
galesi man atsiusti iskarpysiu kaip pageidausi wink.gif


ok, ačiū 4u.gif Tai vadinasi, nuotraukos tikrai bus bigsmile.gif Dabar svarbiausia sulaukti šešėlių rolleyes.gif

beje, dar turiu būtinai palyginti AZ ir KN benzoiną. Jei kuri norit pirkti, tai imkit iš KN. KN tepasi tokia ruda plėvele ir ta plėvelė kažkiek ant odos lieka, gydo įtrūkimus ir pan. AZ benzoino tai jau bijau doh.gif Tai absoliutas alkoholyje. Sugebėjau juo patepti kontaktinio dermatito pažeistą vietą, tai man taip nudegino... blink.gif Pūslytės pabalo, staigiai nusilupo iki žaizdelių. Žodžiu, geriau būčiau nepirkusi smile.gif
Atsakyti
Palomina, kokia nereali spalva wub.gif

Kauno "Sveikuose produktuose" išgirtojo balzamo nėra, netgi po prekių papildymo negavo, negi jau nušlavėt ir sandėlius? biggrin.gif

Nusipirkau AO B5 plaukų želė (mažą tubiką), losjoną sportuojantiems ir vaisių rūgščių kaukę-šveitiklį. Na tai želė labai patiko, gražiai plaukus guldo ir priduoda blizgesio, o kaukė savotiško žolinio kvapo su nemažais grūdeliais, kaip pilingo nenaudočiau, bet nuprausus kaip kaukę oda švelni švelni smile.gif

Gal dar galite priminti, kur galima Vilniuje rasti Nvey kosmetikos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 18 rugpjūčio 2010 - 21:10
QUOTE(Chippie @ 2010 08 18, 14:40)
Tikiuosi nepasikartosiu, nes jau neprisimenu ar kalbejau apie tai :

MELVITA

Veikla pradejo 1983 metais ir yra vienas didziausiu naturalios kosmetikos gamintoju Prancuzijoje. Kol kas isbandziau tik pora ju produktu, bet esu lb patenkinta  thumbup.gif
Kainos irgi labai prieinamos, o kokybe irgi gera.

g.gif  kazko foto neikele, tai idejau nuorodas


Išlandžiojau visą puslapį, bet niekur apie siuntimą į Lietuvą neradau g.gif Kokia siuntimo kaina, jei ne paslaptis?

Nusipirkau ajurvedinę dantų pastą šiandien. Sudėtis: Calcium carbonate (natural mineral), Aqua (purified water), Di-Calcium Phosphate (natural minerals), Sorbital (vegetable oil), Glycerin (vegetable oil), Sodium Lauryl Sulfate (vegetable oil), Natural flavour (Essential oils derived from herbal source0, Viscarine (See weed), Sodium saccharine, Herbal Extract (derived from extracts of Neem, Indian gum arabica, Lodh tree, Toothache tree).
Tik benurašinėdama sudėtį pamačiau Sodium Lauryl Sulfate (vegetable oil). Ar čia tas pats blogietis SLS ar čia kažkas šiek tiek geresnis? blink.gif Negi prašoviau (o jau maniau, kad kažką gero gavau už super padorią kainą) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 21:08)
Grazuolis bigsmile.gif saunuole, labai mielai apipavidalina thumbup.gif i

Aciu 4u.gif

QUOTE(Dovish @ 2010 08 18, 22:08)
Palomina, kokia nereali spalva wub.gif

Gal dar galite priminti, kur galima Vilniuje rasti Nvey kosmetikos? 4u.gif

Aciu 4u.gif
Nvey yra pirkti Panoramos Biosaloj..
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 18, 22:50)
Išlandžiojau visą puslapį, bet niekur apie siuntimą į Lietuvą neradau g.gif  Kokia siuntimo kaina, jei ne paslaptis?


Jie tikriausiai dar niekada i Lietuva nesiunte, todel nieko ir nenurodyta as FR gyvenu. Bet yra kitos Europos sajungos salys, tai reiskia, kad objektyviai jokiu kliuciu i Lietuva siusti neturetu buti. Del kainos : as manyciau kad butu apie 20eur, o uzsisakius uz daugiau nei 150eur - nemokamai. As i savaites pabaiga uzsisakinesiu sau, tai paklausiu kaip ten su siuntimu i Lietuva.

o atejau tai isgirti dar viena produkta is mondebio

aqua, theobroma cacao extract, glycerin, magnesium aluminium silicate, sodium lauryol sarcosinate, saccharum officinarum extract, salicylic acid, xanthan gum, benzyl alcohol, sodium hydroxide, tocopherol, dehydroacetic acid

Themis sokoladine kauke veidui wub.gif nerealiai skaniai kvepia kakava wub.gif tupejau vonioj ir galvojau tuoj apsilaizysiu ir su sauksteliu ta kauke valgysiu. Na labai skaniai kvepia.
Kauke skirta daugiau probleminei odai, turi valomaji poveiki.
Mano oda kazkokiu problemu neturi, po vasaros ir uztersto oro pasirode vienas kitas spuogelis ir T zona siek tiek rieboka, bet siaip oda jautri. Del valomojo poveikio negaliu komentuoti, kaip minejau didesniu problemu neturiu, bet kad suteikia daug daug malonumo tai tikrai. Vien tik kvapas ka reiskia, net nenorejos jos nusivalyti. O oda liko svelni, skaistesne, tikrai atsagavus. Jauciuosi lyg kilograma sokolado suvalgius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 18, 22:50)
Ar čia tas pats blogietis SLS ar čia kažkas šiek tiek geresnis? blink.gif


tas pats sad.gif Įtariu, kad pastą SP pirkai? wink.gif Užmiršau, kaip jos vadinasi, bet sudėtis labai panašiai atrodo. Nepergyvenk, kažkada ir aš su SP taip išsidūriau. Spintutėje prie kasos buvo išpardavimas visų abejotinų anksčiau jų turėtų prekių, o šitų pastų pilnos lentynos buvo normaliai prikrautos bigsmile.gif

QUOTE(Chippie @ 2010 08 18, 23:26)
o atejau tai isgirti dar viena produkta


tokie Chippie atėjimai neretai turi rimtų pasekmių, kaip kad nutiko su Aroma-Zone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 19, 10:09)
tas pats sad.gif Įtariu, kad pastą SP pirkai? wink.gif Užmiršau, kaip jos vadinasi, bet sudėtis labai panašiai atrodo. Nepergyvenk, kažkada ir aš su SP taip išsidūriau. Spintutėje prie kasos buvo išpardavimas visų abejotinų anksčiau jų turėtų prekių, o šitų pastų pilnos lentynos buvo normaliai prikrautos  bigsmile.gif
tokie Chippie atėjimai neretai turi rimtų pasekmių, kaip kad nutiko su Aroma-Zone  biggrin.gif


Nea, pirkau Maximoje, vadinasi Neem toothpaste, o firma (ar brand'as) - Ayucare.
Atsakyti