Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 18, 16:43)
O kazin Kaune Akropolyje  SP gal matet? 


paskambink ir paprašyk, kad atidėtų mirksiukas.gif


bus išbandyta nauja parduotuvė, apie kurią kažkada kalbėjomės Lily Lolo iš UK. Žiūrėkit, kokios spalvos šešėlius užsisakiau bigsmile.gif

user posted image

vis ieškau kažko, ką kažkada sintetinio turėjau ir labai mėgau smile.gif Dabar baisu, kad tik kur pašte neprapultų biggrin.gif
Atsakyti
merginos gal butu atsiliepimu apie Hauschkos svarainiu kuno krema? ar gerai drekina? po vasaros issausejo odele, noriu atgaivinti, o kokosu aliejus iv pavidalais jau uzkniso biggrin.gif
Atsakyti
Ramintėle25, o tu nenori įtraukti į kūno odos priežiūrą bent kažkiek sviestų? Pvz. sviestmedžio, mango? Vistik jie ilgiau išlieka odoje, labiau ją drėkina ir apsaugo, o tau reikia intensyvios terapijos kaip ne kaip smile.gif

kaip labai gerai drėkinantį galiu paminėti Druide losjoną su bičių pieneliu. Berods Nimfali yra kažkokios nuolaidos šiuo metu, tai pigiau buteliukas gautųsi nei pilną kainą mokėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 17:14)
Ramintėle25, o tu nenori įtraukti į kūno odos priežiūrą bent kažkiek sviestų? Pvz. sviestmedžio, mango? Vistik jie ilgiau išlieka odoje, labiau ją drėkina ir apsaugo, o tau reikia intensyvios terapijos kaip ne kaip smile.gif

kaip labai gerai drėkinantį galiu paminėti Druide losjoną su bičių pieneliu. Berods Nimfali yra kažkokios nuolaidos šiuo metu, tai pigiau buteliukas gautųsi nei pilną kainą mokėti smile.gif

Aciu, as nuo spalio pab kazkur visad sviestus pradedu naudoti, kaip orai vesus, ijungia sildyma, oda tada durniuoja, sauseja doh.gif db kazkaip norisi kazko biskuti lengvesnio dar ax.gif reiks uzsukti i Nimfaly apsizvalgyti 4u.gif
o gal esat isbandziusios hauschkos duskes? ieskau pakeitimo Weledai, norisi kazko naujo bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, blog'e kaip suprantu nera kategorijos "maskuokliai"? Reiktu pasidometi Elysmabre veido maskuokliais, labiausiai domina zalio atspalvio (raudoniui slepti). Jei yra bandziusiu, butu gerai sulaukti atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 18, 17:20)
Aciu, as nuo spalio pab kazkur visad sviestus pradedu naudoti, kaip orai vesus, ijungia sildyma, oda tada durniuoja, sauseja doh.gif 


aš tau ir siūlau todėl, kad ji pas tave dabar labai traumuota saulės, kas kad šilta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 18, 15:43)
Cia vadinasi is pavydo nusprokit tos, kurios neturi  biggrin.gif
Nu kaip i ta SP cia man papult? Is darbo pabegt  rolleyes.gif  g.gif O kazin Kaune Akropolyje  SP gal matet?  Ten tai dirba tokioms darboholikems kaip as - iki velumu...


Yra yra, priešais Maximą pirmame aukšte mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasinaudojau ir aš šiandien Biosalos nuolaidom Laverai - turiu Basis sensitive purinantį šampūną ir kondicionierių smile.gif Taip pat prigriebiau rožių pieno plaukų kaukės mėginuką. Mango man labai patiko (berods keturiems kartams užteko), dabar žiūrėsiu, ar šitas kažkuo skirsis smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš vėl su klausimuku... blush2.gif
Elysambre kosmetika nėra sertifikuota ekologiška? Bet ten nėra ir jokių "blogiukų" ? Tas pats ir su Everidey Minerals? smile.gif Beje, ar kas nors bandė Elysambre lūpų dažus?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 16:52)
paskambink ir paprašyk, kad atidėtų  mirksiukas.gif
bus išbandyta nauja parduotuvė, apie kurią kažkada kalbėjomės Lily Lolo iš UK. Žiūrėkit, kokios spalvos šešėlius užsisakiau  bigsmile.gif

user posted image

vis ieškau kažko, ką kažkada sintetinio turėjau ir labai mėgau smile.gif Dabar baisu, kad tik kur pašte neprapultų biggrin.gif

Turiu šėšėlius- Smoky brown spalvos, labai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elaisa @ 2010 08 18, 18:00)
Turiu šėšėlius- Smoky brown spalvos, labai patinka  mirksiukas.gif


o kaip laiko? ax.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 08 18, 19:18)
grazios spalvos apskritai thumbup.gif kiek siuntimas kainavo


aha, patiko ir man spalvos drinks_cheers.gif Tikiuosi, kad užsakyta realiai bus rudai slyvinė rolleyes.gif Siuntimo kaina iki 50 gr - 1,5 svaro.

Lily Lolo siuntimas Europoje:

Europe
Orders weighing up to 50g = £1.50
Orders weighing 51g – 200g = £4.00
Orders weighing 201g+ = £5.00
Atsakyti
Katik gaminau lupu balzama, tik si karta jau ne sau smile.gif Stai kokie rezultatai..
user posted image user posted image
INCI: biciu vaskas, sviestmedis, kokoso aliejus, roziu eliksyras, saltalankiu aliejus, benzoinas.
Atsakyti