Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 02:19)
Perbraukiu ir ten rolleyes.gif bet su protu.Siaip tikrai zinau, kad negalima, tp per plona oda ir pan.
As turiu tokio pat tipo, tik kitos spalvos. drinks_cheers.gif Kiek zinau, ju stiprumas nuo spalvos priklauso g.gif , buna pirkti kur rusu prekiu yra, kaina mazesne nei 20lt.

Hmm hmm, gal kas esat uzmate kazkur, idomu, kur cia Kaune bandyti ieskoti g.gif
Atsakyti
Laba diena visoms mergaitems 4u.gif

jau nebezinau, kaip jus pasivyti kai tik retkarciais apsilankau blush2.gif teks dazniau ateiti.

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 11, 21:36)
o catier esi naudojusi sampunus


cattier sampunu nesu naudojus, bet turiu duso zele su lavandu ekstraktu, visai nieko, tokia kremo konsistencijos, putoja, esu patenkinta.

Dar turiu kauke veidui su moliu, tai irgi esu lb patenkinta.

QUOTE(eglute82 @ 2010 08 11, 21:51)
jau rasiau kazkur, kad esu labai patenkinta. Aciu tau  4u.gif uz galimybe smile.gif is pradziu kelias dienas galvojau, kad man sakutes biggrin.gif nes taip griauze, bet kai oda priprato buvo labai gerai, man labiausiai patiko kinroziu, sviestmedzio ir slamucio kvapai, vanile silpnoka, o ir sese is kart ateme, likusieji liko pas mama.

Sakyk kur perki Cattier kosmetika?


man irgi is pradziu sie dezodorantai grauze, bet kai oda apsiprato tai thumbup.gif

o Cattier perku is cia

del siuntimo i Lietuva nieko neraso, bet turetu buti apie 20eur, o jei uzsakoma uz daugiau nei 150 EUR - siutimas nemokamas.
Didelis pasirinkimas, kainos nesikandzioja.

QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 22:09)
o kas su tuo kvapu?  unsure.gif Ir kokia tavo oda? Nes atsiliepimuose radau, kad sausiaodės labai giria, bet gal čia tiesiog sutapo, kad parašė dvi lenkaitės ir abi su tokia oda?  g.gif

kremai tai kremai, ar turi kažką iš dekoratyvinės? smile.gif


Mano oda vietom sausa, vietom rieboka, siaip jautri ir su issipletusiais kapiliarais.
Makiazo pagrindas nesausina odos, mano odai tiko, tik nelabai skaniai jis kvepia, nezinau kaip nusakyt ta kvapa g.gif nera astrus ir tikrai necheminis ir ne EA, sakyciau kvepia kazkokiom durpem. Bet greitai dingsta tas kvapas, pora minuciu tikrai pakentek galima.

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 16:06)
Gal esate naudoję Aubrey Organics kondicionierių? kokie atsiliepimai?  4u.gif


AO turiu GPB sampuna ir kondicionieriu ir dar melynuju dumbliu kauke.
Man labai smirda (na su naturalios kosmetikos kvapais man vis dar sunku), o poveikis, kaip normaliu priemoniu, sampunas gerai isplauna plaukus, kondicionierius juos suminkstina ir padaro lengvai sukuojamus.

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 12, 22:09)
o gal galit palyginti si Sante Brilliant Care su laveros mango kondiske kuris geresnis g.gif


Laveros mango kondiske skaniai kvepia wub.gif poveikis daug maz panasus, gal Laveros kondiske geriau drekina, bet Sante suteikia daugiau biizgesio. Geriausia turet abu thumbup.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 16, 21:32)
Mano suki prausiklio versija smile.gif



vauuuuu wub.gif


Tikiuosi nepasikartosiu, nes jau neprisimenu ar kalbejau apie tai :

MELVITA

Veikla pradejo 1983 metais ir yra vienas didziausiu naturalios kosmetikos gamintoju Prancuzijoje. Kol kas isbandziau tik pora ju produktu, bet esu lb patenkinta thumbup.gif
Kainos irgi labai prieinamos, o kokybe irgi gera.
turiu :
http://www.mondebio....200ml/4755.html
Apelsinu pilingas kunui ( 12.25 €). Pasakiskai skaniai kvepia wub.gif pilingas gana svelnus, bet mano sausai, jautriai odai idealiai tinka, labai dziaugiuosi ji atradus.

antras atradimas - stangrinantis kremas biustui ( 16.75 €)
http://www.mondebio....s-50ml/930.html

na zinoma, stebuklu nedaro ir krutine netapo labai stangri blush2.gif Bet tikrai malonus kremas, greitai isigeria, gerai drekina, oda siek tiek stangresne tapo. maloniai kvepia.

ir dar vienas stebuklas kunui (15.90 €)
http://www.mondebio....150ml/4930.html

vasara gal siek tiek riebokas, bet ziema - nepakeiciamas. Laaaabai skaniai kvepia, labai gerai drekina, maloni tekstura. Labai rekomenduoju sausiaodems.

Na ir dar turejau Melvitos buciu pieneli, kur vartojau ziema, kad nekibtu prie manes jokie gripai ir slogos. Nezinau ar tai daugiau placebo efektas ar tikrai mane nuo visu ligu apsaugojo ir dar energijos pridave ir slogia ziemos nuotaika toliau nuo manes nustume.

g.gif kazko foto neikele, tai idejau nuorodas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chippie: 18 rugpjūčio 2010 - 12:44
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 12:43)
tradiciskai-kur ir uz kiek pirkai? ax.gif


Aroma Zone avokadų koncentratas padėtas prie sviestų - už 30 ml prašo 5,9 EUR, nei po mažiau, nei po daugiau nėra smile.gif

ką čia reklaminti - jūs ieškot paakiams kažko gatavo, sumaišyto, o aš einu per sviestus. Va kada susėsim ir pasidalinsim patirtim gossip.gif

QUOTE(Chippie @ 2010 08 18, 13:40)
teks dazniau ateiti.

Didelis pasirinkimas, kainos nesikandzioja.

Makiazo pagrindas nesausina odos, mano odai tiko, tik nelabai skaniai jis kvepia, nezinau kaip nusakyt ta kvapa g.gif  nera astrus ir tikrai necheminis ir ne EA, sakyciau kvepia kazkokiom durpem. Bet greitai dingsta tas kvapas, pora minuciu tikrai pakentek galima.


tikrai kad visai mus apleidai ax.gif

didelis, tai didelis, bet kodėl tie tavo išgirti dezodorantai toks deficitas ir jų šiame puslapyje nėra, tai nesuprantu tongue.gif

ačiū už komentarą - labai jo laukiau 4u.gif Jau maniau, kad pamiršai smile.gif Kaip suprantu, Naturado yra trys atspalviai ir būtent tavo paminėtas pats šviesiausias?? Norisi išbandyti, kvapas jei greit nusikvepia, tai ne problema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 18, 11:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
toks:
user posted image

Cia dauguma musu turejo ji, labai patiko visoms, tik beda, kad LT ju nera, reikia siustis...


Laba diena, mergytės 4u.gif Labai sudomino tas "žalio lapo" tušas. Kaip supratau, jį atsisųsti galima per tarpininkes, bet iš kokios parduotuvės jį užsakinėjate? Labai dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elaisa @ 2010 08 18, 14:25)
Laba diena, mergytės 4u.gif Labai sudomino tas "žalio lapo" tušas. Kaip supratau, jį atsisųsti galima per tarpininkes, bet iš kokios parduotuvės jį užsakinėjate? Labai dėkinga už atsakymus  4u.gif

Taip, per tarpininkes , galima net per SM tarpininkes, taciau kadangi pas mane yra saules ir menulio uztemimai galvoje, abu kartu sudejus, as pamirsau ir kuri cia mums padejo ir is kokios pard. doh.gif doh.gif
Gal zinot kokiu naturaliu lasu atminciai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 18 rugpjūčio 2010 - 13:47
QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 14:17)

tikrai kad visai mus apleidai  ax.gif

didelis, tai didelis, bet kodėl tie tavo išgirti dezodorantai toks deficitas ir jų šiame puslapyje nėra, tai nesuprantu tongue.gif

ačiū už komentarą - labai jo laukiau  4u.gif Jau maniau, kad pamiršai smile.gif Kaip suprantu, Naturado yra trys atspalviai ir būtent tavo paminėtas pats šviesiausias?? Norisi išbandyti, kvapas jei greit nusikvepia, tai ne problema smile.gif


Jei kalbi apie ushuaia-bio dezodorantus, tai jei yra deficitas naturalios kosmetikos parduotuvese, nes ju gamintojas yra panausaus tipo kaip pvz l'Oreal, ir dezodorantai - tai marketingo sumetimais isleista visai geru tiek poveikiu tiek sudetimi ir sertifikuotu ecocert naturaliu kosmetikos priemoniu linija, todel juos galima isigyti tik ten, kur ir visas likusias nenutaralias priemones t.y. paprastose parduotuvese.

Va pvz prancuziska kosmetikos firma Bourjois irig eme ir isleido atskira naturalios kosmetikos linija - UNE, dabar reklamuojasi per visur, kur gali, bet man kazkaip priimtiniau pirkti firmu, turinciu gilesnes tradicijas ir filosofija, produktus.

Del Naturado - kadangi isbandziau tik viena atspalvi, tai nelabai galiu komentuoti. Jie raso, kad sviesiaodems geriau tiktu rozinis atspalvis, bet man roziniai atspalviai nelabai patinka ir norisi siek tiek tamsesnio/intensyvesnio atspalvio.
Kvapas tikrai nera problema, pora minuciu tikrai, kad galima pakenteti. Be to as labai jautri kvapams ir man retai kada patinka labai naturalus kvapai blush2.gif
todel vis ieskau priemoniu, kad poveikis butu geras, bet, kad ir skaniai kvepetu.
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 08 18, 14:55)
Jei kalbi apie ushuaia-bio dezodorantus

Del Naturado - kadangi isbandziau tik viena atspalvi, tai nelabai galiu komentuoti. Jie raso, kad sviesiaodems geriau tiktu rozinis atspalvis, bet man roziniai atspalviai nelabai patinka


apie šituos drinks_cheers.gif Tai va, ir problema, kur jų gauti doh.gif

aš supratau, kad Naturado Bronze yra pats tamsiausias, tai tikrai ne man. O tas Sable toks smėlinis (daug tepti vistiek neplanuoju). Rožinio prisibijojau, kad neatrodyčiau kaip rožinis paršelis biggrin.gif Iš tavo posto anksčiau supratau, kad tas smėlis duoda tiesiog sveiką atspalvį, taip? g.gif

gal tu gali iš šito puslapio pasakyti, ar Ivory yra tas Sable, ar Rose? Čia smile.gif

nes pagal Biolander man šviesesnis už Rose atrodo būtent Sable smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 18 rugpjūčio 2010 - 14:23
QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 14:47)
Diva:), padėjo jums iš Marijampolės moteris berods - su tokiu rimtu baltu katinu avatare. Bet niko nepamenu sad.gif

O gal dar parduotuvę, iš kurios užsakinėjot, prisiminsit? ulta.com šio tušo nėra arba jo neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elaisa @ 2010 08 18, 15:34)
O gal dar parduotuvę, iš kurios užsakinėjot, prisiminsit? ulta.com šio tušo nėra arba jo neradau  g.gif


į mane tu, aš viena smile.gif Discountbeautycenter mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2010 08 18, 13:21)
Hmm hmm, gal kas esat uzmate kazkur, idomu, kur cia Kaune bandyti ieskoti g.gif

Jei dar egzistuojanti vietele-Kaune prie Zanavyku turgaus, rusisku papildu kioskas. Siaip rasit rusisku prekiu kioskeliuose/parduotuvelese. Manau turetu buti ir aliejus.com parduotuveje. (yra tema apie ta vakuumini masaza tauremis, tik favorituose kazkodel nebematau, gal seniai berasyta. pagooglinkit, panos, jei placiau domites 4u.gif )
QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 14:17)
Aroma Zone avokadų koncentratas padėtas prie sviestų - už 30 ml prašo 5,9 EUR, nei po mažiau, nei po daugiau nėra smile.gif
ką čia reklaminti - jūs ieškot paakiams kažko gatavo, sumaišyto, o aš einu per sviestus. Va kada susėsim ir pasidalinsim patirtim gossip.gif

Reiks isidemti, gal su kt. traukinuku prigriebciau perpus su drauge, vienai kiek per daug 4u.gif
drinks_cheers.gif
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 18, 14:49)
Daugiau kiaurai persvieciama- nieko neatsimenu  biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 18, 16:30)
Na ką gi, turiu ir aš jau AO kondicionierių su kamelijom. Bet išbandysiu, manau, tik savaitgalį, nes šiandien ryte plaukus jau išsiploviau. ax.gif

Cia vadinasi is pavydo nusprokit tos, kurios neturi biggrin.gif
Nu kaip i ta SP cia man papult? Is darbo pabegt rolleyes.gif g.gif O kazin Kaune Akropolyje SP gal matet? Ten tai dirba tokioms darboholikems kaip as - iki velumu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 18 rugpjūčio 2010 - 15:45
QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 15:21)
apie šituos  drinks_cheers.gif Tai va, ir problema, kur jų gauti  doh.gif

aš supratau, kad Naturado Bronze yra pats tamsiausias, tai tikrai ne man. O tas Sable toks smėlinis (daug tepti vistiek neplanuoju). Rožinio prisibijojau, kad neatrodyčiau kaip rožinis paršelis biggrin.gif Iš tavo posto anksčiau supratau, kad tas smėlis duoda tiesiog sveiką atspalvį, taip?  g.gif

gal tu gali iš šito puslapio pasakyti, ar Ivory yra tas Sable, ar Rose? Čia smile.gif

nes pagal Biolander man šviesesnis už Rose atrodo būtent Sable smile.gif


jei lb tu dezodorantu reikia tai per AZ galim pasitarti mirksiukas.gif

Del Naturado - tai sable duoda lengvo idegio atspalvi.
Cia sable sudetis, as mestelejau aki i Ivory ir Natural sudetis ir nepastebejau skirtumo blink.gif reiketu nuodugniau pastudijuoti.
Inci : Ribes Nigrum Floral Water*, Alcohol*, Glycerin*, Passiflora Edulis Seed Oil*, Camelia Sinensis (Green Tea) Seed Oil*, Polyglyceryl 6 Distearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil*, Copernicia Cerifera (Carnauba) wax*, Mauritia Flexuosa fruit oil*, Silica, Water / Aqua, Xanthan Gum, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, [+/ Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77941), Iron Oxides (CI 77499)].
* ingrédients issus de l'agriculture biologique
100% naturel, 90.40% biologique, 100% des ingrédients végétaux sont biologiques, Sans parfum ni allergène, sans conservateur.

prisiminiau MB komentara apie lavera mangu sampuna : kas cia kates sysium smirda doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti