Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

po nakties, po panaudojimo kameliju balzamo - plaukas super, lygesni, pamaitinti. Labai fainas balzamas, nepasunkina man.
Atsakyti
Klausimukas: ką darom su "žalio lapo" tušu? 4u.gif Maniškis baigias jau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 02:19)
Sutinku pilnai.
Ir cia faktas, tik nenurasyciau pilnai EA ir baziniu alieju-vistiek yra ir sildanciu, skatinanciu kraujotaka. Tikrai prisideda prie rezultato Bet kad ten pirkti brangiausius, ale superinius kremus vien del to, kad „raso“, tai... Sociai pakanka kokio bazinio al. ir gero (kraujotaka skatinancio, sildancio) EA. Po masazo tauremis dar isivynioti i plevele, kad gerai uzkaistu ir to sociai per akis manau, nera stebuklinguju kremu; netingint rezulatas labiau matysis nuo ideto darbo masazuojant, tikrai ne nuo kremuku. Nesvaistykit pinigu jiems, o geriau imkites ranku darbo biggrin.gif wink.gif

Perbraukiu ir ten rolleyes.gif bet su protu.Siaip tikrai zinau, kad negalima, tp per plona oda ir pan.
As turiu tokio pat tipo, tik kitos spalvos. drinks_cheers.gif Kiek zinau, ju stiprumas nuo spalvos priklauso g.gif , buna pirkti kur rusu prekiu yra, kaina mazesne nei 20lt.

Dėl tepimo/netepimo gal per stipriai pasakiau, kad NIEKAS neveikia 4u.gif EA ir bazinių aliejų mišiniu tikiu smile.gif bet turėjau omeny, kad tik kremukas nieko tikrai nepadarys, reikia masažo būtinai ax.gif Ir sporto, ir mitybą prižiūrėt. Aš šianakt beveik nemiegojau, tai turėjau laiko viską apmąstyt, tai nusprendžiau rimtai užsiimti celiulitu biggrin.gif

O kaip dėl tu taurių spalvų? aš turiu žalias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 02:19)
Koks egzotiskas, negirdetas pavadinimas  bigsmile.gif  kam dar naudotini?


čia muilui atsparių, nenumuilinamų avokado medžiagų koncentratas. Turi daug fitosterolių, vitaminų ir mineralų, tinka ir ypač jautriai odai. Jis naudojamas kaip raminanti, anti age priemonė - maišomas į kremus, balzamus.

kaip neseniai čia buvo minėta, kad jeigu netinka koks kremukas paakiams, iškart toje srityje atsiranda bėrimas. Tai man nuo dviejų dalykų neatsiranda - kreminio sviestmedžio ir koncentruotų avokadų.

kadangi rytais dabar išvis nieko netepu, tik ledukai ir kartais hidrolatas, o šių sviestų lengva padauginti, kad tušas plauktų, tai savo paakių priemonėmis pasitepu vakare grįžusi į namus, kai makiažą nusiplaunu arba vos vos jau eidama miegoti. Labai atsigavusios akys ryte būna. Nusiprausiu vandeniu, tai tikiu, kad ir tos muilui atsparios geros medžiagos neišsiplauna, lieka smile.gif

kai ateis ruduo ir rytais bus poreikis veido kremui, paakių priežiūra į rytą grįš smile.gif
Atsakyti
turbut ir man kokiu 2vnt zalio lapo tusu reiktu biggrin.gif
beje kiek laiko jis neatidarytas galioja?

nors siaip naudoju elysambre jau turbut puse metu ir dazant kasdien jis ne negalvoja baigtis, nedziuva kaip daug kas rase ir vis dar kaip ir is pradziu sepeteliu pasikabina perteklius tuso
tik vistiek baime, kad viena diena bus streso is kur tusa iskasti
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 17, 23:46)
isbandziau su kamelijom kondika

nu plaukai pasaka, lengvi, tiesu. laikiau 30minuciu. mano plaukai dazyti, sausi.

Ką reiškia "tiesūs"? Ar tavo plaukai ir šiaip tiesūs? Nes aš nenoriu, kad maniškes garbanas ištiesintų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 18, 10:33)
turbut ir man kokiu 2vnt zalio lapo tusu reiktu biggrin.gif
beje kiek laiko jis neatidarytas galioja?


o kas čia per tušas? Nei atostogos, nei karštis man smegenų nepraplovė, ir temą atidžiai skaitau, bet niekaip neįsikertu lotuliukas.gif

Tikrai, kad psichozė su tuo kamelijų šampūnu ir kondicionierium lotuliukas.gif dabar jau ir man jo reikia!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 18 rugpjūčio 2010 - 10:00
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 18, 10:57)
o kas čia per tušas? Nei atostogos, nei karštis man smegenų nepraplovė, ir temą atidžiai skaitau, bet niekaip neįsikertu lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
toks:
user posted image

Cia dauguma musu turejo ji, labai patiko visoms, tik beda, kad LT ju nera, reikia siustis...
Atsakyti
as tai neturejus to zalialiapio bet vilioja mane geri atsiliepimai ir dar kiek suprantu jo sepetelis guminis, ko jau spejau pasiilgti nuo chemijos laiku.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 18, 11:02)
Cia dauguma musu turejo ji, labai patiko visoms,


nu przepraszam, Diva:), tikrai ne visoms jis patiko tongue.gif Man net labai nepatiko: parsisiunčiau, pabandžiau ir teko parduoti. Ypatingo vaizdo mano blakstienoms jis nedavė, bet tai tiek to. Baisiausiai nepatiko, kad tepė paakius. Pirmas tušas, su kuriuo prie veidrodžio bėgdavau ir dieną, ko niekad nenutikdavo ir nenutinka su Hauschka ar Elysambre tušais. Jau nekalbu, kad į vakarą vaizdelis būdavo visai graudus...

na bet kaip smagu - nei psichozės bus man dėl žalio lapo tušo, nei dėl kamelijų balzamo - nes nei tiesinti, nei švelninti plaukų nereikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 11:48)
nu przepraszam, Diva:), tikrai ne visoms jis patiko tongue.gif Man net labai nepatiko: parsisiunčiau, pabandžiau ir teko parduoti. Ypatingo vaizdo mano blakstienoms jis nedavė, bet tai tiek to. Baisiausiai nepatiko, kad tepė paakius. Pirmas tušas, su kuriuo prie veidrodžio bėgdavau ir dieną, ko niekad nenutikdavo ir nenutinka su Hauschka ar Elysambre tušais. Jau nekalbu, kad į vakarą vaizdelis būdavo visai graudus...

na bet kaip smagu - nei psichozės bus man dėl žalio lapo tušo, nei dėl kamelijų balzamo - nes nei tiesinti, nei švelninti plaukų nereikia  cool.gif

O man nei kas bego, nei kas tepe - tiesiog tobulas tusas smile.gif pora kartu padazau - duoda tik spalva. kelis kartus - buna ilgos storos blakstienos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 18, 05:55)
Apelsininis manau daugiau papurinantis, tai jei Purity tau tinka, tai gal šis labiau prilips, nors man tai ir mango labai fainutis smile.gif

Aciu uz komentara, as irgi taip galvojau drinks_cheers.gif bet kazko po nakties nebenoriu to laveros lotuliukas.gif reikia ilisti i savo uzrasus, kurie sampunai the best. Gal apsispresiu doh.gif (daugiau tokiu galvos skausmu biggrin.gif )

QUOTE(Dolphin @ 2010 08 18, 08:17)
O kaip dėl tu taurių spalvų? aš turiu žalias ax.gif

As geltonas. Gal reiktu pagooglint, kaip ten su tuo intensyvumu, kurios kietesnes/minkstesnes g.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 18, 09:22)
čia muilui atsparių, nenumuilinamų avokado medžiagų koncentratas.

Kaip idomu bigsmile.gif moki isreklamuoti gera dakta thumbup.gif tradiciskai-kur ir uz kiek pirkai? ax.gif

Merginos, zalio lapo tuso dizainas pasikeite ar as perkaitau? Kad lyg juoda bonkute budavo su zalio lapo paveiksliuku ant sono mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 18, 10:54)
Ką reiškia "tiesūs"? Ar tavo plaukai ir šiaip tiesūs? Nes aš nenoriu, kad maniškes garbanas ištiesintų... unsure.gif

na, mano plaukai taip, prie tiesiuju... tai zymiai graziau krenta plaukas, toks pats plaukas lygesnis, ne siurkstus, kaip visad budavo pas mane. nemanau kad garbanas istiesins, tiesiog graziau gulsis
Atsakyti