Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 17, 20:46)
Šitas gerumas perkamas tik internetu?  4u.gif

Yra Biotekoj Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 08 17, 18:50)
Man ir knieti dėl taurių pasiteirauti blush2.gif  4u.gif  Po kiek laiko masažavimosi su taurėmis pastebėjote rezultatą? ax.gif  Ir kiek apskritai laiko užsiminėjote šia procedūra, rašėte, kad pernai, bet kaip suprantu visus metus tikrai šios procedūros nepraktikavote? mirksiukas.gif

galiu pasakyt is savos varpines...man jau po men nebeliko jokiu kauburiuku (nors as ju ir neturejau lb daug-matesi tik suspaudus,,).masazavausi nuo pora men saziningai kiekv arba kas antra diena...bet as +dar sportuoju, sveikai maitinuosi...bet taures tikrai padejo...nesimato kaubureliu net suspaudus "zandukus" blush2.gif
yra atskira tema "kuno prieziuros" skyrelyje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 17 rugpjūčio 2010 - 20:00
QUOTE(agnuske @ 2010 08 17, 19:42)
man irgi idomu,nieko panasaus negirdejau.
su 2 taurem turbut vargo daug,tai kiek tu tauriu kazi reiktu pasistatyt ir kokiu tankumu g.gif  taip pasistatai, palaikai 15 min ir viskas?

niu , mergos, isprotejot lotuliukas.gif prisistatyti tik ant nugaros galima, kai bronchitas lotuliukas.gif su siomis reikia pastatyti ant aliejuotos odos ir "vazineti ", paieskok youtube, bet ten daugiausiai parodyta masazai nugarai
Briliant, kai ipranti, tai kasdien nesunku "pavazineti" jomis, per slaunus as is karto abiem isigudrinusi buvau-su viena ranka per viena slauni, su kita-per kita. arba prie tv sedint,subineleirgi abiem taurem. Zodziu, jei nepatingeti ir dar parinkti aliejuka, rezultatas pakankamai greitai matosi smile.gif
Atsakyti
vat ir vazinek kiekviena vakara ir subineles nepamirsk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 17, 22:44)
vat ir vazinek kiekviena vakara ir subineles nepamirsk smile.gif

o va valios tai man truksta doh.gif
reiks gal koki priminima telefone pasidaryt laugh.gif Bet reikia tikrai.. nes kazkokia diena sokau i sortus ir issigandau swoon.gif veidas ir plaukai priziureti isciustyti, o visa kita liko be prieziuros smile.gif) na bent Druide kremuka nusipirkau palepinimui tongue.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
QUOTE(ernesin @ 2010 08 11, 23:56)
Pas daugumą čia tokios problemos, maniškiui padėjo su šia problema susitvarkyti šis losjonas nuo pleiskanų 4u.gif

Kaip tik šiuo metu testuoju šį, labai jau galvos oda išsausėjo doh.gif , o dar ir šampūnų teko pakaitaliot, kai ne ištisai namuose. Tikiuosi teigiamo efekto rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 17 rugpjūčio 2010 - 22:09
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 17, 15:44)
Sveikos merginos, retai cia beuzeinu bet tik uzeik ir jau i sarasiuka nauji pirkiniukai biggrin.gif
gal yra isbandziusiu si paakiu kremuka?user posted image
Domina ar nera labai riebus ar greit susigeria bei draugauja su tusu?




turiu, bet nebenaudoju...poveikio kazkokio labai pastebimo tikrai nesulaukiau, gal tik is pradziu...o nustojau naudoti todel kad kazkaip aplink isorini akies kamputi kokio 1 cm spinduliu ,atsirado tarsi mazu spuogeliu. kelis kartus eksperimentavau ar tikrai nuo sito kremuko, nes labai jau gaila ismesti (man ir tos pacios serijos drekinamasis kremas netiko tai teko atsisveikinti verysad.gif ), bet tikrai nuo jo... pagalvojau dar, kad gal per jauna - 28...nors jis neatrodo sunkus...
Atsakyti
isbandziau su kamelijom kondika

nu plaukai pasaka, lengvi, tiesu. laikiau 30minuciu. mano plaukai dazyti, sausi.

Drauge laike tik 2 minutes, tai irgi labai patenkinta svelnumu. jos plaukai normalus, nedazyti.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 16, 16:25)
Dėkui  4u.gif
Darausi kremą kaip priedą tik, su juo masažiukus darausi smile.gif kremą taip ar taip kūnui gaminuosi, ta, manau, geriau gamintis iš tų ingredientų, kurie padėtų ir kažkiek nuo celiulito smile.gif man pačiai gerokai celiulitas pamažėjo rytais atradus kontrastinį dušą, kartais dar pamankštinu kojytes, masažiuką darausi filmą žiūrėdama, na ir aišku mitybą bandau koreguot smile.gif celiulitas, manau, viena iš didžiausių problemų, kurios be galo sunku atsikratyt  verysad.gif

Aha amziaus problema verysad.gif Nors as kuda bet tas bjaurybe matosi ir pas mane verysad.gif Jau net parduotuvej stovedama galvojau gal paimti Weledos anticeliulitini krema g.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 08 16, 17:28)
skaiciau kazkokio daktaro straipsni, kad celiulitas nera problema smile.gif

Kaip ne, kaip ne verysad.gif
Reiks pasieskot ir nusipirkt tas taures.
Nors as sportuoju, spec. pratimai kojoms, slaunims ir uzpakaliui, bet nepakankamas rezultatas, norisi geriau ax.gif

O gal yra atsiliepimu apie Weledos anticeliulitini g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 15, 20:26)
nesu net bandžiusi - man užtenka temoje paskaityti, kad mišriaodžių ji netenkina, tai net nesikankinu biggrin.gif

Labai sveikas poziuris thumbup.gif as irgi pirma pasidomiu apie patyrimus kitu kailiu, tada pasinaudoju savo intuicija ir tada arba bandau, arba perku be bandymu, arba perzegnoju biggrin.gif
QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 08:49)
Hauschkos tai man pasirodė, kad nemažai - kokie 5 atspalviai tikrai bus smile.gif Nvey nežinau
nežinau, kada įvyks testavimas. Krempudra tai ta, bet reikia išsinagrinėti kelius, kuriais galima ją gauti  4u.gif

Tai tureciau issirinkti, as irgi apie tiek galvojau. Vakar dar temutes varciau, nvey atspalviai buvo berods ideti, tai tikrai dar daugaiu nei 5 buvo thumbup.gif
Aisku, zodziu, lauksim ziniu bet kada drinks_cheers.gif man asmeniskai skystos pudros iki spalio neprireiks, tai tikiuosi speti istesuoti hauschka ir nvey, sulaukti tavo ats. ir issirinkti pacia geriausia biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif
QUOTE(Ayaan @ 2010 08 16, 11:47)
Nvey esu bandžius SP, tepės visai fainai, skysta tokia, bet nepamenu jau, kokia tai konkrečiai buvo. Bet nenusipirkau tada, jau nebepamenu, kodėl tiksliai, gal pasirodė, kad per mažai maskuoja.
Nusipirkau Lavera, nepatiko,

Gal tokia bandei?
user posted image
Si kiek susidariau nuomone maziau maskuojanti, o delux (e?) jau tokia iseigine, pamaskuojanti:)
Tai lavera nesk i isparduotuve, vis ne toks nuostolis bus wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 12:15)
savaitgalį išbandytas štai toks daiktas - avokadų fitosteroliai iš AZ:

Koks egzotiskas, negirdetas pavadinimas bigsmile.gif kam dar naudotini?
QUOTE(Honey @ 2010 08 16, 12:40)
Sugundėt Nvey Deluxe (man reik maskuojančios), tai dabar jau prasidės galvos skausmas kaip čia ją gaut pamėginimui, nes iki šiol nei viena mėginta to nedarė ax.gif
Apie sia gera nuomone susidariau wink.gif garsiai rek, kas sutiks duoti pasiteplioti biggrin.gif
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 16, 18:28)
o visi anti celiulitiniai kremai tik ispustas burbulas
kad masazuojant su kazkokiu aliejum ar kremu pagrazejo oda tai naturalu, nes pagerejo nuo masazo

Sutinku pilnai.
Ir cia faktas, tik nenurasyciau pilnai EA ir baziniu alieju-vistiek yra ir sildanciu, skatinanciu kraujotaka. Tikrai prisideda prie rezultato Bet kad ten pirkti brangiausius, ale superinius kremus vien del to, kad „raso“, tai... Sociai pakanka kokio bazinio al. ir gero (kraujotaka skatinancio, sildancio) EA. Po masazo tauremis dar isivynioti i plevele, kad gerai uzkaistu ir to sociai per akis manau, nera stebuklinguju kremu; netingint rezulatas labiau matysis nuo ideto darbo masazuojant, tikrai ne nuo kremuku. Nesvaistykit pinigu jiems, o geriau imkites ranku darbo biggrin.gif wink.gif
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 17, 17:13)
tomis tauremis negalima vidines slaunu puses vakumuoti)
Dobiliuke, va tokios taures
http://rytuzenklai.l...uklingos_taures

Perbraukiu ir ten rolleyes.gif bet su protu.Siaip tikrai zinau, kad negalima, tp per plona oda ir pan.
As turiu tokio pat tipo, tik kitos spalvos. drinks_cheers.gif Kiek zinau, ju stiprumas nuo spalvos priklauso g.gif , buna pirkti kur rusu prekiu yra, kaina mazesne nei 20lt.
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 17, 18:11)
Mano kondicionierius kaip tik į pabaigą - skaitau aš čia jus kelias dienas jau ir galvoju, bandyti šitą, ar ne...
Bet bijau, kad per sunkus bus, nenoriu sulipusių plaukų, ypač kai tiesūs pas mane, nors ir balinti...  ax.gif Sante Brilliant labai patiko, bet noriu kažko naujo  biggrin.gif Matyt, bus Laveros basis sensitive arba mangų, ar koks ten

Kalbi beveik mano lupomis biggrin.gif siaip jei jauti, kad nera poreikio super stipriam poveikiui, gali ir nepirkti. As is seno iprocio beprotiskai gaivinti, drekinti ir t.t. plaukus vis prisitepu be saiko arba per stipriu priemoniu, bet ziuriu, kad visai man ju nebereikia-apynormaliai plaukai, pakanka sampuno, sante kondic. laselio ir kartkartemis aliejumi patepti, palaikyti.
Man sante irgi tiko, patiko drinks_cheers.gif tik kazkiek pabodo, gal kad tiek mazai tepti pakanka, kazkaip moraliskai atgyvena biggrin.gif moteriska logika doh.gif
Man kauke lavera basis visai patiko, turiu, bet retokai bepanaudoju, nes kaip ir minejau, nebereikia tiek visko plaukams smile.gif Basis kondic. manau turetu buti neblogas ir tikti, kadangi lengvesnis bus uz kauke, bet is esmes toks pat smile.gif

Papildyta:
Merginos, as dar su klausimu. Ar imti sampuna galvoju, ar ne. Ot dilema biggrin.gif
Lavera apelsinu, Lavera mangu ar geriau susilaikyti? Kaip svelnu sampuna naudoju OP, bet va Purity jau nebedaug liko-but gerai kazkoki sampuna prigriebti aliejinems kaukems isplauti, o ir siaip kaip stipresni, padziovinti riebias saknis kaip sakant rolleyes.gif . (Saknys riebios, plaukai ploni, jei dar kas nezino lotuliukas.gif )
Labiau linkstu prie apelsininio, bet cia tik paskaicius blog'o nuomones (ir, aisku, kliaujantis nuojauta, kad citrusinis vaisius, tai ir geriau plauti turetu biggrin.gif )
Atveskit i teisinga kelia, turiu issirinkti iki rytojaus unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 08 17, 20:13)
P.S mano plaukai ne sviesus,bet dirbu grozio salone,bendrauju su kirpejomis,tai sita dalyka zinau

Kirpejos kazka apie chna ismano? blink.gif Ar cia apie tuos cheminius su 0,01% zolyciu, kuriuos kirpejos vadina „augaliniais“?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 02:19)
Merginos, as dar su klausimu. Ar imti sampuna galvoju, ar ne. Ot dilema biggrin.gif
Lavera apelsinu, Lavera mangu ar geriau susilaikyti? Kaip svelnu sampuna naudoju OP, bet va Purity jau nebedaug liko-but gerai kazkoki sampuna prigriebti aliejinems kaukems isplauti, o ir siaip kaip stipresni, padziovinti riebias saknis kaip sakant rolleyes.gif . (Saknys riebios, plaukai ploni, jei dar kas nezino lotuliukas.gif )
Labiau linkstu prie apelsininio, bet cia tik paskaicius blog'o nuomones (ir, aisku, kliaujantis nuojauta, kad citrusinis vaisius, tai ir geriau plauti turetu biggrin.gif )
Atveskit i teisinga kelia, turiu issirinkti iki rytojaus unsure.gif  4u.gif

Apelsininis manau daugiau papurinantis, tai jei Purity tau tinka, tai gal šis labiau prilips, nors man tai ir mango labai fainutis smile.gif

Pirmi atsiliepimai apie mango kondicionierių: liko labai minkštas plaukas, nors blizgesio pasigedau lyginant su AO GPB, bet dar tik kartą naudojau, bus matyti ateityje ar darys didesnį poveikį plaukučiams rolleyes.gif
Atsakyti