Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Odrey @ 2010 08 17, 16:36)
As dejau  gal vysnios dydzio kieki. Laikiau 2 min garantuotai. Plaukai mano iki puses nugaros ir ju daaaaug.
O gal Jusu plaukuciai tiesiog yra pakankamai sveiki, ir tokio intensyvaus kondicionieriaus jie nepasisavina normaliai.


Na va, as dejau gal dvieju vysniu ir laikiau, kol kuna ploviau ax.gif Na galiukai pasauseje ir paskilineja. Siaip nera labai tragiski, dregmes, tai norisi, ypac vasara.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 17, 09:39)
Sveikos mergaites, vakar po darbo nepatingejau i SP nuvaziuot, ir isigyjau vakar gausiai aptarta AO kondicionieriu su kamelijom. Dieve koks geris jis mano pasiputusiams ir besisukantiems plaukams  bigsmile.gif  ( cia zinoma po pirmo plovimo tik). Negaliu savo plaukais atsidziaugti. Jokio slapio efekto jis man nepaliko. Bet "pazabojo" mano issausejusias garbanas. Reiks dar pameginti pries plovima palaikyt 15 min, gal tada tas slapias efektas atsiras.
Bet kol kas jis man labai labai labai  thumbup.gif

Zėzau, net skrandį suspaudė, kaip aš irgi noriu! doh.gif Rytoj važiuosiu pro šalį, tai būtinai užsuksiu nusipirkti. thumbup.gif

QUOTE(Odrey @ 2010 08 17, 16:36)
As dejau  gal vysnios dydzio kieki. Laikiau 2 min garantuotai. Plaukai mano iki puses nugaros ir ju daaaaug.

Oho! Neįsivaizduoju, kaip tokio kiekio kondicionieriaus gali užtekti šitiekai plaukų. blink.gif O tepei per visą ilgį ar tik galus?
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 16, 20:32)
O kiek laiko išliko poveikis dėl celiulito? Ar dabar nuolat daraisi masažiukus su taurėm? smile.gif

Nuo praeitos vasaros nebemasazuoju (tingiu baisiai, ), bet kol kas atgal negrizo celiulitas, tik vidine slaunu puse nelabai patenkinta, o tomis tauremis negalima vidines slaunu puses vakumuoti)
Dobiliuke, va tokios taures
http://rytuzenklai.l...uklingos_taures
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 17, 17:06)
O tepei per visą ilgį ar tik galus?


Paprastai tepu puse ilgio, kadangi plaukai iskarpyti, tai tu galiuku visur pilna. Ne viso ilgio netepu, bent kol kas, o sitas kondic.toks tirstas tirstas,tai ismozojau tarp slapiu delnu ir visai pakankamai ten to kiekio vysnios dydzio. Na ka as cia pasakoju, pamatysit pacios. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 17, 11:46)
Atėjau parašyti atsiliepimų apie john masters organics smile.gif
Turiu veido prausiklio su jojoba ir ženšeniu bei kremuko su žaliąja arbata ir rožėmis meginėlius smile.gif
Visų pirma, tai šios priemonės be galo taupios! Be to, jų sudėtys superturtingos thumbup.gif  O kvapas  wub.gif tokie grynai ea mišiniai.. negaliu atsiuostyti 4u.gif jokio sintetiškumo net primint negali.
Kremuko reikia labai mažai. Jis lengvas, bet gerai pasiskirsto ir tikrai labai mažai reikia. Padrėkina odą, toks komfortas iš kart jaučiasi. Oda tampa matinė. Skirtas normaliai/sausai odai. Man jis idealiai tiko smile.gif
Prausiklis plauna laabai švariai, turi truputį šveičiamųjų dalelių, bet jų nedaug ir tikrai nedrasko odos smile.gif Neputoja, toks pienelio konsistencijos. Šito irgi reikia mažo lašiuko.
Naudojau abi priemones galbūt 4 kartus. Žodžiu, užskaitau priemones smile.gif

Nu bet kvapas  wub.gif  biggrin.gif


Turėjau irgi to prausiklio mėginuką ir dar serumo kažkokio, tiksliai nebepamenu - tai galiu pritarti, kad labai teigiami įspūdžiai thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 17, 17:27)
lotuliukas.gif oj negaliu, ir as noooriu to AO kameliju kondika  lotuliukas.gif  leksiu pirkti po darbo..


Mano kondicionierius kaip tik į pabaigą - skaitau aš čia jus kelias dienas jau ir galvoju, bandyti šitą, ar ne... g.gif Bet bijau, kad per sunkus bus, nenoriu sulipusių plaukų, ypač kai tiesūs pas mane, nors ir balinti... ax.gif Sante Brilliant labai patiko, bet noriu kažko naujo biggrin.gif Matyt, bus Laveros basis sensitive arba mangų, ar koks ten rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 17, 17:13)
Nuo praeitos vasaros nebemasazuoju (tingiu baisiai, ), bet kol kas atgal negrizo celiulitas, tik vidine slaunu puse nelabai patenkinta, o tomis tauremis negalima vidines slaunu puses vakumuoti)
Dobiliuke, va tokios taures
http://rytuzenklai.l...uklingos_taures

Man ir knieti dėl taurių pasiteirauti blush2.gif 4u.gif Po kiek laiko masažavimosi su taurėmis pastebėjote rezultatą? ax.gif Ir kiek apskritai laiko užsiminėjote šia procedūra, rašėte, kad pernai, bet kaip suprantu visus metus tikrai šios procedūros nepraktikavote? mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi idomu,nieko panasaus negirdejau.
su 2 taurem turbut vargo daug,tai kiek tu tauriu kazi reiktu pasistatyt ir kokiu tankumu g.gif taip pasistatai, palaikai 15 min ir viskas?
Atsakyti
na, ka, nubegau ir as i SP, nusipirkau user posted image
, kokosu alieju i aisku

user posted image
laikysiu ji kaip kauke virs 15min.
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 17, 14:44)
Sveikos merginos, retai cia beuzeinu bet tik uzeik ir jau i sarasiuka nauji pirkiniukai biggrin.gif
gal yra isbandziusiu si paakiu kremuka?


Aš nebandžiau, bet kiek buvo atsiliepimų, tai nei vieno teigiamo, kiek pamenu. Dauguma sakė, kad tas pats, kas nieko neteptum. Tai aš po tokių komentarų jo net nebandžiau.

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 17, 16:06)
Zėzau, net skrandį suspaudė, kaip aš irgi noriu! doh.gif Rytoj važiuosiu pro šalį, tai būtinai užsuksiu nusipirkti. thumbup.gif



QUOTE(Eve-line @ 2010 08 17, 16:27)
lotuliukas.gif oj negaliu, ir as noooriu to AO kameliju kondika  lotuliukas.gif  leksiu pirkti po darbo..


Na ir užviriau čia košę su tuo kondicionierium lotuliukas.gif
Bet merginos, įvertinkit, ar tikrai jūsų plaukai tokie sausi ir jiems reikia tokio maitinimo, nes, kiek suprantu, visos mes, kurioms patiko šis kondicionierius, turim gana sausus ir pasipūtusius plaukus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 08 17, 14:48)
Mergaites, kuriu plaukai sviesus, gal galit patart del naturaliu plauku dazu. Noriu kiek tamsesnio rudo ar pilko atspalvio. Ar imanoma tai isgauti su naturaliais dazais. Nes labai tamsiai ar raudonai nenorciau.  ax.gif


Ruda atspalvi su naturaliais dazais isgausit,bet pilkos,naturalios tikrai ne - pazaliuosite 4u.gif

P.S mano plaukai ne sviesus,bet dirbu grozio salone,bendrauju su kirpejomis,tai sita dalyka zinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 17 rugpjūčio 2010 - 19:15
QUOTE(Brilliant @ 2010 08 17, 13:45)
Sveikos mirksiukas.gif  Merginos, o kurios naudojate AO kondicionierių su kamelijomis, tai laikote keletą minučių ar 15 min, kaip nurodyta SP puslapyje,? Ten nurodyta, kad laikant 15 min. reikia perplauti su šampūnu tada plaukus g.gif  Keistai man, taip atrodo visą gerumą kondic. nuplaut šampūnu blink.gif


Aš irgi nusižiūrėjusi nusipirkau AO kondiškę su kamelijom, laikiau po plovimo kokį 10 min., išdžiūvė plaukai nebuvo labai jau stebuklingai glotnūs ir švelnūs, panašiai man kaip ir po Santes Brilliant care.
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 17, 10:46)
Atėjau parašyti atsiliepimų apie john masters organics smile.gif


Šitas gerumas perkamas tik internetu? 4u.gif
Atsakyti