Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 11:33)
koks grožis  wub.gif Su kuo čia??

4u.gif
nes man paskutiniu metu ko tais nesiseka doh.gif biggrin.gif su paskutiniu skystu muilu mistika, dabar vel - per ilgai zaidziant sugadinau visus savo debeselius doh.gif lotuliukas.gif tik keli liko, ir tie patys negraziausi biggrin.gif

muilas su silku ir babassu. kvepintas eukaliptu, spearmint (nezn kaip lt), levandom.

eglute82, Skaidrė, aciu 4u.gif dar vaivorykstes truksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 11 rugpjūčio 2010 - 13:13
Dar pasiguosiu... Pritare MB mano minciai pereit prie naturaliu sampunu.Buvo nelengva,nes nors Urtekram cia daug kam pigus atrodo,paskaiciavus gaunasi 2krt brangesnis nei musu iprastiniai ankciau pirkti visokie Fructis ir pan. Tai cia jau nemazai laiko praejo, isbandem UT su rasulu, ruduoju cukrum, dilgelem, poto Natura Siberica jautriem plaukam,na ir nieks netinka doh.gif Man visi geri,o jam baisiai pleiskanu daug atsirado ir niekaip nepraeina verysad.gif verysad.gif verysad.gif Keistos jos tokios,atrodo lyg alergija kokia,kaip tik kai pradejo naudot pirma UT verysad.gif
Pasakiau db kad dilgeliu vaistinej nupirktu,darysiu nuovira jam prasiskalaut,bet kazi ar gelbes...
Baisu kad spjaus i tuos mano naturalius sampunus doh.gif
Atsakyti
Ir kam Satura tu tas naujoves rodai, as jau uzsimaniau sio
http://biolander.com...w-suchych-bio-/
blush2.gif

Nors paziurejau sudeti ir nebesinori biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 11 rugpjūčio 2010 - 13:36
agnuske, tai gal netinka kokia nors UT šampūno sudedamoji dalis?
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 11, 12:22)
Dar pasiguosiu... Pritare MB mano minciai pereit prie naturaliu sampunu.Buvo nelengva,nes nors Urtekram cia daug kam pigus atrodo,paskaiciavus gaunasi 2krt brangesnis nei musu iprastiniai ankciau pirkti visokie Fructis ir pan. Tai cia jau nemazai laiko praejo, isbandem UT su rasulu, ruduoju cukrum, dilgelem, poto Natura Siberica jautriem plaukam,na ir nieks netinka doh.gif Man visi geri,o jam baisiai pleiskanu daug atsirado ir niekaip nepraeina verysad.gif verysad.gif  verysad.gif Keistos jos tokios,atrodo lyg alergija kokia,kaip tik kai pradejo naudot pirma UT verysad.gif
Pasakiau db kad dilgeliu vaistinej nupirktu,darysiu nuovira jam prasiskalaut,bet kazi ar gelbes...
Baisu kad spjaus i tuos mano naturalius sampunus doh.gif


del pleiskanu. gal tiesiog uzteks pakeisti sampuna ir jos dings? man taip buvo su FIN sampunu.

del 'naturaliu' sampunu... smile.gif galeciau ilgai diskutuoti del sampuno naturalumo smile.gif
bet jei i tema 'ieskant tinkamo', tai UT yra siek tiek specifiniai, nes juose anot apraso plovima lyg atlieka skystas muilas (ar kazka panasaus). Pabandykit kitu kompaniju sampunus.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 08 11, 14:35)
Ir kam Satura tu tas naujoves rodai, as jau uzsimaniau sio
http://biolander.com...w-suchych-bio-/
blush2.gif

O kas čia toks apskritai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 11, 14:22)
Pasakiau db kad dilgeliu vaistinej nupirktu,darysiu nuovira jam prasiskalaut,bet kazi ar gelbes...
Baisu kad spjaus i tuos mano naturalius sampunus doh.gif


tau dabar reiktų atlikti nemažą darbą - sužiūrėti pirktų šampūnų sudėtis ir susirašyti putojančias medžiagas. Pirmas įtarimas, kad jos problemų sukelia. Taip pat reiktų pažiūrėti, gal koks jį alergizuojantis augalas kartojasi?

maloniau šampūnai veiktų, jei plaunant galvą įsilašintų arbatmedžio, levandų eterinio aliejaus, labai nuramina galvos odą smile.gif

QUOTE(Dezdemona* @ 2010 08 11, 14:35)
Nors paziurejau sudeti ir nebesinori  biggrin.gif


o tau patinka su muilu galvą plauti? g.gif Man tai ne tongue.gif Beje, ten Feniqia labai didelis pasirinkimas wink.gif

Honey, atseit kietas šampūnas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 11 rugpjūčio 2010 - 13:41
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 14:40)
Pabandykit kitu kompaniju sampunus.

drinks_cheers.gif kokį nors drėkinantį, pvz Laveros.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 14:41)

o tau patinka su muilu galvą plauti?  g.gif Man tai ne tongue.gif Beje, ten Feniqia labai didelis pasirinkimas wink.gif



Nezinau ar patinka nes dar nebandziau biggrin.gif O feniqia berods ir Nimfali yra ar kazka maisau? Gal zinot ar labai jau brangiau?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 12:41)
Honey, atseit kietas šampūnas smile.gif


sudeti paziurejus, ten ne muilas, o tikrai kietas sampunas. bet su sulfatais (SCS, SLS)
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 14:53)
sudeti paziurejus, ten ne muilas, o tikrai kietas sampunas.


o kame pagrindinis skirtumas tarp muilo ir kieto šampūno? Ir kuris ten SLS'as?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 13:31)

Muilas labai gražus, o skaitaliukas mane nustebino. Negalvojau, kad Ecocert toks blogietis... blink.gif
Atsakyti