Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

o kas cia per sp puslapis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 17, 09:39)
Sveikos mergaites, vakar po darbo nepatingejau i SP nuvaziuot, ir isigyjau vakar gausiai aptarta AO kondicionieriu su kamelijom. Dieve koks geris jis mano pasiputusiams ir besisukantiems plaukams  bigsmile.gif  ( cia zinoma po pirmo plovimo tik). Negaliu savo plaukais atsidziaugti. Jokio slapio efekto jis man nepaliko. Bet "pazabojo" mano issausejusias garbanas. Reiks dar pameginti pries plovima palaikyt 15 min, gal tada tas slapias efektas atsiras.
Bet kol kas jis man labai labai labai  thumbup.gif

viskas, reikia ir man, nes galai tookie jau sausi, o garbanos siurkscios... doh.gif tai dabar kondicionieriaus kainuoja apie 18lt?
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 17, 12:54)
o kas cia per sp puslapis wub.gif

Ar tamsta nebusite kaip ir as iskritusi is lizdo? lotuliukas.gif biggrin.gif Gi nu Sveiki produktai.lt biggrin.gif
As tik neradau sio kondicionieriaus g.gif , matyt vis da esu iskritusi biggrin.gif

Sis?
http://www.sveikipro...aubrey-organics
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 17 rugpjūčio 2010 - 12:20
Sveikos mirksiukas.gif Merginos, o kurios naudojate AO kondicionierių su kamelijomis, tai laikote keletą minučių ar 15 min, kaip nurodyta SP puslapyje,? Ten nurodyta, kad laikant 15 min. reikia perplauti su šampūnu tada plaukus g.gif Keistai man, taip atrodo visą gerumą kondic. nuplaut šampūnu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 08 17, 13:07)
viskas, reikia ir man, nes galai tookie jau sausi, o garbanos siurkscios...  doh.gif  tai dabar kondicionieriaus kainuoja apie 18lt?

Pas mane tas pats. Sampuna naudoju tai normaliems plaukams. Prie saknu ten pas mane viskas gerai, nei sausi nei riebus, bet va galai doh.gif tai kaip sienas. O sita kondiske man kazkaip sustate juos i vietas, nebera tokie pasipute, sunkesni tokie, ir tie galiukai ne taip akis bado. Ir cia tik po pirmo karto thumbup.gif
o kaina 19 lt su centais
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 17, 13:13)

Sitas sitas! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odrey: 17 rugpjūčio 2010 - 12:50
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 17, 09:27)

DG , noriu tau pasakyti, kad labai labai idomiai atrodo muilo gabalaiciai, supjaustyti belenkaip ( cia maciau toj alia nat.muilu parduotuveje ) tokie lyg sendinti... Kazin kaip padaro?  g.gif  Rudas pvz. muilas, o sonai lyg kokia balsvo, pilksvo krastai- na, lyg senas butu.Man kaip super atrodo wub.gif - toks atrodo,kad is kokio 18 amziaus atkeliaves. Ten jie buvo ivairiausiu spalvu ( na, nenuostabu-su sintetika kiekvienas gudrus isgauti nerealias spalvas) , bet pvz. rusva, pilka, ruda gal galima kazkaip padaryti. Cia tik pamasciau, gal esi kazka dariusi- man uzsinorejo tokio labai  biggrin.gif


idomu idomu biggrin.gif
ka reiskia supjaustyti belenkaip? smile.gif

Kam patinka grubios isvaizdos muilai, tokie ale senoviski, maciau toki puslapiuka https://www.frenchsoaps.com/base.htm.
As kaip tik galvoju pabandyti tokius grubius.

Del kitos spalvos krastu, esu macius nuotrauku.. bet tiksliai nezinau, kaip tai daros. Man kazkodel atrodo, kad tai pasidaro savaime, dziustant muilui. Kai kurie fragrance, zinau, gali tai itakoti... Bet ir man idomu, gerai, kad priminei, reiks pasidomet daugiau smile.gif


QUOTE(agnuske @ 2010 08 17, 09:54)
spuogus noriu patept,nes vis kyla tokie dideli verysad.gif


tai gal ir tiktu emu+arbatmedis+manuka. raso, kad emu gerai nuo aknes. bet speju, kad kaip kam, vis tik riebalai.

QUOTE(Ugniux @ 2010 08 17, 11:25)
DG, norėjau AZ parašyt, bet kad nėra vietos pas jus..... arba gal galit atsakyt užsakymų temoj???

as kazkokia atsilikus ir aptingus, sorry smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 17, 13:49)
idomu idomu  biggrin.gif
ka reiskia supjaustyti belenkaip? smile.gif

Vat puslapyje, kuri idejai- apie tokius kalbu, o tas supjaustymas, na ne idealiai keturkampis, ar staciakampis. Pvz. kaip cia is Olive Oil serijos muilu -Lebanon. Na, toks ale gabalas supjaustytas, su pjovimo zyme matoma- ir cia jie tokie lyg senoviniai, bet ten labiau- ten tie muilai kaip kokios senos taburetes kampas atrodo biggrin.gif
Viska tikrai supratai, ka norejau pasakyti 4u.gif
Man norisi tokiu muilu ir levandu dziovintu vonioje rolleyes.gif - uzplauke biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 17 rugpjūčio 2010 - 12:57
QUOTE(Brilliant @ 2010 08 17, 13:45)
Sveikos mirksiukas.gif  Merginos, o kurios naudojate AO kondicionierių su kamelijomis, tai laikote keletą minučių ar 15 min, kaip nurodyta SP puslapyje,? Ten nurodyta, kad laikant 15 min. reikia perplauti su šampūnu tada plaukus g.gif  Keistai man, taip atrodo visą gerumą kondic. nuplaut šampūnu blink.gif

Mano nuomone sitas 15-likos minuciu palaikymas, labiau veikia kaukes principu. Kad neva, palaikai kauke, o paskui iprastai perplauni galva.
Atsakyti
Sveikos merginos, retai cia beuzeinu bet tik uzeik ir jau i sarasiuka nauji pirkiniukai biggrin.gif
gal yra isbandziusiu si paakiu kremuka?user posted image
Domina ar nera labai riebus ar greit susigeria bei draugauja su tusu?
Atsakyti
Mergaites, kuriu plaukai sviesus, gal galit patart del naturaliu plauku dazu. Noriu kiek tamsesnio rudo ar pilko atspalvio. Ar imanoma tai isgauti su naturaliais dazais. Nes labai tamsiai ar raudonai nenorciau. ax.gif
Atsakyti
O kiek jus to kameliju balzamo dedat? Ir laikot 1-2 minutes, kaip parasyta? Man tai jis nelabai tiko, gal perlaikiau arba per daug uzdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 08 17, 16:24)
O kiek jus to kameliju balzamo dedat? Ir laikot 1-2 minutes, kaip parasyta? Man tai jis nelabai tiko, gal perlaikiau arba per daug uzdejau  g.gif

As dejau gal vysnios dydzio kieki. Laikiau 2 min garantuotai. Plaukai mano iki puses nugaros ir ju daaaaug.
O gal Jusu plaukuciai tiesiog yra pakankamai sveiki, ir tokio intensyvaus kondicionieriaus jie nepasisavina normaliai.
Atsakyti