Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 16, 21:32)
Mano suki prausiklio versija smile.gif

user posted image

Padariau koncentruota, tai putoja normaliai. Kvapas panasus i suki (nelabai jau prisimenu smile.gif), tik spalva nuo zoleliu (ramuneles, levandos, medetkos, citrinzole, apelsinai) tai zalsva kazkodel, o ne geltona smile.gif

Gal gali parašyt ką ir kokiomis proporcijomis dėjai? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 17:51)
jau pati pastebėjai, kad kaina neįtikėtinai maža, tai neįsivaizduoju, kokia ten to aliejaus kokybė... Gamintojas Vokietijos (Henry Lamotte), negirdėtas nematytas. Išsididinus paveikslėlį matosi rusiškas užrašas. Tas man dvigubai neprideda pasitikėjimo smile.gif

kažkaip nemažai Rusijos bendrovių kažkokiu būdu maisto produktus, kosmetiką sugeba pateikti kaip vokiškus gaminius - gal atveža bidonus aliejaus ir Vokietijos fabrikėlyje išpilsto? Automatiškai ir vartotojui keliamos asociacijos su vokiška kokybe, tvarkingumu? Nežinau, jei jau pirkti, tai gerą daiktą, ne paprastą riebalą smile.gif
tai jau patikėk biggrin.gif

vandenėlis smile.gif


Va todėl ir tikslinausi ar gali geras daiktas tik tiek kainuoti. O įvedus firmos pavadinimą į google, išmeta firmą, kuri daugiausia prekiauja/gamina (tiksliai nepamenu) rafinuotus aliejus. todėl ir keista, kad šitas pardavėjas tvirtina priešingai. (Ir kaip taip galima per akis meluoti? :mmm )

Ačiū Satura už pagalbą. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 16, 11:02)
Čia gamintojas matosi.


as sitos kompanijos emu alieju esu naudojus. manau, kompanija pakakamai patikima.

kitas dalykas, ar zinai kam naudosi toki daikta? smile.gif (t.y. kokiu tikslu nori manukos ea?)
Papildyta:
QUOTE(Honey @ 2010 08 16, 19:42)
Gal gali parašyt ką ir kokiomis proporcijomis dėjai? Dėkui 4u.gif


sikart dejau po vienodai miltu/cukraus/muilo.
muilas tirstas, tai putoja labai gerai.
Atsakyti
Sveikos mergaites, vakar po darbo nepatingejau i SP nuvaziuot, ir isigyjau vakar gausiai aptarta AO kondicionieriu su kamelijom. Dieve koks geris jis mano pasiputusiams ir besisukantiems plaukams bigsmile.gif ( cia zinoma po pirmo plovimo tik). Negaliu savo plaukais atsidziaugti. Jokio slapio efekto jis man nepaliko. Bet "pazabojo" mano issausejusias garbanas. Reiks dar pameginti pries plovima palaikyt 15 min, gal tada tas slapias efektas atsiras.
Bet kol kas jis man labai labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 17, 08:39)
Sveikos mergaites, vakar po darbo nepatingejau i SP nuvaziuot, ir isigyjau vakar gausiai aptarta AO kondicionieriu su kamelijom. Dieve koks geris jis mano pasiputusiams ir besisukantiems plaukams  bigsmile.gif  ( cia zinoma po pirmo plovimo tik). Negaliu savo plaukais atsidziaugti. Jokio slapio efekto jis man nepaliko. Bet "pazabojo" mano issausejusias garbanas. Reiks dar pameginti pries plovima palaikyt 15 min, gal tada tas slapias efektas atsiras.
Bet kol kas jis man labai labai labai  thumbup.gif


Man irgi jis kuo toliau, tuo labiau patinka drinks_cheers.gif Tik pastebėjau, kad naudot jį kiekvienam plovimui gal ir per daug, jis toks kaip kaukė, na bet čia nuo plaukų išsausėjimo priklauso. Aš naudoju kas antrą plovimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 16, 20:29)
pilnai pritariu del judesiu. Pernai buvau uzsidegusi ir netingejau pasidarbuoti masazinemis  tauremis, alieju bile koki tepiau. Nepatikesite, bet ant slaunu ir subineles celiulito nebeliko, reiskia tikrai tas vakumas ir judesiai padare gera darba, isjudindami celiulita:)


O kaip tos masažinės taurės atrodo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 16, 17:30)
Ar čia ne ta visokių vonios reikmenų parduotuvė? Tokia spalvota labai?  smile.gif
4u.gif
O kur atsidarys ta parduotuvė?  bigsmile.gif


O sakykit Vilniuje CUPe irgi yra Eko Salis?
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 17, 10:40)
Man irgi jis kuo toliau, tuo labiau patinka  drinks_cheers.gif Tik pastebėjau, kad naudot jį kiekvienam plovimui gal ir per daug, jis toks kaip kaukė, na bet čia nuo plaukų išsausėjimo priklauso. Aš naudoju kas antrą plovimą smile.gif

Va va, nelengvas jis ir man pasirode. as taip pat sakiau, kad naudosiu pakaitom su kitu balzamu plaukams. Tikiuosi, kad nors kiek pasitaisys plauku bukle i geraja puse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 17, 09:39)
Sveikos mergaites, vakar po darbo nepatingejau i SP nuvaziuot, ir isigyjau vakar gausiai aptarta AO kondicionieriu su kamelijom. Dieve koks geris jis mano pasiputusiams ir besisukantiems plaukams  bigsmile.gif  ( cia zinoma po pirmo plovimo tik). Negaliu savo plaukais atsidziaugti. Jokio slapio efekto jis man nepaliko. Bet "pazabojo" mano issausejusias garbanas. Reiks dar pameginti pries plovima palaikyt 15 min, gal tada tas slapias efektas atsiras.
Bet kol kas jis man labai labai labai  thumbup.gif

Dieve dieve, atostogos isplove visus smegenis unsure.gif , neatsimenu kas yra AO doh.gif

DG , noriu tau pasakyti, kad labai labai idomiai atrodo muilo gabalaiciai, supjaustyti belenkaip ( cia maciau toj alia nat.muilu parduotuveje ) tokie lyg sendinti... Kazin kaip padaro? g.gif Rudas pvz. muilas, o sonai lyg kokia balsvo, pilksvo krastai- na, lyg senas butu.Man kaip super atrodo wub.gif - toks atrodo,kad is kokio 18 amziaus atkeliaves. Ten jie buvo ivairiausiu spalvu ( na, nenuostabu-su sintetika kiekvienas gudrus isgauti nerealias spalvas) , bet pvz. rusva, pilka, ruda gal galima kazkaip padaryti. Cia tik pamasciau, gal esi kazka dariusi- man uzsinorejo tokio labai biggrin.gif
Atsakyti
Atėjau parašyti atsiliepimų apie john masters organics smile.gif
Turiu veido prausiklio su jojoba ir ženšeniu bei kremuko su žaliąja arbata ir rožėmis meginėlius smile.gif
Visų pirma, tai šios priemonės be galo taupios! Be to, jų sudėtys superturtingos thumbup.gif O kvapas wub.gif tokie grynai ea mišiniai.. negaliu atsiuostyti 4u.gif jokio sintetiškumo net primint negali.
Kremuko reikia labai mažai. Jis lengvas, bet gerai pasiskirsto ir tikrai labai mažai reikia. Padrėkina odą, toks komfortas iš kart jaučiasi. Oda tampa matinė. Skirtas normaliai/sausai odai. Man jis idealiai tiko smile.gif
Prausiklis plauna laabai švariai, turi truputį šveičiamųjų dalelių, bet jų nedaug ir tikrai nedrasko odos smile.gif Neputoja, toks pienelio konsistencijos. Šito irgi reikia mažo lašiuko.
Naudojau abi priemones galbūt 4 kartus. Žodžiu, užskaitau priemones smile.gif

Nu bet kvapas wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 17 rugpjūčio 2010 - 10:54
[quote=Daddygirl,2010 08 17, 00:47]
as sitos kompanijos emu alieju esu naudojus. manau, kompanija pakakamai patikima.

kitas dalykas, ar zinai kam naudosi toki daikta? smile.gif (t.y. kokiu tikslu nori manukos ea?)



spuogus noriu patept,nes vis kyla tokie dideli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 17, 11:27)
Dieve dieve, atostogos isplove visus smegenis  unsure.gif , neatsimenu kas yra AO doh.gif


lotuliukas.gif
AO - Aubrey Organics. Mes cia kalbam apie kondicionieriu plaukams, su baltomis japoninemis kamelijomis. Jam dabar SP yra 50% nuolaida. Ir dar kazkokioms AO prekes (paziurek SP psl)
Atsakyti