Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(krepsyte @ 2010 08 16, 16:39)
Taigi, bandau dar kartą: My Webpage


jau pati pastebėjai, kad kaina neįtikėtinai maža, tai neįsivaizduoju, kokia ten to aliejaus kokybė... Gamintojas Vokietijos (Henry Lamotte), negirdėtas nematytas. Išsididinus paveikslėlį matosi rusiškas užrašas. Tas man dvigubai neprideda pasitikėjimo smile.gif

kažkaip nemažai Rusijos bendrovių kažkokiu būdu maisto produktus, kosmetiką sugeba pateikti kaip vokiškus gaminius - gal atveža bidonus aliejaus ir Vokietijos fabrikėlyje išpilsto? Automatiškai ir vartotojui keliamos asociacijos su vokiška kokybe, tvarkingumu? Nežinau, jei jau pirkti, tai gerą daiktą, ne paprastą riebalą smile.gif

QUOTE(Sulu @ 2010 08 16, 16:40)
Tokį filmą pateikti kokioje dior kosmetikos temoje tas pats,kas įmesti širšių lizdą -tuoj imtų šokinėti iš nepasitenkinimo.

Sakykit,kokio pavidalo weledos rozmarinų losjonas: vandens ar pienelio?


tai jau patikėk biggrin.gif

vandenėlis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 16, 15:53)
Ar kas žino, ar Kaune galima įsigyti Logonos?  Labai domintų kūno sviestai...  4u.gif

Kiek žinau, didmena dar niekam netiekia Kaune smile.gif o pas mus dabar 30% nuolaida perkant Tropic arba Oriental dušo gelį ir kūno sviestą bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2010 08 16, 15:20)
4u.gif Sveikos,
reikia jūsų patarimo... Darausi tokį ale anticeliulitinį kremą. Ir galvoju dabar, ar dėt citr.verbenos hidrolatą ar distiliuotą vandenį  g.gif Kažin, ar hidrolatas gali daug kuo padėti nuo celiulito? Gerokai ar tik šiaip sau sustiprintų kremuko poveikį?  blush2.gif

Negi niekas negali pakomentuoti? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 16, 15:53)
Ar kas žino, ar Kaune galima įsigyti Logonos?  Labai domintų kūno sviestai...  4u.gif

Beje, iki žiemos Ekošalis gal spės ir Kaune atsidaryt, ten visų pirma plėsimės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 16, 17:02)
Negi niekas negali pakomentuoti?  rolleyes.gif


poveikiu patys stipriausi EA, taipogi paveikūs, tik kitaip veikia baziniai aliejai. Hidrolatas irgi duoda savo, prisideda prie bendro poveikio. Jei pasirinkimas yra hidrolatas ar distiliuotas vanduo, o rezultatas tau labai svarbus - rinkčiausi hidrolatą. Gal tik tokio lašelio ir tereikės iki tobulybės smile.gif
Atsakyti
Merginos koki moli galima naudot plauku kaukems?
Atsakyti
Negi jus tikit ir matot pagerejimus del celiulito? g.gif Na nezinau, man nesitiki - judejimas, sportas, mityba, bet kad tepaliukas kazkoks padetu- man mistika. O gerai butu bigsmile.gif !!
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 17:11)
poveikiu patys stipriausi EA, taipogi paveikūs, tik kitaip veikia baziniai aliejai. Hidrolatas irgi duoda savo, prisideda prie bendro poveikio. Jei pasirinkimas yra hidrolatas ar distiliuotas vanduo, o rezultatas tau labai svarbus - rinkčiausi hidrolatą. Gal tik tokio lašelio ir tereikės iki tobulybės smile.gif

Dėkui 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 16, 17:15)
Negi jus tikit ir matot pagerejimus del celiulito?  g.gif  Na nezinau, man nesitiki - judejimas, sportas, mityba, bet kad tepaliukas kazkoks padetu- man mistika. O gerai butu  bigsmile.gif !!

Darausi kremą kaip priedą tik, su juo masažiukus darausi smile.gif kremą taip ar taip kūnui gaminuosi, ta, manau, geriau gamintis iš tų ingredientų, kurie padėtų ir kažkiek nuo celiulito smile.gif man pačiai gerokai celiulitas pamažėjo rytais atradus kontrastinį dušą, kartais dar pamankštinu kojytes, masažiuką darausi filmą žiūrėdama, na ir aišku mitybą bandau koreguot smile.gif celiulitas, manau, viena iš didžiausių problemų, kurios be galo sunku atsikratyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 16, 17:30)
Ar čia ne ta visokių vonios reikmenų parduotuvė? Tokia spalvota labai?  smile.gif
4u.gif
O kur atsidarys ta parduotuvė?  bigsmile.gif

Dar nieko nežinom, tik planai... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 16, 17:25)
celiulitas, manau, viena iš didžiausių problemų, kurios be galo sunku atsikratyt  verysad.gif

skaiciau kazkokio daktaro straipsni, kad celiulitas nera problema smile.gif kiekviena moteris ji turi. kikeviena iki vienos, tik pas vienas jis labiau matos, kitoms - ne. ir viskas priklauso nuo mitybos, sporto, gyvenimo budo. Nes jis arba isryskeja, arba ne. O buti tai jis pas visas yra smile.gif o visi anti celiulitiniai kremai tik ispustas burbulas ir didziulis verslas, nes moterys bet ka atiduos, kad tik atrodytu jaunesnes/grazesnes smile.gif kad masazuojant su kazkokiu aliejum ar kremu pagrazejo oda tai naturalu, nes pagerejo nuo masazo smile.gif pvz esu dariusis anticeliulitinius masazus su kazkokiu aliejum nenaturaliu, bet ir ne anticeliulitiniu. ir masaziste patvirtino, kad esme judesiai, o ne ka itrini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 16, 18:28)
skaiciau kazkokio daktaro straipsni, kad celiulitas nera problema smile.gif kiekviena moteris ji turi. kikeviena iki vienos, tik pas vienas jis labiau matos, kitoms - ne. ir viskas priklauso nuo mitybos, sporto, gyvenimo budo. Nes jis arba isryskeja, arba ne. O buti tai jis pas visas yra smile.gif  o visi anti celiulitiniai kremai tik ispustas burbulas ir didziulis verslas, nes moterys bet ka atiduos, kad tik atrodytu jaunesnes/grazesnes smile.gif kad masazuojant su kazkokiu aliejum ar kremu pagrazejo oda tai naturalu, nes pagerejo nuo masazo smile.gif pvz esu dariusis anticeliulitinius masazus su kazkokiu aliejum nenaturaliu, bet ir ne anticeliulitiniu. ir masaziste patvirtino, kad esme judesiai, o ne ka itrini smile.gif

Taip, žinau, kad celiulitą turi visos, o ir būna jis ne tik ant šlaunų, bet ir ant pilvo, gali net kūdikiams būti. Bet dėl kosmetinių priemonių tai paprieštarausiu tongue.gif Eteriniai aliejai, aliejai, ekstraktai... turi tam tikrą poveikį, ypač stipriai veikia EA. Vieni pagreitina kraujo ar limfos tekėjimą, kiti stangrina, kiti padeda toksinų atsikratyt ir t.t. Jie padeda, bet minimaliai, aišku, yra kaip pagalbinė priemonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 16, 18:28)
masaziste patvirtino, kad esme judesiai, o ne ka itrini smile.gif

pilnai pritariu del judesiu. Pernai buvau uzsidegusi ir netingejau pasidarbuoti masazinemis tauremis, alieju bile koki tepiau. Nepatikesite, bet ant slaunu ir subineles celiulito nebeliko, reiskia tikrai tas vakumas ir judesiai padare gera darba, isjudindami celiulita:) Zinoma ir maistas svarbu
Labai patiko kameliju aliejaus kauke plaukams, svelnuteliai, minkstuteliai plaukuciai siandien:)
Favorita ,Briliant care kondicionieriu ,isstume Laveros basic kondicionierius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 08 16, 19:29)
pilnai pritariu del judesiu. Pernai buvau uzsidegusi ir netingejau pasidarbuoti masazinemis  tauremis, alieju bile koki tepiau. Nepatikesite, bet ant slaunu ir subineles celiulito nebeliko, reiskia tikrai tas vakumas ir judesiai padare gera darba, isjudindami celiulita:) Zinoma ir maistas svarbu
Labai patiko kameliju aliejaus kauke plaukams, svelnuteliai, minkstuteliai plaukuciai siandien:)
Favorita ,Briliant care kondicionieriu ,isstume Laveros basic kondicionierius smile.gif


O kiek laiko išliko poveikis dėl celiulito? Ar dabar nuolat daraisi masažiukus su taurėm? smile.gif
Atsakyti
Mano suki prausiklio versija smile.gif

user posted image

Padariau koncentruota, tai putoja normaliai. Kvapas panasus i suki (nelabai jau prisimenu smile.gif), tik spalva nuo zoleliu (ramuneles, levandos, medetkos, citrinzole, apelsinai) tai zalsva kazkodel, o ne geltona smile.gif

Diva:), sveika sugrizus smile.gif

as kai pernai atostogoms skridau (ir kai i lietuva skrendu be papildomo bagazo smile.gif), i 100ml plastikini buteliuka isipilu skysto muilo ir dar vezuosi tuscia putas daranti buteliuka. Muila paskui skiedziu vandeniu, pilu i ji, ir uztenka ilgam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 16 rugpjūčio 2010 - 20:39