Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Ugniux @ 2010 08 16, 12:35)
susiruošiau kiek apsipirkti, susirašiau jau ko reikia iš KN ir netyčia atsiverčiau Aroma Natural psl. Kainos labai netgi skiriasi  g.gif  g.gif  Gal galėtumėte kuri trumpai pakomentuoti kaip su kokybe. Mane labiausiai domina hidrolatai ir EA.

Kokybe kuo puikiausia, dauguma musu butent ten apsiperka. Kainos tokios, nes savininke neatidariusi parduotuves, todel jai atkrenta nuomos mokesciai ir .t.t, tad ji gali sau leisti pateikti gerus produktus uz itin zemas kainas smile.gif Drasiai pirk AN smile.gif
Atsakyti
Labas, savaitgali gaminau roziu vandeni pagal si recepta:"1 būdas. Sterelizavimas vandens vonelėje. Į puodą su vandeniu įdėti kitą indą su rožių žiedlapiais, užpiltais šaltu vandeniu, ir užvirus vandeniui išoriniame puode, kaitinti 15-30 min. Palaikyti kol atvės ir naudoti."

tai zinokit, nezinau, gavosi toks rudas vandenukas ir jokio mielo kvapo, tiksliau is viso jokio kvapo... ar kas is jusu gaminosi roziu vandeni ar alieju? kaip sekesi?
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2010 08 16, 12:38)
Labas, savaitgali gaminau roziu vandeni pagal si recepta:"1 būdas. Sterelizavimas vandens vonelėje. Į puodą su vandeniu įdėti kitą indą su rožių žiedlapiais, užpiltais šaltu vandeniu, ir užvirus vandeniui išoriniame puode, kaitinti 15-30 min. Palaikyti kol atvės ir naudoti."

tai zinokit, nezinau, gavosi toks rudas vandenukas ir jokio mielo kvapo, tiksliau is viso jokio kvapo... ar kas is jusu gaminosi roziu vandeni ar alieju? kaip sekesi?


Aš dariau. bet tiek laiko tikrai nevirinau... Man gavosi gelsvas vandenėlis su salsvu kvapu, bet nepasakyčiau, kad jis buvo labai malonus. Bent jau nekvepėjo tika nuskintu rožės žiedu ax.gif
Beje, laikyk šaldytuve, nes toks dalykas greitai sugenda.
Atsakyti
4u.gif Sveikos,
reikia jūsų patarimo... Darausi tokį ale anticeliulitinį kremą. Ir galvoju dabar, ar dėt citr.verbenos hidrolatą ar distiliuotą vandenį g.gif Kažin, ar hidrolatas gali daug kuo padėti nuo celiulito? Gerokai ar tik šiaip sau sustiprintų kremuko poveikį? blush2.gif
Atsakyti
Jei jau čia užsukau, tai pranešiu ir naujienas smile.gif Ekošalyje (Panoramoj) gavome naują kondicionierių Logonos su alavijais, taip pat Logonos veido šveitiklį su alavijais tūbelėje ir veido prausiklį su alavijais 4u.gif Ir jei kas ilgai laukė Logonos riešutų dažančio šampūno, tai mes vėl jo gavome ! thumbup.gif Niu daug naujienų iš Logonos ir Sante... Gamintojai keičia ne tik pakuotes, bet ir tobulina jų sudėtis, kad ir kremuose atsirado įvairesnių, brangesnių aliejų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 13:15)
koks fainas filmukas  drinks_cheers.gif Nors imk ir praeik su juo per visas temas biggrin.gif Panos, išsisaugokim linką - pravers pirmame temos poste smile.gif
aš jo vistiek neįskaitau, nors akys ir geros  blush2.gif Apskritai, bent iš asmeninės patirties tikrai galiu pasakyti, kad EA yra universalesnis naudojime nei kažkas bazinio aliejaus pagrindu smile.gif


tai dekui,vis neapsisausiu 4u.gif o gal netycia zinot kur rast to manukos ea,lbai uzsireike man jo blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ar kuri esat vartojusi tokį vynuogių kauliukų aliejų? Vynuogių kauliukų aliejus Užklausus man atsakė, kad yra nerafinuotas ir šalto spaudimo, bet kaina vis tiek man nekelia pasitikėjimo kokybe. O gal man prasideda paranoja natūralumo ir sveikumo prasme g.gif lotuliukas.gif Gal kuri esat bandžiusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 16 rugpjūčio 2010 - 14:51
Ar kas žino, ar Kaune galima įsigyti Logonos? Labai domintų kūno sviestai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 16, 14:44)
Aš dariau. bet tiek laiko tikrai nevirinau... Man gavosi gelsvas vandenėlis su salsvu kvapu, bet nepasakyčiau, kad jis buvo labai malonus. Bent jau nekvepėjo tika nuskintu rožės žiedu ax.gif
Beje, laikyk šaldytuve, nes toks dalykas greitai sugenda.


As ji lauk ispyliau, labai nepatiko man tas rudas skystimelis. Galvoju pasieskoti ersketroziu ziedpaliu jei rasiu ir dar karta pabandyti smile.gif Arba, galvoju, roziu ziedlapiai ne tie, nes is darzo skyniau, o jos ir taip nekvepejo, ne ta rusis, gal del to..
Pasitepiau juo karta, tai nieko nepasijaute g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidrė: 16 rugpjūčio 2010 - 14:57
QUOTE(agnuske @ 2010 08 16, 15:41)
o gal netycia zinot kur rast to manukos ea,lbai uzsireike man jo blush2.gif


jo yra prancūzų puslapyje Aroma Zone, tik kad traukiniai iš ten jau išvažiavo.....

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 16, 15:46)
O kokiam skyriuje jie būna padėti? Žinok, kai taip parašei, jau dviejose Maximose ieškojau ir nieko... unsure.gif


prie visų kosmetikų. Aš Vilniuje radau kur dantų pastos, muilai. Tiesą sakant, irgi neradau doh.gif Kviečiausi konsultantę, ta dūrė pirštu - tiesiai prieš nosį padėta. O aš skubom mažiausiai tris kartus visą skyrių aplėkiau ir neradau ax.gif Žodžiu, reikia klausti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 16, 15:50)
ar kuri esat vartojusi tokį vynuogių kauliukų aliejų?  Vynuogių kauliukų aliejus


įdėk tikslią nuorodą, nes meta į pagrindinį puslapį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 17:22)
Papildyta:
įdėk tikslią nuorodą, nes meta į pagrindinį puslapį smile.gif


Ups, atrod tokią ir dėjau, bet turbūt kažkas ne taip gavosi... g.gif Atleiskit, šitais klausimais aš dar visai žalia, bet dėkui Etama'ai po truputį mokausi 4u.gif Taigi, bandau dar kartą: My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 16, 12:35)
Labai geras filmukas drinks_cheers.gif Dauguma žmonių net nesusimąsto, kad jeigu kažkoks dalykas nesukelia matomo neigiamo poveikio iškart, jis vis tiek gali būti ne ką mažiau pavojingas. Ypač tos, kurios augina vaikus, prausia juos visais tais jonson su sls'ais, parafinais bei dar velniai žino kuo ir mano, kad užrašas "baby" reiškia gerą produktą.. Baisu pagalvot, kad ir aš buvau viena iš tokių vos metus atgal doh.gif

O paskui stebisi iš kur atsiranda alergijos doh.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 13:15)
koks fainas filmukas  drinks_cheers.gif Nors imk ir praeik su juo per visas temas biggrin.gif Panos, išsisaugokim linką - pravers pirmame temos poste smile.gif

Tokį filmą pateikti kokioje dior kosmetikos temoje tas pats,kas įmesti širšių lizdą -tuoj imtų šokinėti iš nepasitenkinimo.

Sakykit,kokio pavidalo weledos rozmarinų losjonas: vandens ar pienelio?
Atsakyti