Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 15, 22:50)
As abejociau, ar jis tiktu ploniems plaukams - jame , matyt, nemazai aliejaus (White Camellia ir Wheat Germ). Gal nebent pries plovima.
Isivaizduociau, kad jis skirtas sausiems, siurkstiems, besipuciantiems..

siandien ryte dar kart isitikinau, kad jis man per sunkus po plovimo, vel galva ploviau du kartus doh.gif Na nebent man ji naudot pries plovima arba tik istept ir nelaukus nuplaut. Dar taip idomiai gaunasi, kad galuose, kur labiausiai nusausejes plaukas, po plovimo jie lieka kaip riebaluoti g.gif toks jausmas kad i plauko pazeidimus daugiausia ir isigeria to kondicionieriaus. Man tas slapias efektas pasireiskia vaizdeliu lyg plaukus buciau patepus per dideliu kiekiu aliejaus schmoll.gif Nors lietuviu aprasyme lyg kazka raso apie balzamo glotninamaji poveiki, tai as tokio nepastebejau. Plauku irgi neapsunkina, tiesiog jie atrodo kaip neplauti. Tiesa nors mano plaukas plonas, bet galai net susigarbanoja nuo sausumo ir labai siurkstus doh.gif Po keliu dienu kartosiu bandyma su balzamu, parasysiu kaip sekesi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 16 rugpjūčio 2010 - 10:00
QUOTE(Etama @ 2010 08 15, 15:24)
reiks bandyti hauschka ir nvey, manau tiks vistiek kazkuri rolleyes.gif o kaip nvey konsistencija, kaip pasiskirsto?

Nvey esu bandžius SP, tepės visai fainai, skysta tokia, bet nepamenu jau, kokia tai konkrečiai buvo. Bet nenusipirkau tada, jau nebepamenu, kodėl tiksliai, gal pasirodė, kad per mažai maskuoja. Nusipirkau Lavera, nepatiko, sunkokai pasiskirsto, rieboka, dabar vasarą stovi nenaudojama, dar plius su spalva nelabai pataikiau, nu žodžiu biggrin.gif
Atsakyti
savaitgalį išbandytas štai toks daiktas - avokadų fitosteroliai iš AZ:

user posted image

bent pas mane konsistencija tai visai ne tokia buvo, kokia paveikslėlyje. Ilgai galvojau, kaip ją apibūdinti. Kaip ta cukraus plutelė, kuri saldainyje su likeriu skiria šokolado luobą nuo skysto turinio. Tarsi susicukravusi visa masė, gal nuo karščio? Bet prilietus pirštu ta vieta sutirpsta ir ant piršto lieka tik plonas aliejaus sluoksnis.

nieko iš jo nedariau, naudojau vieną kaip paakių kremą. Patiko, kad greitai, lengvai įsigeria, nepalieka riebios plėvelės, oda iškart tampa matinė. Kvapas toks joks, nepalyginsi su kakaviniu kreminio sviestmedžio kvapu wub.gif Kol kas užskaitau, visai patiko smile.gif


Atsakyti
Norėčiau prisijungti prie jūsų, nes jau galutinai perėjau prie natūralios kosmetikos ax.gif
Dalinuosi filmuku: apie kosmetiką
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 16, 12:22)

Labai geras filmukas drinks_cheers.gif Dauguma žmonių net nesusimąsto, kad jeigu kažkoks dalykas nesukelia matomo neigiamo poveikio iškart, jis vis tiek gali būti ne ką mažiau pavojingas. Ypač tos, kurios augina vaikus, prausia juos visais tais jonson su sls'ais, parafinais bei dar velniai žino kuo ir mano, kad užrašas "baby" reiškia gerą produktą.. Baisu pagalvot, kad ir aš buvau viena iš tokių vos metus atgal doh.gif
Atsakyti
susiruošiau kiek apsipirkti, susirašiau jau ko reikia iš KN ir netyčia atsiverčiau Aroma Natural psl. Kainos labai netgi skiriasi g.gif g.gif Gal galėtumėte kuri trumpai pakomentuoti kaip su kokybe. Mane labiausiai domina hidrolatai ir EA.
Atsakyti
Paskaitinėjau, kad plepėjot apie pudras, tai sutinku su Satura, kad Hauschka laaabai kemša poras. Sugundėt Nvey Deluxe (man reik maskuojančios), tai dabar jau prasidės galvos skausmas kaip čia ją gaut pamėginimui, nes iki šiol nei viena mėginta to nedarė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugniux @ 2010 08 16, 12:35)
susiruošiau kiek apsipirkti, susirašiau jau ko reikia iš KN ir netyčia atsiverčiau Aroma Natural psl. Kainos labai netgi skiriasi  g.gif  g.gif  Gal galėtumėte kuri trumpai pakomentuoti kaip su kokybe. Mane labiausiai domina hidrolatai ir EA.

Šimtus kartų apdiskutuota tema, jei būtum skaičiusi senesnes temas, tikrai žinotum atsakymą, kurį galima apibrėžt vienu žodžiu - antkainis. smile.gif
AN, kaip žinia, yra internetinė parduotuvė, kuriai, kaip ir visoms kitoms internetinėms pardėms, nereik mokėt už patalpų nuomą, samdyt pardavėjų ir t.t. Produktų kokybe niekad neteko nusivilt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 16 rugpjūčio 2010 - 11:41
QUOTE(Honey @ 2010 08 16, 12:40)
tai sutinku su Satura, kad Hauschka laaabai kemša poras.


tas ir baisiausia, kad kai reikia gražiai atrodyti, poros visos spalvotos tapę doh.gif Aišku, ne visi aplinkiniai prisikišę veidą detaliai apžiūrinėja, bet.... Hauschka kažkiek buvau ištepta vieną kartą. Pačiai nekilo ranka individualiai eksperimentuoti schmoll.gif
Atsakyti
Ka galetumet pasakyti apie toki alieju?Ar patikimas? Gal kas bande?
http://gamtoskerai.l...nis-emu-aliejus

Norejau manukos ea, bet AN siuo metu jo lygtai nera, zodziu neradau, tai galvoju ar sis kur auksciau nuoroda butu panasus poveikis g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 16, 12:57)
Ka galetumet pasakyti apie toki alieju?


čia yra baziniame emu (paukščių, gyvūniniame) aliejuje įmaišytas arbatmedis ir manuka. Jei tinka, kad bus riebokas variantas, tai tinka. Dezinfekcijai, gydymui paprasčiau naudoti tiesiog eterinius. Nesimato, kas gamintojas ir nėra jokio sertifikato sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 16, 12:59)
Nesimato, kas gamintojas ir nėra jokio sertifikato sad.gif

Čia gamintojas matosi.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 08 16, 12:22)


koks fainas filmukas drinks_cheers.gif Nors imk ir praeik su juo per visas temas biggrin.gif Panos, išsisaugokim linką - pravers pirmame temos poste smile.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 16, 13:02)
Čia gamintojas matosi.


aš jo vistiek neįskaitau, nors akys ir geros blush2.gif Apskritai, bent iš asmeninės patirties tikrai galiu pasakyti, kad EA yra universalesnis naudojime nei kažkas bazinio aliejaus pagrindu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 16 rugpjūčio 2010 - 12:33