Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Placebo. @ 2010 08 15, 20:03)
ačiū 4u.gif
bandysiu gamintis... tik tie 3g vaško... kiek čia būtų pvz arbatiniais šaukšteliais matuojant? blush2.gif  neturiu svarstyklių blush2.gif


Tika pamatavau, tai maždaug du nepilni arbatiniai šaukšteliai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 15, 08:53)
jo aprasyme kiek pamenu ir raso kad suteikia slapiu plauku efekta...keista...nezinau kas tokio efekto pageidautu....gal garbanes, su daug daug ir dideliais posausiais plaukais... bigsmile.gif  g.gif
Papildyta:

Ai tai tie lietuviski aprasymai tai kaip visada i pievas doh.gif Ant balzamo nieko panasaus neparasyta, o tik pamineta, kad suteikia silkini svelnuma per visa ilgi arba kazkaip garbanas "sukontroliuoja" blush2.gif Beje konsultante prie mano akiu buvo issitraukusi tokia lentele su produktu aprasymais, tai sis balzamas kaip tinkantis buvo priskirtas garbanotiems arba ploniems(cia mano) plaukams g.gif Nu ka reiks antra kart bandyt ir neperlaikyti ilgiau kaip 2min. Siaip pats balzamas labai sviestines konsistencijos, toks labiau kaip kauke.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 14, 14:57)
Pabaigiau pirmą ekologišką dantų pastą- Urtekram su alijošiumi:
user posted image
Nekartočiau, nes pritrūko to gaivos jausmo, nelabai taupi, bet dantis išvalo gerai smile.gif

ir dargi neputoja:) ir mano pirma eko pasta buvo Urtekram:)
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2010 08 15, 19:43)
Ai tai tie lietuviski aprasymai tai kaip visada i pievas doh.gif Ant balzamo nieko panasaus neparasyta, o tik pamineta, kad suteikia silkini svelnuma per visa ilgi arba kazkaip garbanas "sukontroliuoja" blush2.gif Beje konsultante prie mano akiu buvo issitraukusi tokia lentele su produktu aprasymais, tai sis balzamas kaip tinkantis buvo priskirtas garbanotiems arba ploniems(cia mano) plaukams g.gif  Nu ka reiks antra kart bandyt ir neperlaikyti ilgiau kaip 2min. Siaip pats balzamas labai sviestines konsistencijos, toks labiau kaip kauke.


As abejociau, ar jis tiktu ploniems plaukams - jame , matyt, nemazai aliejaus (White Camellia ir Wheat Germ). Gal nebent pries plovima.
Isivaizduociau, kad jis skirtas sausiems, siurkstiems, besipuciantiems..

Siaip man tokie produktai, kuriu sudetyje pirmu numeriu eina 'baze' nera simpatiski smile.gif Gal kad laikas nuo laiko vis skaitau , kokius negerus dalykus daznai slepia tos 'bazes' smile.gif
O ir logiska, jei nera ko slepti, rasyk medziagos INCI pavadinoma, o ne slepk ja po 'baze'.

Dabar galvoju, o ar aplamai leidziama taip sudeti rasyti? Gal ant buteliuko INCI sudetis uzrasyta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 15 rugpjūčio 2010 - 21:57
QUOTE(baggio @ 2010 08 15, 21:43)
Ai tai tie lietuviski aprasymai tai kaip visada i pievas doh.gif Ant balzamo nieko panasaus neparasyta, o tik pamineta, kad suteikia silkini svelnuma per visa ilgi arba kazkaip garbanas "sukontroliuoja" blush2.gif Beje konsultante prie mano akiu buvo issitraukusi tokia lentele su produktu aprasymais, tai sis balzamas kaip tinkantis buvo priskirtas garbanotiems arba ploniems(cia mano) plaukams g.gif  Nu ka reiks antra kart bandyt ir neperlaikyti ilgiau kaip 2min. Siaip pats balzamas labai sviestines konsistencijos, toks labiau kaip kauke.

Bet sveikų produktų tinklalapyje rašo, kad: ""Sunkina" plaukus, suteikia ženklų šlapių plaukų efektą. Tinka sausiems plaukams. Ypač rekomenduojamas sausiems šiurkštiems ir nepaklusniems plaukams tvarkyti." Šiandien mane "Sveikų produktų" parduotuvės konsultantė atkalbėjo jį pirkti. Sakė, kad jis skirtas būtent kas turi labai garbanotus, nepaklusnius plaukus, arba jei jie labai nuaulinti (pvz. po balinimo). O kur tave konsultavo?
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 08 15, 21:51)
Bet sveikų produktų tinklalapyje rašo, kad: ""Sunkina" plaukus, suteikia ženklų šlapių plaukų efektą. Tinka sausiems plaukams. Ypač rekomenduojamas sausiems šiurkštiems ir nepaklusniems plaukams tvarkyti." Šiandien mane "Sveikų produktų" parduotuvės konsultantė atkalbėjo jį pirkti. Sakė, kad jis skirtas būtent kas turi labai garbanotus, nepaklusnius plaukus, arba jei jie labai nuaulinti (pvz. po balinimo). O kur tave konsultavo?


Manau, ji turėjo omenyje anglišką aprašymą, kuriame nieko nerašo apie "šlapių plaukų efektą".
O kokie tavo plaukai ir kokio kondicionieriaus ieškai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 15, 22:54)
Manau, ji turėjo omenyje anglišką aprašymą, kuriame nieko nerašo apie "šlapių plaukų efektą".
O kokie tavo plaukai ir kokio kondicionieriaus ieškai? smile.gif

Aišku smile.gif tai negi būsiu prašovusi, kad paklausiau ir nepirkau doh.gif Mano plaukai normalūs, pastaruoju metu galvą plaukas, kas tris dienas (tai nemanau, kad jie riebūs), nėra ir sausi, tik nežvilga. Seniau naudojau Kerastase produktus ir nesukau sau galvos. Bet paskutiniu metu ją naudojant plaukai tapo matiniai ir pradėjau ieškoti, kaip jiems padėti. Beieškant atrodau jūsų temą apie natūralią kosmetiką ir noriu pradėti ją vartoti.
Tai man konsultantė patarė pirkti šį balzamą http://www.sveikipro...aubrey-organics arba šį http://www.sveikipro...aubrey-organics Kadangi pirmajam buvo akciją, tai jį ir nusipirkau.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 15, 19:13)
Meginuku anksciau budavo galima nusipirkti Zalia Zalia Stepone.. Ar ju dabar yra tai nezinau.. Bet testeriai tai tikrai yra, tai gali vietoj issibandyt, arba nusinesk indeli, gal kartais leis isipilti truputi ir namie tada issibandytum..
Pudra kiek prisimenu kainuoja apie 75 lt  g.gif
Del taupumo.. gal ir taupiai naudojasi  biggrin.gif Pasiskirsto lengvai ir graziai.. bet nei kiek nemaskuoja, kaip as sakau - tai vos ne kaip kremas su spalva..
Manau, jei detum Hauschka ir dar ant virsaus lengvai su mineraline pudra prasieitum, tai graziai atrodytu veidas..

Nvey dekoratyvines yra Panoramoj ten kur parduoda Logona, Sante ir kt.. (atrodo Biopasaulis vadinasi  g.gif  )..
Meginuku nebuna, tai neskis indeli, gal leis isipilti.. As kazkada Sveikuose produktuose (kai dar ten buvo galima Nvey isigyti) taip paprasiau krempudros pabandymui ir dave..

L. aciu uz issamu komentara wink.gif brangoka pudra, nebandziusi tada tikrai nepirksiu, nes ir mano oda pasitaisiusi, o jei dar nemaskuoja, tai kam daryti sviesta sviestuota su mineraline pudra. Gal savo kremo pakaks pagrindui. Zodziu, reiks bandyti, gal ant mano odos visai kitaip guls rolleyes.gif
Ok, uzsirasau kur ko galima rasti, reiks indukais apsirupinti tik biggrin.gif na jei nepils uz dyka pasibandymui, tai tikrai negaila pinigais atseiketi-bile tik ne pilna pakuote pirkti drinks_cheers.gif svarbu yra galimybe pasibandyti ir atsirinkti, oi kaip man patinka lotuliukas.gif
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 15, 19:14)
O kur tu bazuojiesi? Aš vieną krempudrą pirkau Vilniaus Sveikuose produktuose Jakšto gatvėje, o tą kompaktinę deluxe Via naturalis Kaune...  O dėl mėginukų žinok nežinau, ar būna... Aš abiem atvejais bandžiau parduotuvėje ir gerai išsirinkau, gal pasisekė smile.gif
Ta deluxe pudra manau, kad raudonį prislopintų, nes ji visokius randelius nuo spuogų gana neblogai užmaskuoja, na bet pati pabandysi...  mirksiukas.gif

Tai reiks sukti pro stepona-panorma, viso tvarkarascio dar nesusidariau, bet kur galima pasibandyti, ten reiks ir minti biggrin.gif
Dar man klausimas-kaip su pudryciu spalvomis? Apskritai, tiek hauschkos, tiek nvey? g.gif turbut keli atspalviai tera (mazesnis galvos skausmas renkantis biggrin.gif)
Ok, turesiu omeny ir del deluxe bigsmile.gif
QUOTE(Satura @ 2010 08 15, 20:21)
Hauschka gan riebi ir gula į poras. Kai bandžiau pasidaryti su ja makiažą, o paskui pasiguodžiau čia, temoje, nemažai panų pripažino tą porų užpildymą  doh.gif Nepirkčiau jos nei už 75, nei 25 litus. Jei man pavyks išbandyti Argile Provence pudrą, apie kurią Chippie sakė, kad lengva ir visiškai nekemša porų, tai gal bus kas nors gero atrasta smile.gif
Rasma žadėjo daug išbandyti ir pasisakyti, bet gal dar nebaigė savo eksperimento  verysad.gif

Paskaiciusi prisiminiau ir tavo post'a, berods kazkokiai sventei kai dareisi makiaza (bandysiu meginuka, aklai tikrai nepirksiu, ir turesiu omeny del poru kimsimo drinks_cheers.gif ).
Tiesa, Rasma zadejo berods menesio gale daug atsiliepimu. Laukiam issizioje bigsmile.gif
Kada zadi testuoti Argile Provence? Ar cia toji, kur neseniai rasei, kad atradai?(Lenkijoj ar kur, tiksliai nepamenu) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 15, 09:46)
Aš kaip tik irgi pabaigiau Urtekram pastą, bet su pankoliais. Nu, kad neskalsi, tai tikrai, su vyru kartu valėm, tai vos mėnesiui užteko verysad.gif . Man gaivumo pankolių užteko, išvalydavo gerai, jei nepagailėdavau ant šepetėlio daugiau užtepti. O šiaip, ieškosiu kokio skalsesnio varianto.


aš kažkaip sau jokios natūralios dantų pastos nepritaikiau, bandžiau ir Urtekram ir weleda ir dar kažkokią neoamenu... ir branu ir netaupu ir dantys nelabai gaivus ir švars jautėsi... schmoll.gif kuriam laikui ieškojimus numečiau. Ga kad areiks atnaujint vėl, nežinau
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 14, 10:52)
Tikrai visų kvapai labai skirtingi smile.gif O Madarai apskritai būdingas tas žolelių kvapas - kam jis patinka, kam ne.
Iš kremų mišriai odai man į galvą pirmiausia ateina "Neobio" - kiek pamenu, ne viena jį gyrė, pati planavau pirkti, bet kol kas dar nebandžiau smile.gif


man miščiai odai pats pačiausias kiek naudoju tai madaros lengvai drėkinantis berods...
nors pamainymui, kad odanepriprastų, norėčiau ką kito pabandyt.
Madaros kvapas tai nieko - lengvas. Vat buvau naudojus mėginuką kažkokį itališko kremo.. orgital ar kaip ten. Va ten tai ikyrus stiprus žolelių ekstraktų kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 16, 00:07)
Dar man klausimas-kaip su pudryciu spalvomis? Apskritai, tiek hauschkos, tiek nvey? g.gif

Kada zadi testuoti Argile Provence? Ar cia toji, kur neseniai rasei, kad atradai?


Hauschkos tai man pasirodė, kad nemažai - kokie 5 atspalviai tikrai bus smile.gif Nvey nežinau

nežinau, kada įvyks testavimas. Krempudra tai ta, bet reikia išsinagrinėti kelius, kuriais galima ją gauti 4u.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2010 08 16, 00:38)
Vat buvau naudojus mėginuką kažkokį itališko kremo.. orgital ar kaip ten.


ne orgital, o Argital - ne visi žinos, ką turi omenyje, kai iškraipytas pavadinimas
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 08 15, 22:06)
Aišku  smile.gif tai negi būsiu prašovusi, kad paklausiau ir nepirkau  doh.gif Mano plaukai normalūs, pastaruoju metu galvą plaukas, kas tris dienas (tai nemanau, kad jie riebūs), nėra ir sausi, tik nežvilga. Seniau naudojau Kerastase produktus ir nesukau sau galvos. Bet paskutiniu metu ją naudojant plaukai tapo matiniai ir pradėjau ieškoti, kaip jiems padėti. Beieškant atrodau jūsų temą apie natūralią kosmetiką ir noriu pradėti ją vartoti.
Tai man konsultantė patarė pirkti šį balzamą http://www.sveikipro...aubrey-organics arba šį http://www.sveikipro...aubrey-organics  Kadangi pirmajam buvo akciją, tai jį ir nusipirkau.


Nemanau, kad būsi prašovusi, tas, kurį nusipirkai, visiškai neatrodo mažiau maitinantis nei kamelijų. Sudėtį gal pakomentuos kas labiau išmano, bet pažiūrėk į sąrašą, kiek taviškis visko turi, man jis neatrodo lengvesnis, tik tiek kad pirmu numeriu neina ta bazė, kurią minėjo Daddygirl, tai gal bus geriau. Bet kad prastesnis būtų, tai tikrai nemanau mirksiukas.gif
Beje, nesuprantu aš tokio konsultavimo, jei remiamasi viena fraze apie šlapią efektą, kuri yra klaidinanti lietuviškame aprašyme, nes originaliame tekste neegzistuoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 16, 09:05)
Nemanau, kad būsi prašovusi, tas, kurį nusipirkai, visiškai neatrodo mažiau maitinantis nei kamelijų. Sudėtį gal pakomentuos kas labiau išmano, bet pažiūrėk į sąrašą, kiek taviškis visko turi, man jis neatrodo lengvesnis, tik tiek kad pirmu numeriu neina ta bazė, kurią minėjo Daddygirl, tai gal bus geriau. Bet kad prastesnis būtų, tai tikrai nemanau  mirksiukas.gif
Beje, nesuprantu aš tokio konsultavimo, jei remiamasi viena fraze apie šlapią efektą, kuri yra klaidinanti lietuviškame aprašyme, nes originaliame tekste neegzistuoja  unsure.gif

o kaip suprasti ta 'slapia efekta' ?? g.gif ka cia turima omenyje, kad slydus jie lieka blizgantys? juk plaukai isdziuna, ar jie lieka tokie lyg geliu patepti? smile.gif
Atsakyti