Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Etama @ 2010 08 14, 23:16)
Mineraline pudra siaip yra geras dalykas wink.gif , tik, kaip minejau, man asmeniskai norisi ir skystos-ir del lupu, ir siaip toks iprotis jau, butinybe. Mineraline pasitepus man kakta kaip pasausejusi atrodo. Zodziu, apskritai, man mineraline eina po skystos pudros ax.gif  Bet anais metais, kai buvau gerokai idegusi, labai graziai pasidengdavo, nebudavo pelsikanojimu ir spalva tokia gera gaudavosi. Dabar esu isbalusi, tai kaip miltuota atrodau su ja biggrin.gif gal tepti nebemoku


O aš nemėgstu skystų pudrų, todėl ir ieškau kompaktinės pudros, kad kai rudenį įdegis išnyks galėčiau su ja paspalvinti išblyškusį veidelį ax.gif . Dabar tai niekuo netepu, nes ir taip graži - įdegusi tongue.gif
Atsakyti
ernesin, butinai reiks pasidomet bigsmile.gif aciu uz info thumbup.gif
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 15, 08:53)
man lb nepatiko hauschka...visiskai nemaskuoja, tas pats kas paprasto kremo buciau uzsitepus...ir riebi ji kazkokia...

O ar poru nekimso? jei riebi pasirode? g.gif
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 15, 10:51)
Na aš naudoju Nvey kreminę pudrą iš tūbelės, kuri praktiškai nemaskuoja, kaip merginos sakė, bet sulygina spalvą ir gražų atspalvį duoda, aš ją kasdien  naudoju ir esu labai patenkinta. Taip pat turiu Nvey deluxe pudrą, kuri tikrai gerai maskuoja. Ji skaitosi išeiginė, bet juk čia natūralus daiktas, jei kažkam norisi maskavimo kasdien, nemanau, kad ji galėtų pakenkti. Mano oda jautroka, tai ji man nei alergizuoja, nei sausina. Nežinau, kodėl kitos merginos nepatenkintos Nvey pudromis, man jos tinka  thumbup.gif

O gal nvey pudros meginuku irgi kur galima rasti? ax.gif
kaip del to maskavimo-man svarbu paslepti raustanti veida ir aplyginti spalva-neturiu kazkokiu spuogu, randu ar pan. g.gif gal ir uztektu, kad aplyhintu spalva, o del raudonio maskavimo reiktu naudoti zalio atspalvio korektorius g.gif reiks bandyti hauschka ir nvey, manau tiks vistiek kazkuri rolleyes.gif o kaip nvey konsistencija, kaip pasiskirsto?
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 15, 10:53)
O aš nemėgstu skystų pudrų, todėl ir ieškau kompaktinės pudros,

Aaa, tai kt. situacija jau drinks_cheers.gif mineraline siaip geris thumbup.gif
QUOTE(Dolphin @ 2010 08 15, 13:20)
Ta prasme? smile.gif

Turbut kalba apie traukinukus, blog'e. Ugniux, klausk blog'e, temoj apie tai nediskutuojam
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 15, 13:24)
O gal nvey pudros meginuku irgi kur galima rasti? ax.gif
kaip del to maskavimo-man svarbu paslepti raustanti veida ir aplyginti spalva-neturiu kazkokiu spuogu, randu ar pan. g.gif gal ir uztektu, kad aplyhintu spalva, o del raudonio maskavimo reiktu naudoti zalio atspalvio korektorius g.gif reiks bandyti hauschka ir nvey, manau tiks vistiek kazkuri rolleyes.gif o kaip nvey konsistencija, kaip pasiskirsto?


Na žinok dėl mėginukų neįsivaizduoju, aš tai parduotuvėje išbandžiau ir taip nusipirkau. Ta deluxe pudra yra kaip kreminė suspausta pudra, tepama su kempinėle, man tai gerai pasiskirsto. Dėl raudonio, nežinau, nes kai išraustu dėl ko nors, paprastai nebūna kada į veidrodį žiūrėt lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 15, 14:42)
Na žinok dėl mėginukų neįsivaizduoju, aš tai parduotuvėje išbandžiau ir taip nusipirkau. Ta deluxe pudra yra kaip kreminė suspausta pudra, tepama su kempinėle, man tai gerai pasiskirsto. Dėl raudonio, nežinau, nes kai išraustu dėl ko nors, paprastai nebūna kada į veidrodį žiūrėt  lotuliukas.gif

Kokioj pard. isbandei? Reikia susidaryti 'keliones' sarasa biggrin.gif , is vienos meginuku, is kitos siaip pasitepti lotuliukas.gif
As igi nepraktikuoju gedos pries veidrodi lotuliukas.gif tik oda kuperozine, tai daznai buna raustelejus, tokia va mano ir beda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 14, 14:57)
Pabaigiau pirmą ekologišką dantų pastą- Urtekram su alijošiumi:
...
Nekartočiau, nes pritrūko to gaivos jausmo, nelabai taupi, bet dantis išvalo gerai smile.gif

As esu turejus su pankoliais pasta.. vale normaliai, bet gaivumo man tai truko.. antra kart kazkaip nesinori pirkti..

QUOTE(Etama @ 2010 08 14, 23:16)
As perziurejau blog'a, o ir siaip, kiek pamenu is kalbu temoje, tai tikrai merginos dar neatrado tokios geros krem pudros sad.gif vis delto nutariau dar perklausti. Gaila is tikruju, skystos pudros man l. reikia, o sintetines jau labai nenoriu.
Mineraline naudoju mirksiukas.gif , turiu dabar sintetine dar, nesibaigianti atrodo, jau virs metu teplioju. Siaip gerai, patinka visai, tik saltajam sezonui norisi skystos, mano tokie jau iprociai, darantis makiaza, megstu viska patepti-ir lupas kartu, tai todel ir noreciau skystos. Net nezinau, o gal bandyti Hauschka? Gal zinai kur meginuku galima gauti ar siaip maza kieki? (nesinori pirkti pilnos talpos, nes didele tikimybe, kad nepatiks) ir jei pameni, kokia kaina sios pudrytes ir koks kiekis?, ar taupiai naudojosi? 4u.gif

Meginuku anksciau budavo galima nusipirkti Zalia Zalia Stepone.. Ar ju dabar yra tai nezinau.. Bet testeriai tai tikrai yra, tai gali vietoj issibandyt, arba nusinesk indeli, gal kartais leis isipilti truputi ir namie tada issibandytum..
Pudra kiek prisimenu kainuoja apie 75 lt g.gif
Del taupumo.. gal ir taupiai naudojasi biggrin.gif Pasiskirsto lengvai ir graziai.. bet nei kiek nemaskuoja, kaip as sakau - tai vos ne kaip kremas su spalva..
Manau, jei detum Hauschka ir dar ant virsaus lengvai su mineraline pudra prasieitum, tai graziai atrodytu veidas..

QUOTE(Etama @ 2010 08 15, 17:43)
Kokioj pard. isbandei? Reikia susidaryti 'keliones' sarasa biggrin.gif , is vienos meginuku, is kitos siaip pasitepti lotuliukas.gif
As igi nepraktikuoju gedos pries veidrodi lotuliukas.gif tik oda kuperozine, tai daznai buna raustelejus, tokia va mano ir beda biggrin.gif

Nvey dekoratyvines yra Panoramoj ten kur parduoda Logona, Sante ir kt.. (atrodo Biopasaulis vadinasi g.gif )..
Meginuku nebuna, tai neskis indeli, gal leis isipilti.. As kazkada Sveikuose produktuose (kai dar ten buvo galima Nvey isigyti) taip paprasiau krempudros pabandymui ir dave.. uzteko keliems kartams ir susidariau nuomone, kad man kazko truksta is tos pudros biggrin.gif Zodziu, neitiko, bet nenurasiau kaip netinkama naudoti.. Gal reiks ir man kada uzeit vel pabandyt.. gal patiks.. oda jau pasitaisius, tai.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 15 rugpjūčio 2010 - 18:14
QUOTE(Etama @ 2010 08 15, 16:43)
Kokioj pard. isbandei? Reikia susidaryti 'keliones' sarasa biggrin.gif , is vienos meginuku, is kitos siaip pasitepti lotuliukas.gif
As igi nepraktikuoju gedos pries veidrodi lotuliukas.gif tik oda kuperozine, tai daznai buna raustelejus, tokia va mano ir beda biggrin.gif


O kur tu bazuojiesi? Aš vieną krempudrą pirkau Vilniaus Sveikuose produktuose Jakšto gatvėje, o tą kompaktinę deluxe Via naturalis Kaune... O dėl mėginukų žinok nežinau, ar būna... Aš abiem atvejais bandžiau parduotuvėje ir gerai išsirinkau, gal pasisekė smile.gif
Ta deluxe pudra manau, kad raudonį prislopintų, nes ji visokius randelius nuo spuogų gana neblogai užmaskuoja, na bet pati pabandysi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 15, 19:14)
O kur tu bazuojiesi? Aš vieną krempudrą pirkau Vilniaus Sveikuose produktuose Jakšto gatvėje, o tą kompaktinę deluxe Via naturalis Kaune...  O dėl mėginukų žinok nežinau, ar būna... Aš abiem atvejais bandžiau parduotuvėje ir gerai išsirinkau, gal pasisekė smile.gif
Ta deluxe pudra manau, kad raudonį prislopintų, nes ji visokius randelius nuo spuogų gana neblogai užmaskuoja, na bet pati pabandysi...  mirksiukas.gif

Sveikuose produktuose Nvey jau nebe parduoda..

O su Deluxe pudra veidas neblizga? Man kazko atrodo, kad ji tokia slapia efekta duoda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 15 rugpjūčio 2010 - 18:18
QUOTE(Palomina @ 2010 08 15, 18:16)
Sveikuose produktuose Nvey jau nebe parduoda..

O su Deluxe pudra veidas neblizga? Man kazko atrodo, kad ji tokia slapia efekta duoda  g.gif


Ji pati tai tikrai neblizga, o mano veido oda nesiriebaluoja, tai negaliu pasakyt, ar persimuštų per pudrą... Man oda būna matinė po jos.
Beje, aš turiu Nvey bronzantą, tai nepatariu pirkt, nes labai sunkiai pasiskirsto. Po daugelio bandymų atradau būdą, kaip atsargiai jį paskirstyti. Tai tada gražiai visai atrodo, bet kai tiek pastangų reikia įdėti, kad gražiai paskirstyti, tai tokios kainos, manau, nevertas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 13, 23:31)
Merginos, ar yra kokiu vertu demesio krem pudru?



QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 15, 08:53)
man lb nepatiko hauschka...visiskai nemaskuoja, tas pats kas paprasto kremo buciau uzsitepus...ir riebi ji kazkokia...


Hauschka gan riebi ir gula į poras. Kai bandžiau pasidaryti su ja makiažą, o paskui pasiguodžiau čia, temoje, nemažai panų pripažino tą porų užpildymą doh.gif Nepirkčiau jos nei už 75, nei 25 litus. Jei man pavyks išbandyti Argile Provence pudrą, apie kurią Chippie sakė, kad lengva ir visiškai nekemša porų, tai gal bus kas nors gero atrasta smile.gif

Rasma žadėjo daug išbandyti ir pasisakyti, bet gal dar nebaigė savo eksperimento verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 15 rugpjūčio 2010 - 19:24
QUOTE(Satura @ 2010 08 15, 19:21)
Haushka gan riebi ir gula į poras. Kai bandžiau pasidaryti su ja makiažą, o paskui pasiguodžiau čia, temoje, nemažai panų pripažino tą porų užpildymą  doh.gif Nepirkčiau jos nei už 75, nei 25 litus. Jei man pavyks išbandyti Argile Provence pudrą, apie kurią Chippie sakė, kad lengva ir visiškai nekemša porų, tai gal bus kas nors gero atrasta smile.gif

Rasma žadėjo daug išbandyti ir pasisakyti, bet gal dar nebaigė savo eksperimento  verysad.gif


O Nvey pudras kodėl esi išbrokavusi? 4u.gif
Atsakyti
nesu net bandžiusi - man užtenka temoje paskaityti, kad mišriaodžių ji netenkina, tai net nesikankinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 14, 18:22)
Taip, galima, aš darausi kūnui pienelį, tai darau taip: 3 g emulsinio vaško, 35 ml skystų aliejų ir 75 ml vandens. Gaunasi pienelis... smile.gif


QUOTE(Etama @ 2010 08 14, 22:16)
Sveika wink.gif taip, su juo ir darau. Vandenine dalis kuo didesne, tuo labiau i pieneli panasi konsistencija gaunasi smile.gif as dariau 70% vand., 30% al. fazes, manau galima ir dar didesne vand. dali daryti-80 ar daugiau %


ačiū 4u.gif
bandysiu gamintis... tik tie 3g vaško... kiek čia būtų pvz arbatiniais šaukšteliais matuojant? blush2.gif neturiu svarstyklių blush2.gif
Atsakyti