Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

Pabaigiau pirmą ekologišką dantų pastą- Urtekram su alijošiumi:
user posted image
Nekartočiau, nes pritrūko to gaivos jausmo, nelabai taupi, bet dantis išvalo gerai smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau AO balzamą plaukams su kamelijomis. Tepiau, kaip ten parašyta kad galima tepti, prieš plovimą. Tai kai sudrėkinau plaukus plovimui, iškart pasijuto, kad labai gerai pamaitinti, minkštučiai tokie. O paskui kai išdžiuvo, tai tiesiog šilkiniai. wub.gif
Atsakyti
DEL NEOBIO KREMUKO ..NIEKO YPATINGO NEPADATRO ISPRADZIOU ATRODO KAD ISLYGINO ODA MALONI KONSISTENCIJA TACIAU NIEKO NEPADARO NEPALYGINA ODOS NESKAISTINA ,,,MAN DIDESNIS EFEKTAS NUO NEROLIO BUNA NEI NUO TO KREMO ISBANDZIAU VISUS JU SIULOMUS TAI UZ SANTE AR LOGONOSS KREMUS PASIRODE MALONIAUSIAS
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 14, 07:23)
o kuo patiko g.gif lyginant su mango laveros,ir koki jusu plaukuciai, nes dabar turiu sante, bet va tiek geru atsiliepimu apie laveros g.gif

Neblogas ir Laveros, bet man Sante patiko labiau, taupiau naudojasi, plaukai po jo labiau žvilga. Mano plaukai labiau tiesūs, nei garbanoti, ploni.

QUOTE(Ugniux @ 2010 08 14, 11:45)
mergaitės, norėjau paklausti, ar visi kremukai turi žolelių kvapą, pvz kaip madaros ar Sante šaltalankių su papaja????

Tikrai ne, yra ir kitaip kvepiančių (Laveros, Logonos lyg ir).

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 14, 15:08)
Išbandžiau AO balzamą plaukams su kamelijomis.

O kokie tavo plaukai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
merginos, ar įmanoma su emulsiniu vašku išgauti pienelio konsistenciją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 14, 17:07)
O kokie tavo plaukai?


Buvo šviesinti, tai nuolat reikalauja maitinimo. Ilgi jie yra ir jų daug, tai dar ir dėl to kruopštesnės priežiūros reikalauja...
Papildyta:
QUOTE(Placebo. @ 2010 08 14, 18:13)
Sveikos 4u.gif
merginos, ar įmanoma su emulsiniu vašku išgauti pienelio konsistenciją? g.gif


Taip, galima, aš darausi kūnui pienelį, tai darau taip: 3 g emulsinio vaško, 35 ml skystų aliejų ir 75 ml vandens. Gaunasi pienelis... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 14, 15:08)
Išbandžiau AO balzamą plaukams su kamelijomis. Tepiau, kaip ten parašyta kad galima tepti, prieš plovimą. Tai kai sudrėkinau plaukus plovimui, iškart pasijuto, kad labai gerai pamaitinti, minkštučiai tokie. O paskui kai išdžiuvo, tai tiesiog šilkiniai.  wub.gif

Na as siandien irgi isbandziau si balzama, tai teko du kartus galva plaut. doh.gif Truputi perlaikiau, tai plaukai gavosi kaip slapi nuo riebaliuko kokio. Jauciu naudot galesiu tik pries plovima si balzama, nes labai maitinantis- drekinantis jis man pasirode g.gif
O jus po sampuno dar dejot balzamo ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 14, 08:06)
As tai, deja, neatradau tokios krempudros.. Patiko Hauschkos, bet ji nemaskuoja.. Kitos (Nvey, Elysambre, Logona) bandytos nelabai itiko..
O mineralines pudros tau nepatinka?

As perziurejau blog'a, o ir siaip, kiek pamenu is kalbu temoje, tai tikrai merginos dar neatrado tokios geros krem pudros sad.gif vis delto nutariau dar perklausti. Gaila is tikruju, skystos pudros man l. reikia, o sintetines jau labai nenoriu.
Mineraline naudoju mirksiukas.gif , turiu dabar sintetine dar, nesibaigianti atrodo, jau virs metu teplioju. Siaip gerai, patinka visai, tik saltajam sezonui norisi skystos, mano tokie jau iprociai, darantis makiaza, megstu viska patepti-ir lupas kartu, tai todel ir noreciau skystos. Net nezinau, o gal bandyti Hauschka? Gal zinai kur meginuku galima gauti ar siaip maza kieki? (nesinori pirkti pilnos talpos, nes didele tikimybe, kad nepatiks) ir jei pameni, kokia kaina sios pudrytes ir koks kiekis?, ar taupiai naudojosi? 4u.gif

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 14, 11:43)
Aš irgi jau galvoju apie žiemą...ir kaip čia reikės pamaskuoti savo veiduką. Ačiū rolleyes.gif

Mineraline pudra siaip yra geras dalykas wink.gif , tik, kaip minejau, man asmeniskai norisi ir skystos-ir del lupu, ir siaip toks iprotis jau, butinybe. Mineraline pasitepus man kakta kaip pasausejusi atrodo. Zodziu, apskritai, man mineraline eina po skystos pudros ax.gif Bet anais metais, kai buvau gerokai idegusi, labai graziai pasidengdavo, nebudavo pelsikanojimu ir spalva tokia gera gaudavosi. Dabar esu isbalusi, tai kaip miltuota atrodau su ja biggrin.gif gal tepti nebemoku
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 14, 18:07)
Neblogas ir Laveros, bet man Sante patiko labiau, taupiau naudojasi, plaukai po jo labiau žvilga.

Sante brilliant care man laaaabai taupiai naudojasi-lasiuko uztenka (aisku jei plaukai stori, ar labai issauseje, gal daugiau reikia, bet tikrai proto ribose), jei padauginu, plaukai l. negraziai sukrenta, apsivelia atrodo, o su lasiuku pats tas-lengvai issisukuoja po to, slidus, blizgus thumbup.gif

QUOTE(Placebo. @ 2010 08 14, 19:13)
Sveikos 4u.gif
merginos, ar įmanoma su emulsiniu vašku išgauti pienelio konsistenciją? g.gif

Sveika wink.gif taip, su juo ir darau. Vandenine dalis kuo didesne, tuo labiau i pieneli panasi konsistencija gaunasi smile.gif as dariau 70% vand., 30% al. fazes, manau galima ir dar didesne vand. dali daryti-80 ar daugiau %
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 16:06)
Gal esate naudoję Aubrey Organics kondicionierių? kokie atsiliepimai?  4u.gif

Naudoju GPB, labai juo patenkinta, padrėkina/pamaitina plauką, lengvai išsišukuoja/nesivelia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 14, 23:16)
Gal zinai kur meginuku galima gauti ar siaip maza kieki? (nesinori pirkti pilnos talpos, nes didele tikimybe, kad nepatiks) ir jei pameni, kokia kaina sios pudrytes ir koks kiekis?, ar taupiai naudojosi? 4u.gif

Jei neklystu Stepone yra mėginiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2010 08 14, 22:39)
Na as siandien irgi isbandziau si balzama, tai teko du kartus galva plaut. doh.gif  Truputi perlaikiau, tai plaukai gavosi kaip slapi nuo riebaliuko kokio. Jauciu naudot galesiu tik pries plovima si balzama, nes labai maitinantis- drekinantis jis man pasirode g.gif
O jus po sampuno dar dejot balzamo ar ne?

jo aprasyme kiek pamenu ir raso kad suteikia slapiu plauku efekta...keista...nezinau kas tokio efekto pageidautu....gal garbanes, su daug daug ir dideliais posausiais plaukais... bigsmile.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 14, 23:16)
As perziurejau blog'a, o ir siaip, kiek pamenu is kalbu temoje, tai tikrai merginos dar neatrado tokios geros krem pudros sad.gif vis delto nutariau dar perklausti. Gaila is tikruju, skystos pudros man l. reikia, o sintetines jau labai nenoriu.
Mineraline naudoju mirksiukas.gif , turiu dabar sintetine dar, nesibaigianti atrodo, jau virs metu teplioju. Siaip gerai, patinka visai, tik saltajam sezonui norisi skystos, mano tokie jau iprociai, darantis makiaza, megstu viska patepti-ir lupas kartu, tai todel ir noreciau skystos. Net nezinau, o gal bandyti Hauschka? Gal zinai kur meginuku galima gauti ar siaip maza kieki? (nesinori pirkti pilnos talpos, nes didele tikimybe, kad nepatiks) ir jei pameni, kokia kaina sios pudrytes ir koks kiekis?, ar taupiai naudojosi? 4u.gif


man lb nepatiko hauschka...visiskai nemaskuoja, tas pats kas paprasto kremo buciau uzsitepus...ir riebi ji kazkokia...
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 14, 14:57)
Pabaigiau pirmą ekologišką dantų pastą- Urtekram su alijošiumi:
user posted image
Nekartočiau, nes pritrūko to gaivos jausmo, nelabai taupi, bet dantis išvalo gerai smile.gif


Aš kaip tik irgi pabaigiau Urtekram pastą, bet su pankoliais. Nu, kad neskalsi, tai tikrai, su vyru kartu valėm, tai vos mėnesiui užteko verysad.gif . Man gaivumo pankolių užteko, išvalydavo gerai, jei nepagailėdavau ant šepetėlio daugiau užtepti. O šiaip, ieškosiu kokio skalsesnio varianto.
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2010 08 14, 21:39)
Na as siandien irgi isbandziau si balzama, tai teko du kartus galva plaut. doh.gif  Truputi perlaikiau, tai plaukai gavosi kaip slapi nuo riebaliuko kokio. Jauciu naudot galesiu tik pries plovima si balzama, nes labai maitinantis- drekinantis jis man pasirode g.gif
O jus po sampuno dar dejot balzamo ar ne?


Aš dėjau po to irgi balzamo to paties. Man nei kiek nesuriebalino plaukų. Kaip tik dar ir šiandien plaukai atrodo kaip tika išplauti smile.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 14, 22:16)
As perziurejau blog'a, o ir siaip, kiek pamenu is kalbu temoje, tai tikrai merginos dar neatrado tokios geros krem pudros sad.gif vis delto nutariau dar perklausti. Gaila is tikruju, skystos pudros man l. reikia, o sintetines jau labai nenoriu.


Na aš naudoju Nvey kreminę pudrą iš tūbelės, kuri praktiškai nemaskuoja, kaip merginos sakė, bet sulygina spalvą ir gražų atspalvį duoda, aš ją kasdien naudoju ir esu labai patenkinta. Taip pat turiu Nvey deluxe pudrą, kuri tikrai gerai maskuoja. Ji skaitosi išeiginė, bet juk čia natūralus daiktas, jei kažkam norisi maskavimo kasdien, nemanau, kad ji galėtų pakenkti. Mano oda jautroka, tai ji man nei alergizuoja, nei sausina. Nežinau, kodėl kitos merginos nepatenkintos Nvey pudromis, man jos tinka thumbup.gif

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 15, 07:53)
jo aprasyme kiek pamenu ir raso kad suteikia slapiu plauku efekta...keista...nezinau kas tokio efekto pageidautu....gal garbanes, su daug daug ir dideliais posausiais plaukais... bigsmile.gif  g.gif


Aš kai turiu sausus plaukus, iš karto supratau, apie kokį šlapią efektą eina kalba ir žinojau, kad jo noriu. Tiesiog kai turi sausus pasipūtusius plaukus ir kai taip rašo ant buteliuko, įsivaizduoji, kad balzamas maitinantis ir juos suglotnins ir pašvelnins. Būtent tokį efektą aš ir gavau wub.gif
Atsakyti