Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Babi* @ 2010 08 13, 16:25)
O viską dėjai lygiomis dalimis? rolleyes.gif


Taip, maždaug lygiomis...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 13, 17:17)
Pasidariau prieš porą dienų nuovirą iš ajerų, varnalėšų ir ramunėlių. Mano plaukams laaabai patiko, pradėjo net banguotis iš to gerumo  wub.gif Beje, ir galvą reikėjo plaut gal tik po trijų ar keturių dienų, nes visai nesiriebalavo...  smile.gif

laba,

vaistinėj viską pirkai???
Atsakyti
Merginos, ar yra kokiu vertu demesio krem pudru? Jau pagalvoju apie rudeni/ziema, man l. reikalingas dalykelis. Noretusi pamaskavimo ir kad nekimstu poru. Baigiu sintetine, bet noreciau pakeisti jau naturalia, tik klausimas ar realus toks mano noras g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 12, 22:09)
o gal galit palyginti si Sante Brilliant Care su laveros mango kondiske kuris geresnis g.gif

Man labiau Sante patiko.
Atsakyti
o kuo patiko g.gif lyginant su mango laveros,ir koki jusu plaukuciai, nes dabar turiu sante, bet va tiek geru atsiliepimu apie laveros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 13, 23:31)
Merginos, ar yra kokiu vertu demesio krem pudru? Jau pagalvoju apie rudeni/ziema, man l. reikalingas dalykelis. Noretusi pamaskavimo ir kad nekimstu poru. Baigiu sintetine, bet noreciau pakeisti jau naturalia, tik klausimas ar realus toks mano noras g.gif

As tai, deja, neatradau tokios krempudros.. Patiko Hauschkos, bet ji nemaskuoja.. Kitos (Nvey, Elysambre, Logona) bandytos nelabai itiko..
O mineralines pudros tau nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 08 13, 22:26)
laba,

vaistinėj viską pirkai???


Taip smile.gif
Atsakyti
Laba,
QUOTE(Skaidrė @ 2010 08 13, 15:13)
Gal kuri esate pasigaminus alieju misinuka venoms? Skaiciau, kad tam tinkami tamanai, galvoju, ka dar cia reiketu prie ju prideti..

oi kaip aktualu ax.gif tik man labiau gal ne venoms, o kapiliarams reiktų. Bet iš esmės tai kaip ir tas pats. Smagu būtų, jei dar kuri pasidalintų savo receptukais mirksiukas.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 14, 11:33)

ačiuks. Nes aš pas jus naujokė, tai kartais susimaišau...kas, iš kur ir kaip blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 13, 23:31)
Merginos, ar yra kokiu vertu demesio krem pudru? Jau pagalvoju apie rudeni/ziema, man l. reikalingas dalykelis. Noretusi pamaskavimo ir kad nekimstu poru. Baigiu sintetine, bet noreciau pakeisti jau naturalia, tik klausimas ar realus toks mano noras g.gif


Aš irgi jau galvoju apie žiemą...ir kaip čia reikės pamaskuoti savo veiduką. Man akys krypsta į mineralinę kompaktinę įdegio pudrą "Nilens Jord". Gal kas nors bandėt ? Gal kokie atsiliepimai būtų? Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 14 rugpjūčio 2010 - 10:45
aš šiuo metu baigiu blogiuką kremą, tai esu kremų mišriai odai ieškojimuose.
mergaitės, norėjau paklausti, ar visi kremukai turi žolelių kvapą, pvz kaip madaros ar Sante šaltalankių su papaja????

čia iš "kitos operos", neseniai kalbėtos (netyčia atradau):
“GINTARINĖ PĖDA”: pasidaryk iš pudros su stikline aliejaus gintarinį eliksyrą blauzdų ir pėdų sutepimui ar kompresams. Dar geriau, jei pasistengsi sukurti multikompoziciją su bičių vašku ir pikiu, eteriniais arbatmedžio ar kėnio aliejais. Savo kojoms suteiksi tikrą palaimą ir atgaivą, kuri labai reikalinga daug keliaujant, slidinėjant ar patyrus statinę apkrovą savo galūnėms. Nepamainomas liejinys pėdų masažui ir refleksoterapijai, rūpinantis kojų venų sveikumu ir efektyvia venine-limfine cirkuliacija… (zolinciuakademija.lt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 14 rugpjūčio 2010 - 10:55
QUOTE(Ugniux @ 2010 08 14, 11:45)
aš šiuo metu baigiu blogiuką kremą, tai esu kremų mišriai odai ieškojimuose.
mergaitės, norėjau paklausti, ar visi kremukai turi žolelių kvapą, pvz kaip madaros ar Sante šaltalankių su papaja????


Tikrai visų kvapai labai skirtingi smile.gif O Madarai apskritai būdingas tas žolelių kvapas - kam jis patinka, kam ne.
Iš kremų mišriai odai man į galvą pirmiausia ateina "Neobio" - kiek pamenu, ne viena jį gyrė, pati planavau pirkti, bet kol kas dar nebandžiau smile.gif
Atsakyti
sausai veido odai rekomenduoju taukmedžio sviestą, tepu nakčiai, iš karto kažkaip sunkiai susigerdavo, o dabar viskas puikiai, labai pritiko odai.
Atsakyti