Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 13, 14:01)
Susiruošiau daryti pagal tavo receptą ir iškilo man pora klausimų. Atrodo, kad čia turėtų gautis milžiniškas kiekis, kokiam laikui jo užtenka? Ir dar, kai pasilieki masės kitam kartui, tada kaitini vėl iki virimo ar tik tiek, kad masė išsileistų ir teptųsi? 4u.gif

man uztenka to kiekio kojas pilnai nusidepiliuoti.. jei mases lieka kitam kartui, tai tada kai vel susiruosiu depiliacija darytis tiesiog pasildau iki tokio skystumo ir siltumo, kad galeciau ant koju tepti.. na, pati pajausi kaip tau geriausia..
kad uzvirtu tai tik pirma karta taip reikia, po to nebe..
Atsakyti
Palomina, ir aš turiu klausimą - o tau negaila ten tiek dėti medaus? ax.gif
Atsakyti
Gal kuri esate pasigaminus alieju misinuka venoms? Skaiciau, kad tam tinkami tamanai, galvoju, ka dar cia reiketu prie ju prideti..
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 13, 14:10)
Palomina, ir aš turiu klausimą - o tau negaila ten tiek dėti medaus?  ax.gif

na.. kaip cia pasakius biggrin.gif aisku gaila.. jei rasciau toki pat gera recepta be medaus ir kad pavyktu pasigaminti (ne taip kaip ta pasta kur daraisi tu smile.gif ), tai daryciau be medaus... bet dar neatradau (nors dideliu pastangu paieskoms ir neidejau kol kas blush2.gif )..
bet 1/4 stiklines medaus tai dar nera taip baisiai daug.. as dedu sauksta medaus..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 13, 13:06)
man uztenka to kiekio kojas pilnai nusidepiliuoti.. jei mases lieka kitam kartui, tai tada kai vel susiruosiu depiliacija darytis tiesiog pasildau iki tokio skystumo ir siltumo, kad galeciau ant koju tepti.. na, pati pajausi kaip tau geriausia..
kad uzvirtu tai tik pirma karta taip reikia, po to nebe..



QUOTE(Satura @ 2010 08 13, 13:10)
Palomina, ir aš turiu klausimą - o tau negaila ten tiek dėti medaus?  ax.gif


Jei tik kojoms vienam kartu, tai nėra taip ir daug, beje, tu depiliuoji kojas virš kelių?
Aha, man irgi kažkaip dėl to medaus, dėl to ir klausiu keliems kartams... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Skaidrė @ 2010 08 13, 13:13)
Gal kuri esate pasigaminus alieju misinuka venoms? Skaiciau, kad tam tinkami tamanai, galvoju, ka dar cia reiketu prie ju prideti..


Dariausi aš visokių mišinukų, bet man geriausias dalykas, kai maudžia kojas dėl venų - į delną įsipilti tamanų, ant viršaus kelis lašiukus rozmarinų ar pipirmėčių ir tą maudimą kaip ranka nuima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 13, 14:18)
Jei tik kojoms vienam kartu, tai nėra taip ir daug, beje, tu depiliuoji kojas virš kelių?
Aha, man irgi kažkaip dėl to medaus, dėl to ir klausiu keliems kartams...  smile.gif

taip ir slaunims, ir blauzdoms uztenka smile.gif
as manau dar visai normaliai cia su tais kiekiais.. ir bendra kaina palyginus nedidele iseina nei pirktis spec. skirtas dapiliacijai priemones (pvz Acorelle vaskus)
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 13, 14:01)
Sporto g. 7. Ten kelias link ligoninės smile.gif

Atrodo, žinau. Bet sakyčiau, kad įdomioj vietoj atsidarė... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 13, 13:23)
taip ir slaunims, ir blauzdoms uztenka  smile.gif
as manau dar visai normaliai cia su tais kiekiais.. ir bendra kaina palyginus nedidele iseina nei pirktis spec. skirtas dapiliacijai priemones (pvz Acorelle vaskus)


Tas tai taip, bet kokiu atveju, pirma reikia išbandyti...
Beje, tu pati sugalvojai receptą ar radai kur nors? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 13, 14:27)
Tas tai taip, bet kokiu atveju, pirma reikia išbandyti...
Beje, tu pati sugalvojai receptą ar radai kur nors?  smile.gif

radus buvau kazkur internete.. beje, kai isbandysi, parasyk kaip sekesi ax.gif

Tiesa.. turiu as siuo metu tos mases issivirus i prieki.. tai galiu nufotografuoti kaip ji atrodo sustingusi smile.gif

Na stai.. taip atrodo..
user posted image
i tuos juodus taskelius nekreipkit demesio.. kazko prikrito ir prilipo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 13 rugpjūčio 2010 - 13:42
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 13, 14:24)
Atrodo, žinau. Bet sakyčiau, kad įdomioj vietoj atsidarė... rolleyes.gif

Ten moteris savo name atidarė tą parduotuvėlę, tai ir vieta tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidariau prieš porą dienų nuovirą iš ajerų, varnalėšų ir ramunėlių. Mano plaukams laaabai patiko, pradėjo net banguotis iš to gerumo wub.gif Beje, ir galvą reikėjo plaut gal tik po trijų ar keturių dienų, nes visai nesiriebalavo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 13, 16:03)
Bet vis tiek faina, juk geriau negu nieko. thumbup.gif

Tai žinoma, aš taip laukiau, kada ir čia atsidarys bent viena eko parduotuvė ir sulaukiau clap_1.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 13, 16:17)
Pasidariau prieš porą dienų nuovirą iš ajerų, varnalėšų ir ramunėlių. Mano plaukams laaabai patiko, pradėjo net banguotis iš to gerumo  wub.gif Beje, ir galvą reikėjo plaut gal tik po trijų ar keturių dienų, nes visai nesiriebalavo...  smile.gif

O viską dėjai lygiomis dalimis? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 13 rugpjūčio 2010 - 16:25