Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

user posted image

68-ąją mūsų prikalbėtą temą galima rasti čiasmile.gif Kartu su pastarąja tema Supermamose prirašėme apie 40 tūkst. postų friends.gif

esmė trumpai:
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

kiek plačiau apie kai kurias - čia smile.gif

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:
Soil Assotiation
Ecocert
Cosmebio
NaTrue
Cosmos Organic
USDA Organic
BDIH


čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas leidžia kai kurių išimčių. Vis dėlto jis tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif


Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide - yra ir didžiosiose "Eurovaistinėse", Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital). Taipogi čia dirba tik natūralią kosmetiką naudojanti kosmetologė ir masažistė Elytė wub.gif
* "Bio pasaulis", PC VCUP, PC Panorama (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre, Dr.Alkaitis, Beyond)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care, Töpfer)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics, Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)

Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kvapų namų produkcija Vilniuje prekiauja ir grožio salonuose produkciją naudoja šie partneriai smile.gif


Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*Violey
*Ebay parduotuvėlė

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
* "[URL=http://www.greenlife.co.uk/greenlife-direct/]"

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander"

*Prancūzijos parduotuvė:
*"Aroma-Zone"

Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode"
*"Nikovita"
*"Eko jums"
* "Love-Eco"

specifinės prekės - gintaro miltelių (gintaro pudros) galima rasti Astromineralogijos centre

Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus
* Mezzanine (Vilnius, Pilies 6-6) - procedūros, masažai su Dr.Alkaitis kosmetika
* Okeanija (Vilnius, M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171) - procedūros su Equavie kosmetika

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais – tik konkreti informacija. Jo šeimininkė – forumietė bryyla 4u.gif Virtualių mūsų "kelionių" - traukinių, skirtų kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif

! informacija apie nesąžiningas nares dalinamės, todėl tokios neabejokite - tikrai būsite pastebėtos mirksiukas.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, Daddygirl arba DG muilai mirksiukas.gif OP reiškia ožkų pieną bigsmile.gif

temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus. Kadangi dauguma narių gamyboje jau yra pažengusios, bendriausiam supratimui apie esminius kremų gamybos principus kviečiame pirmiausiai pasiskaityti čia štai čia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 11 rugpjūčio 2010 - 08:26
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 09:15)
kur dar parduodama gintaro pudra, be Astromineralogijos centro?? (noriu pirmą postą kitos temos praplėsti)

ir kas galit palyginti Acorelle cukrų su namine versija? Vakar dariausi depiliaciją su naminiu ir prasikeikiau: nuo čiupinėjimo jis tirpo, drisko gabalais, lipo prie odos... Gal kad karšta? Minkyk neminkiusi, tik dar blogiau darėsi sad.gif


Ačiū už naują temą 4u.gif

Pavėluosiu parašydama apie gintaro pudrą, bet jos yra Barocoje smile.gif

Vakar depiliavausi su Acorelle, tai kolkas nepastebėjau, kad būtų daug terlionės, man daugiau laiko užima masės išvirimas (vis nebeatitaikau laiko). Taigi, kolkas, Acorelle man patinka labiau. O negali būti, kad masė tirpo dėl to, nes per trumpai virei? g.gif Pamenu ir man taip būdavo. Nors dar spėju, kad gali būti dėl karščio ir kuo daugiau ją minkai, tuo daugiau ji skystėja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 11 rugpjūčio 2010 - 09:31
QUOTE(Babi* @ 2010 08 11, 10:30)
Pavėluosiu parašydama apie gintaro pudrą, bet jos yra Barocoje smile.gif

O negali būti, kad masė tirpo dėl to, nes per trumpai virei? g.gif


bus dabar antrame poste ir kitą kartą reiks pridėti prie pirmo 4u.gif

ji buvo jau tamsiai ruda ir dar ją paskystinau su vandeniu ir citrina, kad minkytųsi. Ir buvo normaliai. Nusidepiliavau maždaug po pusę blauzdos ir prasidėjo cirkai: masė pradėjo irti akyse: likdavo dalis prilipę prie odos, tįso. Jeigu būčiau daugiau virusi, būtų tiesiog sudegusi. O ir išsiminkė pradžioj lyg ir gerai.

man irgi tas pats - kol išsiverdu tą masę, užtrunku, o kartais taip nėra laiko ir norisi kuo mažiau žaisti. Bet man ji patinka kaip neskausmingesnė alternatyva sintetiniams vaškams. Ar poveikiu Acorelle panašu į naminį variantą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 10:59)
bus dabar antrame poste ir kitą kartą reiks pridėti prie pirmo  4u.gif

ji buvo jau tamsiai ruda ir dar ją paskystinau su vandeniu ir citrina, kad minkytųsi. Ir buvo normaliai. Nusidepiliavau maždaug po pusę blauzdos ir prasidėjo cirkai: masė pradėjo irti akyse: likdavo dalis prilipę prie odos, tįso. Jeigu būčiau daugiau virusi, būtų tiesiog sudegusi. O ir išsiminkė pradžioj lyg ir gerai.

man irgi tas pats - kol išsiverdu tą masę, užtrunku, o kartais taip nėra laiko ir norisi kuo mažiau žaisti. Bet man ji patinka kaip neskausmingesnė alternatyva sintetiniams vaškams. Ar poveikiu Acorelle panašu į naminį variantą?  g.gif

Tai gal tada nuo karščio ir minkymo suskystėjo masė g.gif

Gal aš dar neįgudusi, bet man naminis variantas šiek tiek švariau nudepiliuodavo. O skausmas man toks pat kaip ir su naminiu, tik su šituo patogiau, nes nupešu iš karto didesnį plotą. Šiaip man jie beveik nesiskiria, tik Acorelle teikiu pirmenybę, nes nereikia nervuotis, kad ir vėl gali nesugauti masė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 11 rugpjūčio 2010 - 10:11
na va, nepasitenkinimas cukraus depiliacija gal ką nors ir gero duos tongue.gif Nuėjau į tą Lenkijos puslapį Biolander ir pamačiau žiūrėkit ką - čia makiažo pagrindas? Ar kas? Nematytas gamintojas Argile Provence, o man gal pirmą kartą patiko pirmiausiai sudėtis - pirmoje vietoje ne aliejai, o gėlių vanduo, aliejaus nedaug, sertifikuotas ir net su hialurono rūgštimi bigsmile.gif Kaip jums atrodo? wink.gif Rašo, kad vitaminų bomba odai rolleyes.gif

ir tušas akims pas lenkus šios firmos yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 10:59)
bus dabar antrame poste ir kitą kartą reiks pridėti prie pirmo  4u.gif

ji buvo jau tamsiai ruda ir dar ją paskystinau su vandeniu ir citrina, kad minkytųsi. Ir buvo normaliai. Nusidepiliavau maždaug po pusę blauzdos ir prasidėjo cirkai: masė pradėjo irti akyse: likdavo dalis prilipę prie odos, tįso. Jeigu būčiau daugiau virusi, būtų tiesiog sudegusi. O ir išsiminkė pradžioj lyg ir gerai.

man irgi tas pats - kol išsiverdu tą masę, užtrunku, o kartais taip nėra laiko ir norisi kuo mažiau žaisti. Bet man ji patinka kaip neskausmingesnė alternatyva sintetiniams vaškams. Ar poveikiu Acorelle panašu į naminį variantą?  g.gif

Gintaro pudros dar yra pirkti Ekobangoj G9. As ten esu pirkusi..

O su cukrum (as darau tokia - cukrus, medus, citrinos sultys) ir juostelem depiliuotis nepatiktu? Man tai daug geriau.. ta cukraus pasta, kuria tu darai, man niekad nesiseina issivirti biggrin.gif blush2.gif Tai jau ir nebevargstu su virimais, nes po neskemingu bandymu ir noras depiliuotis praeidavo (tada imdavau ir nusiskusdavau kojas doh.gif )..
Taip kaip as darau, tai visai gerai iseina, terliones irgi neperdaugiausiai, pakanakamai greitai viskas vyksta..
As dar megstu issivirti tos cukraus mases ateiciai, tai po to tik pasildyt reikia ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 10:11)
Nuėjau į tą Lenkijos puslapį Biolander ir pamačiau žiūrėkit ką - čia makiažo pagrindas?

o tik lenku kalba sis puslapis yra?
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 11, 12:24)
o tik lenku kalba sis puslapis yra?

Yra ir anglų bei rusų. Viršuje labiau į dešinę pusę yra vėliavėlės smile.gif Bet man kažkodėl tik lenkiškai leidžia žiūrėt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 11 rugpjūčio 2010 - 11:42
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 11:58)
Gintaro pudros dar yra pirkti Ekobangoj G9.  As ten esu pirkusi..

O su cukrum (as darau tokia - cukrus, medus, citrinos sultys) ir juostelem depiliuotis nepatiktu?


ok, įsidėmėsiu 4u.gif

koks tikslus receptas?? Čia virti nereikia? blink.gif Aš su savo cukrus+vanduo+citrina jau vieną emaliuotą dubenėlį negrįžtamai suviriau - taip pridegė dugnas, kad teko išmesti... Kame tu kitiems kartams masę apskritai laikai??

QUOTE(eglute82 @ 2010 08 11, 12:24)
o tik lenku kalba sis puslapis yra?


man ir neleidžia angliškai atsidaryti, tenka verstis su lenkų kalbos trupiniais doh.gif Pačiame puslapyje net nėra info apie siuntimą į Lietuvą, kuris anksčiau tikrai buvo, nepamenat? Nurašiau į Biolander, sako, kad jie su malonumu atsiųstų į Vilnių siuntinį, tik kainą pasakytų, kai užsakymą patį matytų g.gif Galima per Lenkijos paštą (kas turit kokios patirties su juo?), arba per kurjerių tarnybą.

po kiekvienu produktu Biolander yra Opisanie/Aprašymas, Sposob Uzycia/Naudojimas, Opinie/Nuomonės, Skladniki/Ingredientai. Į nuomones reikia žiūrėti atsargiai, nes už jų pareiškimą Biolander duoda kažkokius bonusus (na, jei užsiimsiu aš su jais, gal irgi bus verta parašinėti tongue.gif), bet kai prasideda "eilinis apsipirkimas Biolander ir... eilinė sėkmė", tai... biggrin.gif

ai, ir hidrolatai baisiai jau brangūs pas juos, o kituose produktuose įmanoma ir lenkiškai orientuotis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 11 rugpjūčio 2010 - 12:19
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 12:12)
Nurašiau į Biolander, sako, kad jie su malonumu atsiųstų į Vilnių siuntinį, tik kainą pasakytų, kai užsakymą patį matytų  g.gif Galima per Lenkijos paštą (kas turit kokios patirties su juo?), arba per kurjerių tarnybą.

as sone nuziurejau, kad surinkus 200 zlotu wysylka gratis biggrin.gif bet pasirodo cia pacioj Lenkijoj. siaip butu idomu ir kelis sampunus isbandyti, nes kainos gan normalios, ir dantu pasta ax.gif

Buvo kokiu nors nesekmiu su jais? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 11 rugpjūčio 2010 - 12:21
As irgi naujai temai nauja vasariska nuotrauka ax.gif smile.gif

user posted image


Gaminant kremus, tai man kazkodel atrodo ir tikiu, kad pigiau. Bet man sampunas (turbut apie 250-260ml), perkant nauja buteliuka, gavos apie £6.50. O tai vaikiskas ,t.y. silpnas (labai skiestas smile.gif) sampunas. Mano galva, nepigiai.
Papildyta:
Idomus skaitaliukas http://truthinaging....metic-standards
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 11, 13:20)
Buvo kokiu nors nesekmiu su jais? g.gif


aš nieko neteigiau, aš klausiau unsure.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 13:26)
As irgi naujai temai nauja vasariska nuotrauka  ax.gif smile.gif


koks grožis wub.gif Su kuo čia??
Atsakyti