Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Ar kas nors bandėte BIOK "Margaritos" šampūnus? rolleyes.gif kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zykina @ 2010 09 04, 22:29)
Gal žinot koks iš Loreal profesional arba Kerastase yra šampūnai nuo slinkimo? Nu jau niekas nebepadeda-bandyčiau tos firmos doh.gif


šampūnai ir nepadės irnesakyk.gif nuolat man slenka tai tik koks amlpulių kursas kažkiek pamažina, bet geriasuiai padeda sutvarkyta mityba, sumažintas stresas ir galvos masažas. Daugiau nežinau priemonių.
O Kerastase turi serija priemonių nuo slinkimo. L'Oreal rodos neturėjo, nors gal dabar kokia naujovė yra.
Dar šampūnai nuo slinkimo labai sausina plauką, taigi būtinas bus kondicionieirus ar pan.

QUOTE(Serein @ 2010 09 04, 23:31)
Ar kas nors bandėte BIOK "Margaritos" šampūnus?  rolleyes.gif  kokie atsiliepimai? 4u.gif


Bandžiau Dilgėlių ir alaus rodos. Geresni nei visi Fructis, bet tikrai toli iki prof. serijos šampūnų.
Atsakyti
man margaritos sampunai ir balzamai irgi visai nieko,daznai perku,manau tai gan geri produktai,maziau chemijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serein @ 2010 09 04, 23:31)
Ar kas nors bandėte BIOK "Margaritos" šampūnus?  rolleyes.gif  kokie atsiliepimai? 4u.gif


Bandžiau tokį geltoną su kiaušinių ekstraktu ar kaip jis ten, tai ką aš galiu pasakyti. Mano plaukai ir taip sausi, bet po to dar labiau išsausėjo ir kažkodėl susivėlė g.gif
Papildyta:
QUOTE(ingriduku @ 2010 09 04, 20:54)
GAl kam teko isbandyti JYSK'e prekaujamu morku sampunu?  4u.gif



Šampūno nesu bandžiusi, bet bandžiau Yes To Cucumbers kondicionierių dažytiems ir pažeistiems plaukams, tai visai patiko, nes tiko ir labai sausiems mano plaukams.
O tas morkų tai Yes to Carrots yra. Kažkaip jo net nežiūrėjau, bet manau kad visai verta būtų išbandyti, jei aprašymas atitinka jūsų plaukus.
Ir šiaip aš esu patenkinta tiek Yes To Carrots, tiek Yes To Cucumbers produkcija, nes juose kiek žinau yra šiek tiek mažiau visokių chemikalų smile.gif
Atsakyti
sveikos wink.gif gal patartumet koki sampuna jautriai galvos odai? drauge kirpeja siulo Matrix... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2010 09 05, 23:17)
sveikos wink.gif gal patartumet koki sampuna jautriai galvos odai? drauge kirpeja siulo Matrix...  ax.gif

Esu naudojus (tik ne jums reikiamo tipo), tai labai normalūs šampūnai, o ir kaina ne kokia kosminė, pabandykit smile.gif
Atsakyti
Mano mylimiausias duetas wub.gif JOICO Moisture recovery

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 06 rugsėjo 2010 - 14:13
QUOTE(Serein @ 2010 09 04, 23:31)
Ar kas nors bandėte BIOK "Margaritos" šampūnus?  rolleyes.gif  kokie atsiliepimai? 4u.gif


Visada turiu vonoje alaus sampuna. Plaukai po jo silkiniai nebuna, bet labai tinka galvos odai. Dilgelini irgi bandziau, bet jis labai sausina, o po kiausininio plaukai atrodo kaip neplauti.
Atsakyti
Turiu Tigi šampūną Catwalk Headshot Heavenly Hydrating Shampoo - man asmeniškai (turinčiai jautrią galvos odą) labai patinka. nedirgina galvos odos, plaukai žvilga kaip šilkas ir purūs thumbup.gif Dabar gundausi dar kokį iš TIGI įsigyti šampūną - tik dilema kurį? g.gif
Gal kuri bandėte ir galite parekomenduoti ploniems, silpniems plaukams šampūną iš TIGI?
Renkuosi - ar Bed Head Moisture Maniac, ar BED HEAD SELF ABSORBED?
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 09 06, 21:03)

Renkuosi - ar Bed Head Moisture Maniac,

Turejau si, mano galvos oda taip pat jautri, bet jis man visiskai netiko, susiriebaluodavo plaukai ir galva niezet pradedavo
Atsakyti
moisture maniac ir aš turėjau, šampūną ir kondiškę, siaubas. doh.gif Vienos iš blogiausių mano bandytų priemonių. Nei švelnūs plaukai, nei blizgūs, kas man yra svarbiausia.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 09 06, 21:47)
moisture maniac ir aš turėjau, šampūną ir kondiškę, siaubas.  doh.gif  Vienos iš blogiausių mano bandytų priemonių. Nei švelnūs plaukai, nei blizgūs, kas man yra svarbiausia.

Dėkui labai už nuomones bigsmile.gif Aš irgi dar pasiskaičiau internete apie TIGI šampūnus. Tai nutariau, kad mano turimas bei Superstar turėtų man tikti thumbup.gif Kol kas turiu tik Superstar balzamą... wub.gif wub.gif wub.gif

Beje pati išbandžiau ir L'Oreal Absolu Repair šampūną- pamaitina plaukus, tačiau man tokio puikaus poveikio, kokio sulaukiau su TIGI šampūnu, neduoda bigsmile.gif TIGI naudojant man net kaukių ar balzamų beveik nereikia, nes plaukai išplovus būna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gal prie Absolu Repair plaukai priprato, nes kaukę naudoju šios serijos.

Anksčiau plaukai labai gražūs būdavo - purūs, pamaitinti, blizgantys - nuo Kadus šampūno ploniems plaukams. Tačiau Kadus šampūnai man erzindavo galvos odą verysad.gif

Dar domina ir Catwalk Fashionista šampūnas, bet nežinau, kokiems plaukams jis skirtas g.gif verysad.gif

Ir dar - jei kuri turite šampūną TIGI SUPERSTAR™ Sulfate-Free Shampoo for Thick Massive Hair - įdomu būtų, kokia sudėtis jo. Būčiau didžiai dėkinga, jei nuo buteliuko galėtumėte nurašyti sudėtį. Noriu pasižiūrėti ar tikrai be sulfatų biggrin.gif
Iš anksto aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 07 rugsėjo 2010 - 08:54