Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Man tai Natura Siberica ir Rasos plaukų šampūnai labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
šiuo metu naudoju Biosilk tiesinamąjį šampūną - vienas iš geriausių thumbup.gif aišku, plaukų neištiesina, tačiau juos padaro labai švelnius, blizgančius, suglotnina, tačiau nerebaluoja. smile.gif
Atsakyti
Aš dabar naudoju Tigi BeadHead Superstar, tai labai švelnūs, purūs būna plaukučiai po plovimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2010 09 02, 19:03)
šiuo metu naudoju Biosilk tiesinamąjį šampūną - vienas iš geriausių thumbup.gif  aišku, plaukų neištiesina, tačiau juos padaro labai švelnius, blizgančius, suglotnina, tačiau nerebaluoja. smile.gif

Cia toks gal Lietuvoj yra? bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=erika08,2010 09 01, 15:09]Man kol kas Amway "Protique" šampūnas ir kondicionierius pirmoje vietoje.
user posted imageuser posted image


kur pirkote siuos sampunus ir kokia kaina? ar yra vln
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fafa: 02 rugsėjo 2010 - 22:10
QUOTE(micefee @ 2010 08 25, 18:38)
Gundausi ir aš išbandyti tą Rene Furterer šampūną jeigu jau jo toks stebuklingas poveikis.  g.gif Bet bijau, kad atsiras pleiskanų, nes man nuo bet kokio šampūno jų atsiranda.  doh.gif


kazkada ir as labai bijojau siuos sampunus pabandyt (ivairiu atsiliepimu buvau skaiciusi, o daugiausia, zinoma, neigiamu) doh.gif ir netycia i rankas pakliuvo Tonucia - pasirode net labai vertas demesio bigsmile.gif tuomet dar nebuvau dazyta, turiu ziauriai jautria galvos oda, po sito sampuno galvos odai buvo komfortiska, pirma karta po ilgo laiko nebuvo jokio niezulio bigsmile.gif pleiskanu irgi bigsmile.gif galejau plauti plaukus kas 2-3 diena (nors buvo linke riebaluotis), balzamas buvo nebutinas, nes plaukai buvo silkiniai, nesukrite wub.gif
Atsakyti
user posted image

as sita esu naudojusi, man patiko
Atsakyti
[quote=fafa,2010 09 02, 22:09]
[quote=erika08,2010 09 01, 15:09]Man kol kas Amway "Protique" šampūnas ir kondicionierius pirmoje vietoje.
user posted imageuser posted image
kur pirkote siuos sampunus ir kokia kaina? ar yra vln
[/quote]

yra internetinė parduotuvė 4u.gif Įveskite į google "amway protique" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2010 09 02, 19:03)
šiuo metu naudoju Biosilk tiesinamąjį šampūną - vienas iš geriausių thumbup.gif  aišku, plaukų neištiesina, tačiau juos padaro labai švelnius, blizgančius, suglotnina, tačiau nerebaluoja. smile.gif


pabandziau kazkoki siandien Biosilk meginuka plaukams, tai tikrai visai skaniai kvepia ir labai minksti ir paslankus plaukai.. gal netgi ispute juos siek tiek, kas man kaip plonaplaukei visai i nauda! smile.gif

Kiek as esu bandzius, tai man sampunai praktiskai visi tinka, tik aisku efektas yra tik tada kai juos kaitalioji ir nuolat naudoji kaukes/balzamus... Kadangi dabar perejau ant ekologisku, tai isvis dziaugiuosi, nes plaukai pradejo augti kaip ant mieliu ir stiprus smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar čia teisybė, kad Shiseido nebegamina šampūnų??? blink.gif blink.gif blink.gif

Jei mane pasiekė neteisinga info, tai nesijuokit labai smarkiai 4u.gif
Atsakyti
GAl kam teko isbandyti JYSK'e prekaujamu morku sampunu? 4u.gif
Atsakyti
Gal žinot koks iš Loreal profesional arba Kerastase yra šampūnai nuo slinkimo? Nu jau niekas nebepadeda-bandyčiau tos firmos doh.gif
Atsakyti