Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

user posted image
Turiu šios serijos šampūną ir kondicionierių wub.gif
Esu labai patenkinta, plaukučiai žvilga, atrodo tokie sveiki.. wub.gif
Atsakyti
man labai patinka firmos ENVY ir KC profesional thumbup.gif tikrai labai geros priemones ir sampunai ir balzamai,plaukai blizga blizga,paklusnus ir svelnus,aliejukus jau pamirsau nes nebereikia ju lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas bandete Natura Siberica sampuna nuo pleiskanu? Ar nebus, kad nuo jo plaukai neissiplaus, atrodys riebus bei dar laiau pleiskanos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2010 08 27, 18:31)
man labai patinka firmos ENVY ir KC profesional thumbup.gif tikrai labai geros priemones ir sampunai ir balzamai,plaukai blizga blizga,paklusnus ir svelnus,aliejukus jau pamirsau nes nebereikia ju lotuliukas.gif


gaila Klaipedoje nezinau kur ieskoti...
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 27, 17:57)
MB naudoja paprastus sampunus kaip Lorealiai, pantenai ir t.t. nereiklus tie vyriski plaukai. Jis net balzamo nenaudoja, o plakai zvilga, sekas tiems vyrams smile.gif


Aha, maniškis taip pat. Jaučiu su muilu galvą išsiplautų ir tai gerai būtų. biggrin.gif Kažkada priverčiau balzamą užsitepti, sako, kokį čia š... man užtepei, plaukai riebūs paliko. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2010 08 11, 08:58)
Esu bandžius - nepatiko schmoll.gif  Jausmas buvo toks, kad atrodė galva kaip neplauta unsure.gif

Pamegink Wella iš SP serijos-glotninanti
Daug metu naudoju wella šampūnus ir esu labai patenkinta jų produkcija, svarbiausia pasirinkti pagal plaukų tipa. :-)
Atsakyti
QUOTE(agnieter @ 2010 08 27, 18:03)
user posted image
Turiu šios serijos šampūną ir kondicionierių  wub.gif
Esu labai patenkinta, plaukučiai žvilga, atrodo tokie sveiki..  wub.gif

kur juos galimai isigyti,kiek kainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2010 08 27, 16:09)
o kokius sampunus perkat MB? kasdienai reikia
galvoju ka cia uzakyti o tai mano naudoja  biggrin.gif



QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 27, 17:57)
MB naudoja paprastus sampunus kaip Lorealiai, pantenai ir t.t. nereiklus tie vyriski plaukai. Jis net balzamo nenaudoja, o plakai zvilga, sekas tiems vyrams smile.gif


drinks_cheers.gif MB specialiai neperku, naudoja mano arba paprastus. Jo plaukai nereiklūs - nesvarbu kuo plauna, atrodo nuostabiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 30 rugpjūčio 2010 - 11:04
QUOTE(bresk5 @ 2010 08 30, 10:56)
kur juos galimai isigyti,kiek kainuoja 4u.gif

Ju galima isigyti is sveikiproduktai.lt 4u.gif iejus i puslapi, pamatysi adresus, kur galima siu ekologisku sampunu nusipirkti wub.gif
O kaina vien sampuno apie 40lt.. tas pats ir su kondicionieriumi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieter: 30 rugpjūčio 2010 - 14:34
Man tai patinka wellos is life tex dazytiems plaukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 08 25, 20:15)
Patarkit kokį šampūną riebiems plaukams! Jau nebe žinau ką daryti, išplaunu galvą, o ji vistiek riebi lieka.  doh.gif

Kaaral K05 gydomasis,nuo riebalavimosi thumbup.gif
user posted image
Šampūnas riebios galvos odos priežiūrai su gydomaisiais komponentais, tokiais kaip arbatinio medžio ekstraktas ir Piroktono Olaminas. Puikiai ir efektyviai padeda išspręsti galvos odos padidėjusio riebumo problemas. Naudojant pastoviai (rekomenduojama konsultuotis, kad teisingai pasirinkti gydymo laiką) normalizuoja riebalinių liaukų veiklą.
Atsakyti
Man kol kas Amway "Protique" šampūnas ir kondicionierius pirmoje vietoje.
user posted imageuser posted image

Prieš tai naudojau "Battaglia" plaukų šampūną ir kondicionierių, jie man irgi patiko. Bet mama man padovanojo Amway, pabandžiau ir labai maloniai buvau nustebinta - plaukai švelnūs, blizgantys. Rekomenduoju bigsmile.gif

Merginos, parašykite ar apsimoka šį "Alterna" šampūną ir kondicionierių parsisiųsti. Būtų malonu išgirsti nuomones 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika08: 01 rugsėjo 2010 - 14:14