Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Tai žinau, kad problema galvos odoj, bet būtent dėl to ir negaliu paprastų šampūnų naudoti. ax.gif

Maserati, kiek skaičiau Rene Furterer temoj, apie kiekvieną šampūną skirtingi atsiliepimai. Apie šitą buvo vienas ir toks pat teigiamas kaip Norikos. O apie kitus ir neigiamų prirašyta...
Atsakyti
Flixe, esant riebiai galvos odai, puikiai tinka šampūnas Salerm- antigrasa, su nasturcijos ekstraktu. Gydo galvos oda ir gaivina plaukus. ax.gif , bent man padejo...
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 08 25, 21:15)
Patarkit kokį šampūną riebiems plaukams! Jau nebe žinau ką daryti, išplaunu galvą, o ji vistiek riebi lieka.  doh.gif


Man tas pats unsure.gif Visai patiko Fitoval sampunas, bet ipusejus naudojime (o pirkau maza buteliuka) taip pat pradejo riebint sad.gif

Daivuliuliukas - kur tokio sampuno galeciau nusipirkti?
Atsakyti
Daivuliuliukas kur galima jo nusipirkti? 4u.gif
Atsakyti
Flixe, šampūną riebiai galvos odelei galima įsigyti parduotuvėje " Vitrina" Vilniuje Pietario g. 8. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfanė @ 2010 08 25, 21:36)
Iki šiol man labiausiai patikęs Marlies Moller šampūnas ir apskritai visa linija thumbup.gif Apie visus kitus naudotus (L'oreal professional, Matrix Sleek Look) - jokios nuomonės, šampūnai kaip šampūnai smile.gif

Pritariu, del Marlies Moller, nuostabesniu priemoniu neatradau, tik labai jau kaina kandziojasi blink.gif
Atsakyti
Sveikos, o kur galima butu nusipirkt vitellity`s? ir kokia jo kaina?smile.gif Gal kas patartu kokias priemones naudoti sausai ir jautriai galvos odai.
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 08 26, 20:49)
Pritariu, del Marlies Moller, nuostabesniu priemoniu neatradau, tik labai jau kaina kandziojasi  blink.gif

o kur perkat sias priemones ir kokia kaina sampuno? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(love_is @ 2010 08 26, 23:00)
o kur perkat sias priemones ir kokia kaina sampuno? smile.gif

Gi S@lsa sakė, kad kaina kandžiojasi biggrin.gif Pirkau Kristianoj, kur šios firmos produktų tikrai didelis pasirinkimas, daugiau niekur jų nepastebėjau. Tikslios šampūno kainos nepasakysiu, na jeigu serumas kainavo berods 120lt, tai šampūnas unsure.gif
Bet man jis gana taupiai naudojasi, palyginus su kokio L'oreal, kuris man apskritai neputodavo ir nesuprasdavau ar švarūs plaukai, ar dar šampūno reikia doh.gif O Marlies labai geras, ypač naudojant visą liniją priežiūrai, skirtumas tikrai jaučiasi ir matosi cool.gif
Be to, nebūtina kiekvienam plovimui jų naudot, bet plaukų palepinimui (jeigu tik pačiam plaukui patinka) thumbup.gif
Atsakyti
geriausia man tigi linija,naudoju po sviesinimo skirtus priduktus ir esu labai patenkinta smile.gif rezultatai 100% thumbup.gif
Atsakyti
o kokius sampunus perkat MB? kasdienai reikia
galvoju ka cia uzakyti o tai mano naudoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2010 08 27, 16:09)
o kokius sampunus perkat MB? kasdienai reikia
galvoju ka cia uzakyti o tai mano naudoja  biggrin.gif

MB naudoja paprastus sampunus kaip Lorealiai, pantenai ir t.t. nereiklus tie vyriski plaukai. Jis net balzamo nenaudoja, o plakai zvilga, sekas tiems vyrams smile.gif
Atsakyti