Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(nolli @ 2011 02 21, 23:42)
Hempz dabar uzsisakiau internetu- strawberry, tai laukiu g.gif . Naudoju tik hydrating, nes nemegstu , kai plaukus ispucia

man Hempz hydrating taip pat nepatiko schmoll.gif plaukai išsausėjo, greit susiriebaluodavo, be žvilgesio unsure.gif ir šiaip dabar išvis nieko nebeatitaikau, kas man tiktų- negražiai atrodo plaukai ir viskas rolleyes.gif
Kažkada turėjau laveros ekologišką bambukinį, prilašindavau papildomai dar šilko ir visai neblogai būdavo.....
dabar esu vėl paeiškose cool.gif gal ką iš purinančio patartumėt? nors šiaip nėra tikriausiai mano idealaus šampūno- reiktų ir kad būtų nuo pleiskanų, kad nesiriebaluotų, kad žvilgėtų, kad augtų lotuliukas.gif

Beje, paskaičiau, kad apie Goldwell kalbat, mano kirpėja (namie dirba) sako, kad neblogi jie g.gif gal žinot, kur Klaipėdoje jų galima įsigyti arba Kaune unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 03 kovo 2011 - 17:49
QUOTE(Stikliukas @ 2011 03 03, 17:41)
Beje, paskaičiau, kad apie Goldwell kalbat, mano kirpėja (namie dirba) sako, kad neblogi jie g.gif


Goldwell yra labai gerų šampūnų už protingą kainą (man labai patiko Definition serija). Bet yra ir nevykusių (labai nepatiko, niekam nerekomenduočiau Inner Effect serijos doh.gif ).
Nors Goldwell šampūnus pati jau senokai naudojau, gal per tą laiką jų asortimentas bus prasiplėtęs.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 03 03, 17:50)
(labai nepatiko, niekam nerekomenduočiau  Inner Effect serijos doh.gif ).


Sita turejau pries 1,5 metu,tai sampunas kaip sampunas, nieko gero, nieko blogo. Tuo metu dariausi inner effect proceduras,tai kirpeja rekomendavo ir si sampuna.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 03, 18:40)
Sita turejau pries 1,5 metu,tai sampunas kaip sampunas, nieko gero, nieko blogo. Tuo metu dariausi inner effect proceduras,tai kirpeja rekomendavo ir si sampuna.


Manasis Inner effect netikėlis buvo dažytiems plaukams. Gal tu kurį kitą iš tos serijos naudojai> Vėliau girdėjau ir daugiau nusiskundimų šios serijos šampūnais, čia nėra mano vienos nuomonė.
Atsakyti
Naudoju Hempz produkcija turiu šampūna,kondicionierių ir dar deep hydrating kaukę plaukam palepinti. Žinokite nieko geresnio savo plaukam nesu turėjusi smile.gif)) Plaukai žvilgus, stiprūs auga sveiki smile.gif
Atsakyti
Man labai patiko Tigi Bed Head Dump Blond sampunas... Plaukas toks mikstas, svelnus buvo.. Pats sampunas labai skaniai kvepia, tirstas, todel taupiai naudojasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikliukas @ 2011 03 03, 18:41)
man Hempz hydrating taip pat nepatiko schmoll.gif plaukai išsausėjo, greit susiriebaluodavo, be žvilgesio unsure.gif ir šiaip dabar išvis nieko nebeatitaikau, kas man tiktų- negražiai atrodo plaukai ir viskas rolleyes.gif
Kažkada turėjau laveros ekologišką bambukinį, prilašindavau papildomai dar šilko ir visai neblogai būdavo.....
dabar esu vėl paeiškose cool.gif gal ką iš purinančio patartumėt? nors šiaip nėra tikriausiai mano idealaus šampūno- reiktų ir kad būtų nuo pleiskanų, kad nesiriebaluotų, kad žvilgėtų, kad augtų lotuliukas.gif

Beje, paskaičiau, kad apie Goldwell kalbat, mano kirpėja (namie dirba) sako, kad neblogi jie g.gif gal žinot, kur Klaipėdoje jų galima įsigyti arba Kaune unsure.gif


As gal irgi nesakau , kad jis idealus , bet nieko geriau iki sio nebuvau radusi , o ypac mano vyras , tai labai dziaugiausi juo,bet kazko neskuba atsiusti .Tai dabar vel su visokiais kankinuosi
Atsakyti
QUOTE(Mendoza @ 2011 03 03, 19:53)
Naudoju Hempz produkcija turiu šampūna,kondicionierių ir dar deep hydrating kaukę plaukam palepinti. Žinokite nieko geresnio savo plaukam nesu turėjusi smile.gif)) Plaukai žvilgus, stiprūs auga sveiki smile.gif



as taip svajojau apie hempz sampuna, bet kai pamaciau kaina sarmoj-zagtelejau, nusprendziau laukti nuolaidu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 03 03, 23:33)
as taip svajojau apie hempz sampuna, bet kai pamaciau kaina sarmoj-zagtelejau, nusprendziau laukti nuolaidu  ax.gif

bent jau mūsų mieste Kovo 8 dieną Sarmoj nuolaidos bus iki 50 proc,.tai pažiūrėkit gal ir Hempz bus kokia nuolaida
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti