Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Prieš keletą dienų įsigijau ir jau išbandžiau Rene Furtere Naturia šampūną.
Buvo labai keista, kad konsultantė nesiūlė jokio balzamo, tik tokį purškalą iš Furterer, na ką, galvoju bandysiu, gal sukišiu šukas į plaukus po plovimo be balzamo biggrin.gif Nes aš visada dedu balzamą po šampūno, kitu atveju plaukai taip syusivelia, kad iššukuot sunku, o po balzamo panaudojimo visai kitas reikalas būna...

Išsiplaunu plaukus su naujuoju šampūnu ir vuolia... jokio balzamo, palukai kaip šilkas, švalnučiai neišpasakytai, lengvi, minkšti ir svarbiausia labai švelnūs blink.gif Tikrai neprireikė jokio balzamo, plaukai lyg po kokios geros kaukės panaudojimo, super thumbup.gif Likau labai apsipatenkinus naujuoju pirkiniu, jo kaina, kiekiu ir kokybe.
man be galo svarbu, kad galiu plaukus išsiplaut greitai, nes plaunu visad rytais prieš darbą. Nebereikia užgaišt papildomų 5min skaiaujant įkyriai "prilipusį" prie plaukų balzamą, sutaupau ir vandens ir laiko biggrin.gif thumbup.gif

Jis taip pat giliai valo odą galvos (kas man labai svarbu, nes aplink plauko svogūnėlį labai užsinęšus oda), taip pat švelniai plauna sausus plaukus, bei riebią galvos odą... Rekomenduoju 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 08 24, 09:21)
Prieš keletą dienų įsigijau ir jau išbandžiau Rene Furtere Naturia šampūną.


kur ir uz kiek tokiais stebuklais prekiaujama? smile.gif
Atsakyti
Sarmoj, gal ir Kristianoj būtų, bei specializuotose plaukų priežiūros parduotuvėse... Aš pirkau Sarmoj.
Tą dieną buvo Furterer linijos pristatymas, plaukų ir galvos odos tyrimai, bei konsultacijos, užsirašiau, išsityriau plaukus, odą galvos ir parekomendavo būtent šią priemonę. Ir tądien visai Furterer kosmetikai taikė -15% nuoliadą, tai už 300ml tūbelę mokėjau 34Lt thumbup.gif Šiaip kainuoja 40Lt smile.gif Nemanau kad brangiai, nes tikrai labai skalsus ir kiekis nemažas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man sese atidave Kerastese Bain Satin linijos sampuna, nes jai riebino plaukus, bet as va jau menesi naudoju ir man pats geriausias is siuo metu mano turimu biggrin.gif

Plaukam net balzamo po jo nereikia,kas yra ypac gerai, jei skubi smile.gif Plaukai slidus, blizgantys ir glotnesni po jo. Dar neturejau tokio sampuno, po kurio galeciau nieko netept, tiesa pasakius smile.gif

Gal kieno plaukai nesausi,tai gali riebinti,bet as kas antra ar trecia diena plaunu ir man jie vistiek ne kiek nesiriebaluoja. thumbup.gif

Duociau jam 10 balu mirksiukas.gif

Va toks:
user posted image

tik pas mane didele bonka jo, atrodo 750ml g.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 08 21, 11:36)
Aussie Miracle Moist shampoo, man kolkas geriausias...  rolleyes.gif



Kokios parduotuvės juo prekiauja? Norėčiau išbandyti 4u.gif
Atsakyti
Gundausi ir aš išbandyti tą Rene Furterer šampūną jeigu jau jo toks stebuklingas poveikis. g.gif Bet bijau, kad atsiras pleiskanų, nes man nuo bet kokio šampūno jų atsiranda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 08 25, 19:38)
Gundausi ir aš išbandyti tą Rene Furterer šampūną jeigu jau jo toks stebuklingas poveikis.  g.gif Bet bijau, kad atsiras pleiskanų, nes man nuo bet kokio šampūno jų atsirandadoh.gif

Ooo, man ta pati problema. Ar perku uz 3 lt, ar uz 200 lt sampuna- vienas ir tas pats- pleiskanos doh.gif . Dabar naudoju Vitelity's intensive jautriai odai, tai kol kas nieko.

user posted image

I Rene Furterer vis pasizvalgau, bet dar nemeginau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artistė: 25 rugpjūčio 2010 - 17:48
QUOTE(artistė @ 2010 08 25, 18:47)
Ooo, man ta pati problema. Ar perku uz 3 lt, ar uz 200 lt sampuna- vienas ir tas pats- pleiskanos  doh.gif . Dabar naudoju Vitelity's intensive jautriai odai, tai kol kas nieko.


Man vienintelis Neoceuticals Therapeutic Shampoo padeda, bet jau atsibodo su tuo pačiu pastoviai plauti, o dar kai gydomas, plaukai kaip šiaudiniai. doh.gif Bet bent pleiskanų nėra...

user posted image
Atsakyti
Patarkit kokį šampūną riebiems plaukams! Jau nebe žinau ką daryti, išplaunu galvą, o ji vistiek riebi lieka. doh.gif
Atsakyti
Turiu Furterer Fioravanti sampuno 50 ml. megini pabandymui,tai kiek ploviau (kokius 2 k.),nieko ypatingo. Svarbiausio jo privalumo, ar to svytejimo suteikia ar ne,as nepastebejau (nors labai ir nestebejau biggrin.gif) ir apskritai nemanau,kad tai imanoma,sampuno paskirtis ne ta.
user posted image
Atsakyti
Iki šiol man labiausiai patikęs Marlies Moller šampūnas ir apskritai visa linija thumbup.gif Apie visus kitus naudotus (L'oreal professional, Matrix Sleek Look) - jokios nuomonės, šampūnai kaip šampūnai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 08 25, 18:38)
Gundausi ir aš išbandyti tą Rene Furterer šampūną jeigu jau jo toks stebuklingas poveikis.  g.gif Bet bijau, kad atsiras pleiskanų, nes man nuo bet kokio šampūno jų atsiranda.  doh.gif

Na manau problema ne šampūnuose, o galvos odos problemose g.gif
Bent jau kaip aiškino konsultantė, jei randasi pleiskanos - reikia kažką su galvos oda daryt, ją giliai, valyt, ar drėkint - nepamenu, nes man nelabai aktualu buvo, tai ne itin klausiausi biggrin.gif
Atsakyti