Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(jauniute @ 2011 02 21, 13:48)
niu viskas pirksiu ir as tada, akoki tu is hempz naudoji?smile.gif ir kiek mazdaug vienas sampunas kainuoja?smile.gif kaukyciu is ten irgi yra?smile.gif



Hempz dabar uzsisakiau internetu- strawberry, tai laukiu g.gif . Naudoju tik hydrating, nes nemegstu , kai plaukus ispucia
Atsakyti
QUOTE(nolli @ 2011 02 22, 00:42)
Hempz dabar uzsisakiau internetu- strawberry, tai laukiu g.gif . Naudoju tik hydrating, nes nemegstu , kai plaukus ispucia



Kiek internete kainuoja hydrating? smile.gif
Atsakyti
Man hempz drekinantis sampunas nieko ypatingo,ir greiciau plaukai susiriebaluodavo po jo.
Atsakyti
QUOTE(double coffee @ 2011 02 22, 00:18)
Kaaral sampunai be silikonu thumbup.gif ,Purify visa linija,tikrai galima pagal savo tipa issirinkt,yra banguotiems,sausiems,dazytiems ir kt 4u.gif

Aciu,reikes isigyti ax.gif ,o kur galima rasti tu PURIFY?
Atsakyti
QUOTE(double coffee @ 2011 02 21, 23:18)
Kaaral sampunai be silikonu thumbup.gif ,Purify visa linija,tikrai galima pagal savo tipa issirinkt,yra banguotiems,sausiems,dazytiems ir kt 4u.gif


bet kazka jie turi savo sudetyje, kas dirgina galvos oda ilgesni laika panaudojus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 02 22, 18:08)
bet kazka jie turi savo sudetyje, kas dirgina galvos oda ilgesni laika panaudojus  g.gif



Sutinku drinks_cheers.gif
Man po to kai panaudojau Kaaral purify sampuna prasidejo galvos niezejimas, oda buvo paraudus ir pleiskanos, nors anksciau niekada neturejau jokiu bedu su galvos oda. Meciau lauk as ta sampuna, o pleiskanu atsikratyti nepavyksta iki dabar verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(ant_smugio @ 2011 02 19, 15:11)
Mano mylimiausias sampunelis Redkeln All soft superinis - plaukai svelnus, glotnus, sudrekinti  wub.gif taip pat patinka Big Sexy hair sampunas kvapas nerealus ir zvilga plaukai labai..mmm.. Na ir dar joico k-pac visai neprasti padeda atsigauti plaukiukams... smile.gif


As baigiu Redken all soft kondicionieriu, ir galiu atsiliepti tik gerai wub.gif Efektas kaip po kaukes thumbup.gif Reikes turbut vel nusipirkt kondicionieriu ir sampuna
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 02 22, 11:06)
Kiek internete kainuoja hydrating? smile.gif



Dar netavyko sampunas, bet paziurek www.strawberrynet.com
Papildyta:
QUOTE(Maserati. @ 2011 02 22, 12:14)
Man hempz drekinantis sampunas nieko ypatingo,ir greiciau plaukai susiriebaluodavo po jo.

Na, as nesakau ,kad cia stebuklas, bet tai vienintelis sampunas , tikes VISAI musu seimai. O tikes ta prasme , kad mano l jautri galvos oda , ir kokiu tik neisbandziusi sampunu , nuo visu smile.gif po kiek laiko pradedavo niezeti galva.
TIESA , KAIP IR PRIE KIEKVIENO SAMPUNO , PLAUKAS PRIPRANTA TAI, ZINOMA, RETSYKIAIS REIKIA IR KITU SAMPUNU ISSIPLAUTI , NA, BENT MAN CIA TAIP YRA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2011 02 22, 19:51)
Sutinku drinks_cheers.gif
Man po to kai panaudojau Kaaral purify sampuna prasidejo galvos niezejimas, oda buvo paraudus ir pleiskanos, nors anksciau niekada neturejau jokiu bedu su galvos oda. Meciau lauk as ta sampuna, o pleiskanu atsikratyti nepavyksta iki dabar verysad.gif
Papildyta:
As baigiu Redken all soft kondicionieriu, ir galiu atsiliepti tik gerai wub.gif  Efektas kaip po kaukes thumbup.gif  Reikes turbut vel nusipirkt kondicionieriu ir sampuna

Kur galima isigyti?Kokios kainytes?
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 02 22, 13:14)
Man hempz drekinantis sampunas nieko ypatingo,ir greiciau plaukai susiriebaluodavo po jo.

Man irgi nieko ypatingo. Nekartočiau. Švelnus, ale drėkinantis, bet neišplauna gerai bent man.
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2011 02 23, 10:10)
Kur galima isigyti?Kokios kainytes?



As ieskosiu is kur atsisiust. Pirma kart siunciausi is feelunique.com, dabar bandysiu ieskot, gal pigiau kur nors rasiu, nors abejoju ar pavyks ka sutaupyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2011 02 23, 17:32)
As ieskosiu is kur atsisiust. Pirma kart siunciausi is feelunique.com, dabar bandysiu ieskot, gal pigiau kur nors rasiu, nors abejoju ar pavyks ka sutaupyt biggrin.gif


O kiek mokejai uz si? As irgi gundaus ji papirkti ax.gif
Atsakyti
Uz 250ml buteliuka apie 45Lt(cia su siuntimu jau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilauogė*: 24 vasario 2011 - 08:14