Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(beddable @ 2011 02 19, 14:43)
Naudoju Hempz priemones plaukams,nieko geresnio dar neradau,plaukai atsigavo,nebeskilineja,nebesielektrina,zvilga smile.gif
g.gif



o kaip su purumu?smile.gif galvoju apie sitos firmos sampuna, bet man reikia, kad purintu g.gif
Atsakyti
Mano mylimiausias sampunelis Redkeln All soft superinis - plaukai svelnus, glotnus, sudrekinti wub.gif taip pat patinka Big Sexy hair sampunas kvapas nerealus ir zvilga plaukai labai..mmm.. Na ir dar joico k-pac visai neprasti padeda atsigauti plaukiukams... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 02 19, 14:59)
o kaip su purumu?smile.gif galvoju apie sitos firmos sampuna, bet man reikia, kad purintu  g.gif



Voluminizing purina,o kur yra hydrating tai daugiau drekina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 19 vasario 2011 - 14:22
QUOTE(antenele @ 2011 02 19, 12:00)
Na o jei ne paslaptis tai kur tą goldwell perki? smile.gif o ir kaina kokia?

Perku iš kirpyklos Vilniuje,prie pat Skalvijos kino teatro ( niekaip nepamenu pavadinimo doh.gif ) kaina 47lt bet nuolaida dešim procentų visada padaro 4u.gif
Dar Goldwell'o mačiau senamieščio kirpykloje (taip ir vadinasi senamiesčio kirpykla), Yuri salone ir Salon plius teko matyti GoldWell InnerEfect produktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shelly: 20 vasario 2011 - 15:24
QUOTE(beddable @ 2011 02 19, 14:43)
Naudoju Hempz priemones plaukams,nieko geresnio dar neradau,plaukai atsigavo,nebeskilineja,nebesielektrina,zvilga smile.gif



Man Hempz thumbup.gif .Bet dabar kazkaip niekur nebematau ju pirkti
Atsakyti
Douglas ir Sarmoj yra. Dar kai kuriuose Equadoruose yra su 40% nuolaida,bet nebe visuose
Atsakyti
QUOTE(nolli @ 2011 02 21, 02:58)
Man Hempz thumbup.gif .Bet dabar kazkaip niekur nebematau ju pirkti



niu viskas pirksiu ir as tada, akoki tu is hempz naudoji?smile.gif ir kiek mazdaug vienas sampunas kainuoja?smile.gif kaukyciu is ten irgi yra?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 02 21, 13:48)
niu viskas pirksiu ir as tada, akoki tu is hempz naudoji?smile.gif ir kiek mazdaug vienas sampunas kainuoja?smile.gif kaukyciu is ten irgi yra?smile.gif



Naudojau hydrating,bet pasibaige tokio pat nebegavau tai dabar naudoju voluminizing tiek sampuna tiek kondicionieriu. Kaukiu yra 2 rusiu,rekonstrukcine ir drekinamoji,rekonstrukcine rekomenduociau naudoti jei plaukai labai jau pazeisti,nes jin yra stipri. O kokios kainos parduotuvese nezinau,nes pirkau is "Equadoro" su 40% nuolaida tai gavos uz sampuna ir kondicionieriu apie 77lt,bet man asmeniskai labai ilgam uztenka nes jo labai nedaug tereikia. O kauke apie 48lt. Sarmoj ir Douglas bus brangiau nes taikoma tik 20% kiek maciau jei dar tebetaiko smile.gif
Atsakyti
as naudoju naturvital sampuna... geriausias su alijosium. ir kauke primaria, maitinamaja. kazkaip atrodo kad nuo situ plaukai slinkt nustojo. O gal cia sutapimas smile.gif
Atsakyti
Dabar pradejau skaityti ir gilintis, kad beveik visi dabartiniai sampunai yra su silikonu ir kai jais plaunam galva pasidengia silikono plevele plaukai ir galvos oda (wasntme).
Gal kas galite patarti koki sampuna kur nebutu to silikono sudetyje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2011 02 21, 21:09)
Dabar pradejau skaityti ir gilintis, kad beveik visi dabartiniai sampunai yra su silikonu ir kai jais plaunam galva pasidengia silikono plevele plaukai ir galvos oda (wasntme).
Gal kas galite patarti koki sampuna kur nebutu to silikono sudetyje? g.gif



ieskok ekologisko sampuno, ju pasiula dabar labai didele, sunku net patarti is tokio gausybes kiekio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2011 02 21, 21:09)
Dabar pradejau skaityti ir gilintis, kad beveik visi dabartiniai sampunai yra su silikonu ir kai jais plaunam galva pasidengia silikono plevele plaukai ir galvos oda (wasntme).
Gal kas galite patarti koki sampuna kur nebutu to silikono sudetyje? g.gif

Kaaral sampunai be silikonu thumbup.gif ,Purify visa linija,tikrai galima pagal savo tipa issirinkt,yra banguotiems,sausiems,dazytiems ir kt 4u.gif
Atsakyti