Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(antenele @ 2011 02 16, 16:16)
http://www.google.lt.../...280&bih=572

Kas bandėte šį gliss kur firmos šampūną? nes labai jau noriu pabandyt, nes tas gliss kur labai jau išgirtas draugių. smile.gif o noriu būtent šito, nes labai veliasi plaukai ir šiurkštoki yra.


Bandžiau kažkada, normalus, paprastas šampūnas, nieko ypatingo plaukams nepadaro, išplauna ir tiek laugh.gif Ir kiek pamenu, man jo kvapas labai skanus buvo.
Atsakyti
Nes mano plaukai žiauriai išsipūtė, tai kažkaip tikiuosi kad jis man juos suglotnins.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antenele @ 2011 02 17, 18:23)
Nes mano plaukai žiauriai išsipūtė, tai kažkaip tikiuosi kad jis man juos suglotnins.. smile.gif

Tokie šampūnai maksiminiai niekada savo paskirties nevykdo 4u.gif
Man super glotnina plaukus Joico silk result ,aišku jei piniginė leidžia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shelly @ 2011 02 17, 17:47)
Tokie šampūnai maksiminiai niekada savo paskirties nevykdo  4u.gif
Man super glotnina plaukus Joico silk result ,aišku jei piniginė leidžia  4u.gif

O kur pirkai ir kiek kainavo?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antenele @ 2011 02 17, 19:36)
O kur pirkai ir kiek kainavo?smile.gif

Salon plius 60lt ,manau Kristėj gautum pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
Na jo nepigiai smile.gif o balzamas tos pačios firmos yra? Naudoji jį?
Atsakyti
QUOTE(antenele @ 2011 02 17, 20:21)
Na jo nepigiai smile.gif o balzamas tos pačios firmos yra? Naudoji jį?

Taip taip,aš čia tiesa pasakius apie balzamą ir kalbėjau tik kažkaip pamiršau priprašyt kad ne apie šampūną,išsiblaškius aš šiandien doh.gif Tai va balzamas labai gerai suglotnina,o šampūną naudoju glotninajį iš Goldwell,man labiau prie širdies 4u.gif
Atsakyti
Vienas geresnių ir vertų dėmesio - "L'OCCITANE" šampūnas su 5 eteriniais aliejais thumbup.gif Esu bandžiusi tiek pažeistiem, tiek ploniem plaukam (nors tokie ir nėra), abu užskaitau. Į kompaniją super ir kondicionieriai thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 17 vasario 2011 - 23:20
QUOTE(Victorious @ 2011 02 17, 23:58)
Vienas geresnių ir vertų dėmesio - "L'OCCITANE" šampūnas su 5 eteriniais aliejais thumbup.gif Esu bandžiusi tiek pažeistiem, tiek ploniem plaukam (nors tokie ir nėra), abu užskaitau.  Į kompaniją super ir kondicionieriai  thumb_yello.gif



man tai pasirode neverti tokiu pinigu, kiek jie kainuoja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Shelly @ 2011 02 17, 20:44)
Taip taip,aš čia tiesa pasakius apie balzamą ir kalbėjau tik kažkaip pamiršau priprašyt kad ne apie šampūną,išsiblaškius aš šiandien  doh.gif Tai va balzamas labai gerai suglotnina,o šampūną naudoju glotninajį iš Goldwell,man labiau prie širdies  4u.gif

Na o jei ne paslaptis tai kur tą goldwell perki? smile.gif o ir kaina kokia?
Atsakyti
QUOTE(Shelly @ 2011 02 16, 15:51)
Vartojau na tikrai nieko gero pasakyt negaliu,plaukų gadinimas tiesiog  doh.gif paprastas maksiminis šampūnas  schmoll.gif


aš taip pat naudojau jį, na iš pradžių lyg ir patiko, švelnesni plaukai buvo. BET ilgainiui naudojant kažkaip plaukai jausdavosi kaip "apsinešę" nešvarumais, nors ir gerai išskalaudavau šampūną. O tai galiausiai išsivystė į riebų pleiskanų luobą ant galvos odos doh.gif niekam nerekomenduočiau schmoll.gif
Atsakyti
Naudoju Hempz priemones plaukams,nieko geresnio dar neradau,plaukai atsigavo,nebeskilineja,nebesielektrina,zvilga smile.gif
Atsakyti