Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Dzinetata @ 2011 02 12, 19:05)
Ne, nurašiau tai ne dėl to, kad neputoja. Putojimas apskritai man mažai aktualus. Tik tas šampūnas (žalia linija) visai man galvos neišplovė  schmoll.gif  O aš šampūnu plaunu galvą ne du, o tris ar keturis kartus  ax.gif


Tris- keturis kartus su šampūnu galvą perplauni blink.gif Nesu girdėjusi dar tokio varianto.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 12, 20:38)
...... Yra dažytiems plaukams, bet vėlgi truputį abejoju, ar neriebalins.

As buvau pabandymui nusipirkusi NS balzama dazytiems plaukams, tai ji naudoti negalejau, nes plaukus labai riebalino ir pleiskanu tokiu stambiu atsirado...Tad nusprendziau sampuno nepirkti, reiskias mano plaukai nera tokie sausi, kaip maniau ax.gif Atidaviau ji MB seseriai, tai jai sake jis idealus, plaukai sake svelnuciai, galiukai nenusiure,jokio riebalinimo ar pleiskanu....
Siandien nusipirkau jautriai galvos odai sampuna,ziuresiu kaip man jis tiks.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sabatini: 12 vasario 2011 - 20:12
as dar is naturos sibericos esu bandziusi sausiems plaukams tai irgi labai geras pasirode thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 12, 18:38)
Va nesu nieko bandžiusi iš Matrix. Gal kas esat atradę gerų šio gamintojo šampūnų? Arba dar domino NOAH šampūnai, bet jie pakankamai brangūs, nebandžius nesinori aklai pirkti.
Papildyta:
Tai juk dabar (iki primadienio imtinai) kaip tik Maximoje nuolaidos visai kosmetikai (ir šampūnams) 30 proc. Bent pas mus Vilniuje Natura Silberica yra ir Maximoje.
Taip, aš giriu riebiems plaukams skirtą šampūną. Man galvos odos  )nei pačių plaukų) visai neišsausino (o to pati  irgi bijojau). O anksčiau esu naudojusi NS jautriai galvos odai, tas irgi patiko (bet riebiems plaukams, rodos, man visgi labiau patinka).

Žodžiu kitas mano pirkinys bus NS riebiems plaukams šampūnas. Jei netiks man, sesei viskas tinka biggrin.gif
Aš turėjau Matrix šampūną, didinantį apimtį. Tai naudojau jį gal tik 2 kartus. Kažkokio ypatingai gero poveikio aš nepajutau. Negalėčiau jo išskirti iš mano turimų kitų šampūnų. Paskui vėl mano sesuo pagrobė iš manęs jį. biggrin.gif Sakė, kad jai jis buvo super. O jos plaukai labai riebaluojasi prie galvos, nors ir šviesinti ir gan išsausėję. Bet žinoma yra ir kitokių Matrix šampūnų. Aš tuomet ieškojau tokio, kad purintų plaukus, nes mano pats plaukas plonas ir ilgas, tai nesinori, kad būtų prie galvos prigludę biggrin.gif Mane dar domina ir Goldwell šampūnai. Esu turėjusi balzamą Kerasilk - tai man jis buvo labai nuostabus - balzamas, kurio poveikis būdavo kaip kaukės.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 02 13, 11:56)
Žodžiu kitas mano pirkinys bus NS riebiems plaukams šampūnas. Jei netiks man, sesei viskas tinka  biggrin.gif
Aš turėjau Matrix šampūną, didinantį apimtį. Tai naudojau jį gal tik 2 kartus. Kažkokio ypatingai gero poveikio aš nepajutau. Negalėčiau jo išskirti iš mano turimų kitų šampūnų. Paskui vėl mano sesuo pagrobė iš manęs jį.  biggrin.gif Sakė, kad jai jis buvo super. O jos plaukai labai riebaluojasi prie galvos, nors ir šviesinti ir gan išsausėję. Bet žinoma yra ir kitokių Matrix šampūnų. Aš tuomet ieškojau tokio, kad purintų plaukus, nes mano pats plaukas plonas ir ilgas, tai nesinori, kad būtų prie galvos prigludę  biggrin.gif Mane dar domina ir Goldwell šampūnai. Esu turėjusi balzamą Kerasilk - tai man jis buvo labai nuostabus - balzamas, kurio poveikis būdavo kaip kaukės.



Pagal apibūdinimą tas Matrix šampūnas turėtų man tikti bigsmile.gif Tik nepatinka tai, jog Matrix produkcijos turėčiau ieškoti tik tam tikruose ja prekiaujančiuose salonuose. Bet kur jos ir nenusipirksi unsure.gif
Goldwell esu turėjusi ne vieną. Kai kurie jų labai labai patiko, kai kurie labai labai nepatiko. Vat pavadinimų jau neatsimenu. Berods, vienas iš labiausiai patikusių yra iš Definition serijos.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 13, 12:55)
Pagal apibūdinimą tas Matrix šampūnas turėtų man  tikti bigsmile.gif  Tik nepatinka tai, jog Matrix produkcijos turėčiau ieškoti tik tam tikruose ja prekiaujančiuose salonuose. Bet kur jos ir nenusipirksi unsure.gif

Aš Matrix iš čia siunčiausi. Siuntimas nemokamas. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 02 13, 15:48)
Aš Matrix iš čia siunčiausi. Siuntimas nemokamas. wink.gif


Ačiū 4u.gif Reiks žvilgtelt.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 12, 20:27)
Tris- keturis kartus su šampūnu galvą perplauni blink.gif  Nesu girdėjusi dar tokio varianto.


Tai dabar jau girdėjot tokį variantą biggrin.gif
Realiai, gal, plaukai išsiplauna ir po dviejų kartų, visgi man papildomas plovimas reiškia dar švariau biggrin.gif Toks įprotis, jeigu ką biggrin.gif Kokia retenybė lotuliukas.gif
Papildyta:
Tiesa, dabar susipirkau alternos aliejus, lyg ir neblogos priemonės, tai galvoju tęsti. Dar įsigysiu šampūną, kondicionierių ir kaukę. Pagal atsiliepimus lyg ir geras daiktas turėtų būti ax.gif
Atsakyti
gal kas jau bandėt wella pro series šampūnus?
user posted image
labai domina atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 02 14, 08:34)
gal kas jau bandėt wella pro series šampūnus?
user posted image
labai domina atsiliepimai  ax.gif



Aš nusipirkau tą Shine. Nors kitus šampūnus naudoju neperplaudama plaukų su kondicionieriumi ar balzamu, plaunat galvą su šiuo šampūnu netgi man kažko reiktų. Išplauna švariai, suteikia purumo ir tikrai suteikia blizgesio neapsunkindamas plaukų. Bet minusas - jei nenaudoti kondicionieriaus, plaukai neturi minkštumo išplovus šiuo šampūnu, liečiant jaučiasi šiurkštūs (realiai tik tą vienintelį minusą ir pastebėjau). Tą kartą, kai ploviau be balzamo, plaukai ilgai nesusiriebalavo ( ilgiau, nei su kitais šampūnais). Bet va kai sekantį kartą užsuitepiau ant galų kondiškės, susiriebalavo pakankamai greit (būtent dėl šios priežasties ir nenaudoju balzamų/kondic., nes man nuo jų žymiai greičiau riebaluojasi).
Tiesą sakant dabar šį šampūną naudoju ne vieną, kombinuoju su kitu. T.y. vieną plovimą (o plauku plaukus du kartus) išplaunu su šiuo, kitą kartą jau su kitu. Čia tam, kad nedėčiau balzamo.
Atsižvelgiant į kainą tikrai tikėjausi blogesnio rezultato, manau, pakankmai geras kainos/kokybės santykis.
Atsakyti
http://www.google.lt.../...280&bih=572

Kas bandėte šį gliss kur firmos šampūną? nes labai jau noriu pabandyt, nes tas gliss kur labai jau išgirtas draugių. smile.gif o noriu būtent šito, nes labai veliasi plaukai ir šiurkštoki yra.
Atsakyti
QUOTE(antenele @ 2011 02 16, 16:16)
http://www.google.lt.../...280&bih=572

Kas bandėte šį gliss kur firmos šampūną? nes labai jau noriu pabandyt, nes tas gliss kur labai jau išgirtas draugių. smile.gif o noriu būtent šito, nes labai veliasi plaukai ir šiurkštoki yra.

Vartojau na tikrai nieko gero pasakyt negaliu,plaukų gadinimas tiesiog doh.gif paprastas maksiminis šampūnas schmoll.gif
Atsakyti