Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 11, 11:23)
Kad neputoja, tai tikrai nieko tokio. Pati ne vieną ir ne du tokius esu turėjusi. Reiškia be SLS (kas yra žymiai sveikiau plaukui) . Reikia tik įprasti jais naudotis. Na aišku, jie mažiau skalsūs. Plovimui su tokiais, manau, būtini du kartai. Pirmąjį kartą tie be SLS man paprastai neputoja, o jau antrąjį suputoja daug geriau.

Skaitau ir galvoju, ar visi šampūnai be SLS neputoja? Nes aš dabar naudoju Green People - rosemary shampoo itchy scalp. Buvau berods čia rašiusi, kad jis man labai gerai putoja. Gal todėl, kad koncentruotas jis labiau, nes kaip ir minėjau rašo, kad pakanka labai nedidelio kiekio šampūno - 200 ml pakuotė atitinka 600-800 ml. Peržiūrėjau net sudėtį šampūno..na tikrai nėra SLS.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 02 11, 18:16)
Skaitau ir galvoju, ar visi šampūnai be SLS neputoja? Nes aš dabar naudoju Green People - rosemary shampoo itchy scalp. Buvau berods čia rašiusi, kad jis man labai gerai putoja. Gal todėl, kad koncentruotas jis labiau, nes kaip ir minėjau rašo, kad pakanka labai nedidelio kiekio šampūno - 200 ml pakuotė atitinka 600-800 ml. Peržiūrėjau net sudėtį šampūno..na tikrai nėra SLS.


Kiekvienas tų be SLS neputoja skirtingai biggrin.gif Pvz. turėtas Natura Siberica putojo gan pakenčiamai (nors mažiau nei įprasti). O va Druide neputojo pirmą plovimą visiškai doh.gif Tik per antrą plovimą jį galėdavau ant plaukų paskirtyti.
Bet šiaip įsivaizduoju, kad gausiai, kaip įprasti šampūnai, tie be SLS putoti kaip ir neturėtų g.gif Nebent kažkokiu kitokiu pagrindu tos putos.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 02 11, 19:16)
Skaitau ir galvoju, ar visi šampūnai be SLS neputoja? Nes aš dabar naudoju Green People - rosemary shampoo itchy scalp. Buvau berods čia rašiusi, kad jis man labai gerai putoja. Gal todėl, kad koncentruotas jis labiau, nes kaip ir minėjau rašo, kad pakanka labai nedidelio kiekio šampūno - 200 ml pakuotė atitinka 600-800 ml. Peržiūrėjau net sudėtį šampūno..na tikrai nėra SLS.



Tai matyt kazkoks pakaitalas idetas g.gif as tai buvau ipratus plautis tais ekologiskais sampunais, tai buvau atpratus nuo to putojimo ir jo man nereikejo ir su galvos oda liuks buvo, o dabar pradejau vel ne ekologiskus naudot, tai pilna galva pleiskanu smile.gif dabar vichy dercos sampunus naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 11, 12:23)
Kad neputoja, tai tikrai nieko tokio. Pati ne vieną ir ne du tokius esu turėjusi. Reiškia be SLS (kas yra žymiai sveikiau plaukui) . Reikia tik įprasti jais naudotis. Na aišku, jie mažiau skalsūs. Plovimui su tokiais, manau, būtini du kartai. Pirmąjį kartą tie be SLS man paprastai neputoja, o jau antrąjį suputoja daug geriau.


Nu man neprilipo, reikia plaukams chemijos biggrin.gif Nenoriu be SLS biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinetata @ 2011 02 12, 04:01)
Nu man neprilipo, reikia plaukams chemijos  biggrin.gif Nenoriu be SLS  biggrin.gif  doh.gif


Tai gal konkretus Loreal šampūnas nelipo mirksiukas.gif Nes jei būtų tikęs ir patikęs visais kitais aspektais, nejaugi vien dėl neputojimo būtumėte jį nurašiusi?
Bent man žymiai svarbiau, kaip plaukai atrodo po plovimo. O ar putoja, ar neputoja, tai jau nėra esminis dalykas.

zuvyte26, o kaip tas Green People šampūnas ilgesnį laiką panaudojus? Ar dar tebepatinka?

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 12, 12:05)
Tai gal konkretus Loreal šampūnas nelipo
Bent man žymiai svarbiau, kaip plaukai atrodo po plovimo. O ar putoja, ar neputoja, tai jau nėra esminis dalykas.
zuvyte26, o kaip tas Green People  šampūnas ilgesnį laiką panaudojus? Ar dar tebepatinka?


Net nežinau, kaip ir atsakyti, nes aš šampūną Green People naudoju pakaitomis su kitais. Pirkau būtent su rozmarinais, nes mano galvos oda jautri, pleiskanoja. O pakaitomis naudoju todėl, kad nors ir putoja šampūnas, tačiau po plovimo plaukai labai greitai vėl susiriebaluoja (ypač prie galvos). Po šampūno nereikia net kaukės - plaukai būna minkšti, tarsi gerai pamaitinti, gerai šukuojasi. Na bet tas riebalavimasis mane vėl skatina rinktis šampūnus su SLS. Taigi naudoju pakaitomis su Keune CL Derma activating shampoo (šis man labai patinka), Derma Exfloating, Absolute volume. Žodžiu pagal tai, kokio noriu rezultato. Dar, kai reikia greito rezultato be kaukių - plaunu TIGI Catwalk Headshot Heavenly Hydrating šampūnu - šio poveikis tarsi būtų šampūnas+balzamas - irgi labai patinka. Aišku jie visi su SLS ir t.t., bet vienas pliusas prof. šampūnų yra tas, kad plaukai žymiai sveikiau ir gražiau krinta, atrodo gyvybingesni. Tiesa iš paprastesnių tai Head&Shoulders man su pleiskanom kovoti padeda ir plaukai neblogai atrodo.
Green People šampūno putojimą skatina, kaip skaitydama sudėtį supratau, putojimą aktyvinančios medžiagos išgautos iš kokoso ir grūdų. Cituoju " Decyl glucoside (gentle foaming agent from corn), Sodium cocoamphoacetate (mild foaming agent from coconut), Cocamidopropyl betainamide mea chloride (mild foaming agent, thickener from coconut)".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 12 vasario 2011 - 12:50
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 11, 13:23)
Kad neputoja, tai tikrai nieko tokio. Pati ne vieną ir ne du tokius esu turėjusi. Reiškia be SLS (kas yra žymiai sveikiau plaukui) . Reikia tik įprasti jais naudotis. Na aišku, jie mažiau skalsūs. Plovimui su tokiais, manau, būtini du kartai. Pirmąjį kartą tie be SLS man paprastai neputoja, o jau antrąjį suputoja daug geriau.

Aš nupirkau pabandymui Neutral šampūną normaliems plaukams. Galvoju, iš pradžių pabandysiu savo dukrai (parašyta, kad tinka ir vaikams). O jei nepasiteisins, tada paskirsiu jį MB. O tai mano MB galvos oda jautri - jei tik šampūnas netinka, iškrat pleiskanų atsiranda doh.gif

Tai, kad Neutral su SLS, tik gražiai skamba, o nuo jo man alergija prasidėjo, matomai jau SLS nebegaliu naudoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 02 12, 12:49)
Net nežinau, kaip ir atsakyti, nes aš šampūną Green People naudoju pakaitomis su kitais. Pirkau būtent su rozmarinais, nes mano galvos oda jautri, pleiskanoja. O pakaitomis naudoju todėl, kad nors ir putoja šampūnas, tačiau po plovimo plaukai labai greitai vėl susiriebaluoja (ypač prie galvos). Po šampūno nereikia net kaukės - plaukai būna minkšti, tarsi gerai pamaitinti, gerai šukuojasi. Na bet tas riebalavimasis mane vėl skatina rinktis šampūnus su SLS. Taigi naudoju pakaitomis su Keune CL Derma activating shampoo (šis man labai patinka), Derma Exfloating, Absolute volume. Žodžiu pagal tai, kokio noriu rezultato. Dar, kai reikia greito rezultato be kaukių - plaunu TIGI Catwalk Headshot Heavenly Hydrating šampūnu - šio poveikis tarsi būtų šampūnas+balzamas - irgi labai patinka. Aišku jie visi su SLS ir t.t., bet vienas pliusas prof. šampūnų yra tas, kad plaukai žymiai sveikiau ir gražiau krinta, atrodo gyvybingesni. Tiesa iš paprastesnių tai Head&Shoulders man su pleiskanom kovoti padeda ir plaukai neblogai atrodo.
Green People šampūno putojimą skatina, kaip skaitydama sudėtį supratau, putojimą aktyvinančios medžiagos išgautos iš kokoso ir grūdų. Cituoju " Decyl glucoside (gentle foaming agent from corn), Sodium cocoamphoacetate (mild foaming agent from coconut), Cocamidopropyl betainamide mea chloride (mild foaming agent, thickener from coconut)".


Bet greičiau riebaluojasi tikrai ne dėl to, kad SLS nėra mirksiukas.gif Tiesiog matyt toks jau šampūnas papuolė.
O dėl profesionalių/neprofesionalių naudojimo tai vėlgi. Nebūtinai nuo profesionalių plaukai išplovus gražiau atrodys, o neprofesionaliais - prasčiau. Va kad ir mano mėgstamas (tik jau visai į pabaigą) Natura Silberica riebiems plaukams. Juo išplovus mano plaukai labai gražiai, sveikai atrodo, natūralus spindesys, ideali švara, spalvos nenugesina (kadangi dažau ryškiai, tai skirtumas vienu ar kitu plaunant kartais jaučiasi), ir minkšti, krenta gražiai. O esu turėjusi ne vieną brangų ar profesionalų, kad nors mesk į šoną, totalus šlamštas cool.gif (bent jau mano plaukams).
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 12, 14:29)
Bet greičiau riebaluojasi tikrai ne dėl to, kad SLS nėra mirksiukas.gif Tiesiog matyt toks jau šampūnas papuolė.
O dėl profesionalių/neprofesionalių naudojimo tai vėlgi. Nebūtinai nuo profesionalių plaukai išplovus gražiau atrodys, o neprofesionaliais - prasčiau. Va kad ir mano mėgstamas (tik jau visai į pabaigą) Natura Silberica riebiems plaukams. Juo išplovus mano plaukai labai gražiai, sveikai atrodo, natūralus spindesys, ideali švara, spalvos nenugesina (kadangi dažau ryškiai, tai skirtumas vienu ar kitu plaunant kartais jaučiasi), ir minkšti, krenta gražiai. O esu turėjusi ne vieną brangų ar profesionalų, kad nors mesk į šoną, totalus šlamštas  cool.gif (bent jau mano plaukams).



visiskai pritariu, beto atsiliepimai apie si sampuna idealiausi, daugeliu profesionaliu sampunu jis man nurunges yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 12, 13:29)
Bet greičiau riebaluojasi tikrai ne dėl to, kad SLS nėra mirksiukas.gif Tiesiog matyt toks jau šampūnas papuolė.
O dėl profesionalių/neprofesionalių naudojimo tai vėlgi. Nebūtinai nuo profesionalių plaukai išplovus gražiau atrodys, o neprofesionaliais - prasčiau. Va kad ir mano mėgstamas (tik jau visai į pabaigą) Natura Silberica riebiems plaukams. Juo išplovus mano plaukai labai gražiai, sveikai atrodo, natūralus spindesys, ideali švara, spalvos nenugesina (kadangi dažau ryškiai, tai skirtumas vienu ar kitu plaunant kartais jaučiasi), ir minkšti, krenta gražiai. O esu turėjusi ne vieną brangų ar profesionalų, kad nors mesk į šoną, totalus šlamštas  cool.gif (bent jau mano plaukams).

Tai aš irgi akis vis nukreipiu į Natura Siberica šampūnus, bet kad pas mane tų šampūnų dar tiek o tiek, kad nesinori vėl naują ir naują pirkti biggrin.gif Reiks pabandyti, kad taip čia giriat - tik palauksiu nuolaidų mirksiukas.gif Tik, kaip supratau giriat būtent riebiems plaukams skirtą Natura Siberica šampūną? Aš pvz. bijau, kad per daug neišsausintų galvos odos ax.gif
Man irgi iš prof. šampūnų ne visi tiko, pvz. labai galvos odą erzino Kadus - plaukai nuostabūs, gyvybingu likdavo, bet po kelių plovimų atsirado pleiskanų, niežėti ėmė galvą..teko atiduoti sesei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 12 vasario 2011 - 18:26
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 02 12, 18:24)
Tai aš irgi akis vis nukreipiu į Natura Siberica šampūnus, bet kad pas mane tų šampūnų dar tiek o tiek, kad nesinori vėl naują ir naują pirkti  biggrin.gif  Reiks pabandyti, kad taip čia giriat - tik palauksiu nuolaidų mirksiukas.gif
Man irgi iš prof. šampūnų ne visi tiko, pvz. labai galvos odą erzino Kadus - plaukai nuostabūs, gyvybingu likdavo, bet po kelių plovimų atsirado pleiskanų, niežėti ėmė galvą..teko atiduoti sesei  biggrin.gif


Aš du iš Natura Siberica esu bandžiusi - dabar baiginėjamą riebiems plaukams (nors pirkau su baime, nes riebiems plaukams šampūnų paprastai nebeperku, jie man suerzina odą ir paskatina vėliau dar labiau riebaluotis, ir ir plauką džiovina, šis , laimei, ne iš tų agresyvių). O kitą- jautriai galvos odai (ar plaukams), šviesioje bonkutėje.
Kad jau patiko to gamintojo produkcija, pasidairiau, kokį dar šampūną galėčiau nusipirkti. Yra dažytiems plaukams, bet vėlgi truputį abejoju, ar neriebalins. Nors pačios plaukai dažyti, dažniausiai visgi renkuosi normaliems plaukams skirtus šampūnus. Kartais perku ir dažytiems, jei jau iš brangesnių, bet ne visi jie pasiteisino, nes dažnai nuo tokių man tik apsineša pats plaukas (gal silikonai?), ir nebėra šviežumo jausmo, reikia būtinai naudoti tuos giliai valančius (kas dažytiems plaukams nelabai gerai, nes skatina spalvą nusiplauti).

Dabar aš pati esu šampūno paieškose, nes turimi jau prie pabaigos. Labai daug kas išbandyta, kas domino. O prie to pačio dažniausiai negrįžtu, nes mano plaukas pripranta.

Va nesu nieko bandžiusi iš Matrix. Gal kas esat atradę gerų šio gamintojo šampūnų? Arba dar domino NOAH šampūnai, bet jie pakankamai brangūs, nebandžius nesinori aklai pirkti.
Papildyta:
QUOTE(zuvyte26 @ 2011 02 12, 18:24)
Tai aš irgi akis vis nukreipiu į Natura Siberica šampūnus, bet kad pas mane tų šampūnų dar tiek o tiek, kad nesinori vėl naują ir naują pirkti  biggrin.gif  Reiks pabandyti, kad taip čia giriat - tik palauksiu nuolaidų mirksiukas.gif Tik, kaip supratau giriat būtent riebiems plaukams skirtą Natura Siberica šampūną? Aš pvz. bijau, kad per daug neišsausintų galvos odos  ax.gif


Tai juk dabar (iki primadienio imtinai) kaip tik Maximoje nuolaidos visai kosmetikai (ir šampūnams) 30 proc. Bent pas mus Vilniuje Natura Silberica yra ir Maximoje.
Taip, aš giriu riebiems plaukams skirtą šampūną. Man galvos odos )nei pačių plaukų) visai neišsausino (o to pati irgi bijojau). O anksčiau esu naudojusi NS jautriai galvos odai, tas irgi patiko (bet riebiems plaukams, rodos, man visgi labiau patinka).
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 12, 13:05)
Tai gal konkretus Loreal šampūnas nelipo mirksiukas.gif Nes jei būtų tikęs ir patikęs visais kitais aspektais, nejaugi vien dėl neputojimo būtumėte jį nurašiusi?
Bent man žymiai svarbiau, kaip plaukai atrodo po plovimo. O ar putoja, ar neputoja, tai jau nėra esminis dalykas.


Ne, nurašiau tai ne dėl to, kad neputoja. Putojimas apskritai man mažai aktualus. Tik tas šampūnas (žalia linija) visai man galvos neišplovė schmoll.gif O aš šampūnu plaunu galvą ne du, o tris ar keturis kartus ax.gif
Atsakyti