Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(marcipane* @ 2011 02 08, 23:16)
O kiek kartų jūs su šampūnų plaunate plaukus? Ta prasme vieną ar du?


Vieną g.gif du nebent po kokios aliejinės kaukės...
Atsakyti
Pvz. jei kokie šampūnai be SLS, tai pirmą plovimą jie netgi nesuputoja, sunkiai pasiskirsto.
Po vieno plovimo turbūt likčiau nešvariais plaukais g.gif
Na bet mano galvos oda riebi, sausaodėms gal kitaip.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 02 08, 23:57)
Vieną  g.gif  du nebent po kokios aliejinės kaukės...


As irgi, kai kasdien plaunu, nespeja prisiriebaluoti, plaunu viena karta, o jei pries tai naudojau alieju plaukams, tai tada du kartus....
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Aš irgi vieną kartą, tik po kokios aliejinės kaukės arba jei jaučiu, kad vieno karto neužteko perplaunu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as tai plaunu 2 kartus, nes plaukai ilgi ir naturalus sampunas neputoja pirma kart, nepasiskirsto tai puse plauku lieka neisplauti. Bet kazkada girdejau kai Jurijus, per Petruskeviciaus laida, sake rekomenduojama plaut 2 kartus, nes pirma karta isplaunami plaukuciai nuo nesvarumu, o antra karta plaunant isisavinama tai ka tas sampunas teoriskai turetu daryt. Bet as manau, cia tinka tik svelniems sampunams smile.gif
Atsakyti
As irgi visad du kartus plaunu.
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 02 08, 23:16)
O kiek kartų jūs su šampūnų plaunate plaukus? Ta prasme vieną ar du?

du ax.gif
Atsakyti
Aš taip pat du kartus plaunu, na tik antram plovimui šiek tiek mažiau šampūno pilu ant plaukų negu pirmam. Kažkaip vieną kartą išplovus atrodo, kad plaukai nėra pilnai švarūs, vis gi naudoju nemažai visokio gėrio po plaukų plovimo (aliejukai, serumai ir pan.), o be to nevengiu ir formavimo priemonių... tad užtikrintai jaučiuos tik du kartus išplovus. smile.gif
Atsakyti
As tai viena karta plaunu tik, niekada kazkaip du kartus nebandziau smile.gif
Atsakyti
Plaunu viena karta, kazkur girdejau, kad plaunant du kartus galima issausinti plaukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau loreal firmos profesionalaus naudojimo natūralų šampūną, bet visai netinka mano plaukams doh.gif Nei putoja, nei apskritai ką daro biggrin.gif Dar gerai, kad tuo metu nebuvo kaukės ir kondicionieriaus, būčiau užpirkusi ir marinavusi biggrin.gif O kainuoja tai visai nepigiai.
Atsakyti
QUOTE(Dzinetata @ 2011 02 11, 02:13)
Nusipirkau loreal firmos profesionalaus naudojimo natūralų šampūną, bet visai netinka mano plaukams  doh.gif  Nei putoja, nei apskritai ką daro   biggrin.gif Dar gerai, kad tuo metu nebuvo kaukės ir kondicionieriaus, būčiau užpirkusi ir marinavusi   biggrin.gif  O kainuoja tai visai nepigiai.


Kad neputoja, tai tikrai nieko tokio. Pati ne vieną ir ne du tokius esu turėjusi. Reiškia be SLS (kas yra žymiai sveikiau plaukui) . Reikia tik įprasti jais naudotis. Na aišku, jie mažiau skalsūs. Plovimui su tokiais, manau, būtini du kartai. Pirmąjį kartą tie be SLS man paprastai neputoja, o jau antrąjį suputoja daug geriau.

Aš nupirkau pabandymui Neutral šampūną normaliems plaukams. Galvoju, iš pradžių pabandysiu savo dukrai (parašyta, kad tinka ir vaikams). O jei nepasiteisins, tada paskirsiu jį MB. O tai mano MB galvos oda jautri - jei tik šampūnas netinka, iškrat pleiskanų atsiranda doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 11 vasario 2011 - 11:26